Efsane Analist: Kasım’da LINK ve Bu 4 Altcoin’i İzleyin!

Kasım'da LINK ve Bu 4 Altcoin'i İzleyin
Kasım'da LINK ve Bu 4 Altcoin'i İzleyin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Michaël van de Poppe, dün sabah bir tweet’te, LINK ve 4 altcoin için Kasım ayında hangi seviyeleri izleyeceğini paylaştı.

İşte efsanevi analistin Kasım ayında izleyeceği 5 altcoin

Van de Poppe, Kasım ayında Binance Coin (BNB), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC), ChainLink (LINK) ve Aptos’u (APT) yakından izleyeceğini söylüyor. Listeden Aptos, geçen haftadan bu yana Binance üzerine en çok aranan altcoin’ler arasındaydı. Diğer yandan, Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alma haberleri ardından %100’in üzerinde bir ralliyi tamamlıyor.

Kripto piyasası izleme web sitesi CoinMarketCap’e göre güncel fiyatlar şu şekilde:

  • Binance Coin (BNB): 313.34 dolar
  • Dogecoin (DOGE): 0.1284 dolar
  • Polygon (MATIC): 0.9346 dolar
  • ChainLink (LINK): 7.69 dolar
  • Aptos (APT): 7.80 dolar

Dogecoin fiyatı 4 günde %150 arttı

Dogecoin fiyatı, Nisan 2021’den bu yana en büyük günlük kazancı olan 29 Ekim’de yaklaşık %75 artışla 0.146 dolara ulaştı.

Özellikle, büyük gün içi rallisi, 25 Ekim’de başlayan daha geniş bir yükseliş trendinin parçasıydı. Toplamda, DOGE’nin fiyatı 25-29 Ekim fiyat rallisi sırasında %150 arttı. Artışa, günlük işlem hacimlerinde iyi bir artış da eşlik etti. Santiment’e göre bu, DOGE işlemlerinin sayısındaki 100.000 doları aşan bir artışla aynı zamana denk geldi. Her iki indikatör de balinalar arasında Dogecoin’e artan bir talep olduğunu gösteriyor.

Dogecoin’in temel matriklerindeki sıçrama, yatırımcıların Elon Musk’ın 27 Ekim’de Twitter’ı satın almasıyla ilgili heyecanını yansıtıyor. Bu yılın başlarında, milyarder girişimci, Twitter Blue aboneliğini satın almak için Dogecoin’i bir ödeme yöntemi yapma fikrini paylaştı. Musk’ın şirketleri Tesla ve SpaceX’i şu anda ürünleri için zaten DOGE ödemelerini kabul ediyor.

LINK ve MATIC de ralli yapıyor

Dogecoin gibi MATIC’de Ekim ayı boyunca kazançlar içinde yüzüyor. Yalnızca son yedi günde %12’den fazla değer kazandı. Polygon, geçtiğimiz Haziran ayında fiyatta yıkıcı bir düşüş yaşadı. Ancak, o zamandan beri yavaş yavaş toparlandı. Şimdi en son Ağustos ortasında ulaştığı 1,04 dolara yaklaşıyor. MATIC fiyatı 26 Ekim’de Ağustos ayındaki zirve seviyesine yakın 0.95 dolara ulaştı. Bu, önemli topluluk desteği, özellikle stratejik ittifaklar, yeni ürün sürümleri ve geliştirici faaliyetleri sayesinde mümkün oldu.

Kriptokoin.com‘dan takip ettiğiniz üzere, MATIC yakın bir tarihte Bitpay ile ortaklığını duyurdu. Bu haber MATIC tokeni binlerce yeni kullanıcıya ulaştıracağı için özellikle fiyat açısından oldukça önemli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsane Analist: Kasım’da LINK ve Bu 4 Altcoin’i İzleyin!