2023’te LINK ve Bu 9 Altcoin Sizi Şaşırtabilir! İşte Liste

2023'te LINK ve Bu 9 Altcoin Sizi Şaşırtabilir! İşte Liste
2023'te LINK ve Bu 9 Altcoin Sizi Şaşırtabilir! İşte Liste
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistler, 2023’te yatırım yapılacak LINK dahil en iyi 10 altcoin listesini hazırladı. Analistlere göre, listedeki altcoin’lerin, 2023’te değer kazanma potansiyeli yüksek.

Potansiyeli olan altcoin’ler: LUNC, SHIB, LINK ve daha fazlası

Terra Classic (LUNC): Güçlü bir topluluğa sahip düşük fiyatlı altcoin

LUNC’un, zorluklar karşısında muazzam bir dayanıklılık ve kararlılık sergileyen bir kripto para topluluğu var. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere 2022’nin ortalarında LUNA/UST pazarında dramatik bir çöküş oldu. Bir gecede milyarlarca dolar değer kaybetti. Buna rağmen, Terra Classic topluluğu asla pes etmedi. Pazar oynaklığını azaltmak ve uzun vadeli değer oluşturmak için bir araya geldiler. Ayrıca, yaratıcı çözümler geliştirdiler. Bu dinamik toplulukta yenilenen büyümenin işaretlerini var.

Shiba Inu (SHIB): Kullanım alanlarını genişleten meme coin’i

SHIB Ağustos 2020’de piyasaya adım attı. Ancak o yılın Kasım ayına kadar çok az kişi bunu duymuştu. O zamanlar, kalabalık bir piyasada, diğerlerinden öne çıkacağına dair çok az gösterge olan başka bir meme madeni parasıydı. Ancak kısa süre sonra fiyat hareketi, bunun özel bir şey olduğunu çabucak kanıtladı. İki yıl içinde, Shiba Inu, zirvede %40 milyonun üzerine fırlayan muazzam kazançlar elde etti. 2021’in sonunda, birçok küçük yatırımcıyı en çılgın hayallerinin ötesinde zenginleştirdi. Şimdiye kadarki en iyi performans gösteren altcoinlerden biri olarak kripto tarihindeki yerini sağlamlaştırdı.

LINK

Cardano (ADA): Piyasadaki en iyi PoS ağlarından biri

Diğer kripto para birimlerinin çoğundan farklı olarak Cardano, Ouroboros adı verilen benzersiz bir Proof-of-Stake protokolü kullanıyor. Bu yenilikçi teknoloji son derece güvenli. Ayrıca yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve tamamen ademi-merkezi. Bu da onu uzun vadeli yatırım için iyi bir seçim haline getiriyor. Ek olarak Cardano, geniş geliştirici topluluğundan düzenli güncellemeler ve iyileştirmeler alıyor. Böylece, rakip kriptolara karşı üstünlüğünü her zaman korumayı başarıyor.

Sandbox (SAND): Hızla benimsenen metaverse coin’i

Sandbox, Metaverse’in kalbinde yer alıyor. Oyuncuların sürükleyici bir oyun deneyiminin keyfini çıkarırken birbirleriyle iletişim kurmasını sağlıyor. Ayrıca, oyuncuların ağ kurmalarını sağlayan benzersiz ve gelişen bir ekosisteme sahip. Sandbox’ı diğer oyun platformlarından ayıran şey, geniş NFT seçenekleri. Bu dijital varlıklar, platformda oynanışı geliştirmek için kullanılabilecek çeşitli öğeler, aksesuarlar, koleksiyonlar ve daha fazlasını temsil ediyor.

LINK

Uniswap (UNI): En çok benimsenen Merkezi Olmayan Borsa

Uniswap, en iyi DeFi altcoin projelerinden biri. Ayrıca Uniswap, merkezi olmayan trade’in öncülerinden biri. Bu da onu kripto meraklıları arasında hızla favori haline getirdi. Özünde, merkezi olmayan trade, insanlara paraları üzerinde daha fazla kontrol sağlıyor. Geleneksel olarak, altcoin alıp satmak, merkezi bir borsadan geçmek anlamına gelir. Bu da fonlarınızı üçüncü bir tarafa emanet etmek demek. Ancak merkezi olmayan trade ile varlıklarınızı yönetmek için artık başka birine güvenmenize gerek yok.

Decentraland (MANA): Sanal gayrimenkulün bir sonraki seviyesi

Metaverse çekiş kazanıyor. Bu yüzden metaverse tokenleri şimdi satın alınacak sıcak kripto para birimleri arasında. Decentraland, 2017 yılında piyasaya girdi. Hızla dünyanın en popüler ve yaygın olarak kullanılan sanal gerçeklik platformlarından biri haline geldi. Her gün bu Metaverse ile etkileşime giren binlerce kullanıcı var. Bu yüzden Decentraland’ın güçlü ve canlı bir topluluk oluşturduğu açık.

Yearn.Finance (YFI): En çok benimsenen DeFi altcoin

Yearn.Finance, kripto pazarındaki güçlü kullanım durumuna sahip. DeFi altcoin, verim çiftçiliğini daha verimli hale getirmek için bir araya gelen akıllı sözleşmelerden oluşuyor. Her bileşen, süreci kolaylaştırmak ve yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için çalışıyor. İlk bileşen olan APY, Ethereum’un geniş merkezi olmayan uygulama ağındaki borç verme protokollerinden elde edilen yıllık yüzde getirilerinin toplanmasını yönetiyor. APY, bu verilerden yararlanarak herhangi bir zamanda en iyi faiz oranlarını bulmayı kolaylaştırıyor.

LINK

Chainlink (LINK): Pazar hakimiyeti olan oracle kripto

LINK, en baskın merkezi olmayan oracle kripto para birimi. Bu yüzden LINK, kripto ve Blockchain teknolojisi dünyasında yükselen bir yıldız. Chainlink, işletmelerin ve dünyanın dört bir yanındaki traderların dikkatini çekmeyi başardı. Bu yenilikçi platform, veri kaynakları ve akıllı sözleşmeler arasında kesintisiz bağlantılar sağlamak için en son teknolojiyi kullanıyor. Ayrıca, işletmelerin Blockchain çözümleriyle güvenli bir şekilde etkileşim kurmasını sağlıyor.

Ethereum (ETH): En büyük altcoin

Kripto söz konusu olduğunda, Ethereum’un oradaki en popüler ve köklü platformlardan biri olduğuna şüphe yok. Merkezi olmayan konsensüs mekanizması ve akıllı sözleşmeler için desteği sayesinde Ethereum, platformun üzerine inşa edilmiş sayısız uygulama ile Blockchain dünyasında lider haline geldi. Ancak Ethereum’u gerçekten farklı kılan şey, platformu her zamankinden daha ölçeklenebilir ve enerji verimli hale getiren son güncellemesi. Bu iyileştirmelerle Ethereum, kripto alanına gelecekte iyi bir şekilde hakim olmaya hazır. Ethereum’un önümüzdeki yıllarda değerli bir varlık olacağından kuşku yok.

Cosmos (ATOM): Web 3.0 odaklanan ve hızlı büyüyen altcoin

Cosmos, Web 3.0’de hızla ivme kazandı. Birlikte çalışabilirlik, kripto para birimi endüstrisinin sürekli büyümesi ve gelişmesi için kritik öneme sahip. Farklı Blockchain ağları benzersiz yazılım ve protokoller kullandığından birbirleriyle iletişim kuramaz. Ayrıca, veri paylaşamazlar. Bu, kripto alanındaki işletmelerin entegre olmasını zorlaştırır. Dahası genel ve özel ağlar arasında birlikte çalışabilirliği engeller. Cosmos, bu sorunların üstesinden geliyor.

Makalede yer verilen altcoin’ler ve görüşler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para piyasası oldukça oynak ve belirsizdir. Bu yüzden yatırım veya trade yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2023’te LINK ve Bu 9 Altcoin Sizi Şaşırtabilir! İşte Liste