Ünlü Milyarder: Bu 2 Altcoin’den Alın! Ama Bu En İyisi…

00manias superJumbo
00manias superJumbo
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü milyarder Mark Cuban, 2021’de büyük kazançlar kaydettikten sonra lider altcoin Ether’in daha fazla yükselme alanı olduğuna inanıyor. Ayrıca Mark Cuban, DOGE yorumunu da paylaşıyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Mark Cuban: Bir yatırım olarak, Ethereum’un en avantajlısı olduğunu düşünüyorum

Milyarder Mark Cuban CNBC Make It’e verdiği demeçte, ikinci en büyük kripto para birimi olan Ether‘in en fazla yükselişe sahip kripto para olduğunu söyledi: 

Bir yatırım olarak, Ethereum’un en avantajlısı olduğunu düşünüyorum. 

Balinalar, Bu Altcoin Projesinden Stokluyor!

Mark Cuban, Blockchain’in merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez token (NFT) sektörlerindeki güçlü varlığı nedeniyle bir süredir Ethereum’un güçlü bir savunucusu oldu. Mark Cuban Nisan ayında, akıllı sözleşmelerin yükselişi ile 90’ların sonundaki internet patlaması arasında paralellikler çizdi.

Mark Cuban, popüler altcoin Dogecoin satın almayı da önerdi

Mark Cuban, en son röportajında, “eğlenceli” olduğu için popüler altcoin Dogecoin’i satın almayı da önerdi. Ancak, güçlü savunuculuğuna rağmen milyarderin DOGE varlıkları oldukça yetersiz.   Bitcoin‘e gelince, “Shark Tank” yıldızı kripto kralının sadece altının yerine geçmeye devam ettiğini belirtiyor. Ether, 2021’in başından bu yana %379’un üzerinde bir artış göstererek bu yıl Bitcoin’den çok daha iyi performans gösterdi.    

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Milyarder: Bu 2 Altcoin’den Alın! Ama Bu En İyisi…