NFT Oyun Coinleri İncelemesi: Bu 10 Altcoin Dikkat Çekiyor!

NFT Oyun Coinleri İncelemesi: Bu 10 Altcoin Dikkat Çekiyor!
NFT Oyun Coinleri İncelemesi: Bu 10 Altcoin Dikkat Çekiyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto uzmanı Will Izuchukwu, Ekim 2022’de izlemek için 0,1 doların altındaki en iyi 5 Insurance Tokeni’ni ve 2 milyon piyasa değerinin altındaki en iyi 5 NFT Oyun Coinleri listesini paylaşıyor.

En iyi 5 Insurance Tokeni

Bridge Mutual (BMI)

Bridge Mutual, isteğe bağlı risk yönetimi için izinsiz, merkezi olmayan ve DAO tarafından yönetilen bir platform. Merkezi borsaları, stablecoin’leri, akıllı sözleşmeleri ve diğer hizmetleri kapsıyor. Platform, kullanıcıların poliçe talepleri ve ödemeleri için oy kullanmalarına imkan veriyor. Ayrıca, varlıkları için teminat satın almalarına, kar ve getiri karşılığında teminat vermelerine olanak tanıyor.  

Nsure.Network (NSURE)

Nsure.Network, herkesin sigorta satın alma imkanı bulacağı açık bir piyasa. Günlük sigorta primleri kazanmak için sermaye sağlayıcıları, belirli sigorta risklerini üstlenmek için NSURE kullanıyor. Bağlı olmayan sigorta ürünlerini kaldıraç kullanarak stake etmek mümkün. Nsure Labs, açık kaynaklı yazılım geliştiren ve merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi için ürünler, araçlar ve hizmetler yaratan bir şirket.

NFT Oyun Coinleri

Unslashed Finance (USF)

Unslashed, tipik tehlikeleri kapsayan dijital varlıklar için merkezi olmayan bir sigorta sistemi. Kesintisiz, sürekli teminatlandırma, tarafsız bir talep süreci aracılığıyla şeffaflık ve sigorta alıcılarına ve risk sigortacılarına neredeyse anında likidite sağlıyor. Protokol, çeşitli protokol ve politika parametreleri için Bölünmemiş DAO’ya güveniyor. Bunun yanı sıra Varlık Yönetimi tarafı için Enzyme ve Bağımsız Talep Değerlendirmeleri için Kleros ile entegre oluyor.

Uno Re (UNO)

UnoRe, kendisini dünyanın Polkadot tarafından desteklenen ilk reasürans trade platformu olarak tarif ediyor. Bu fikir, yerel halkın dünyanın en güvenli varlık sınıflarından birine yatırım yapmasını sağlıyor. Ayrıca, önemli karlar elde etmesini mümkün hale getiriyor. Platform, insanları sigorta ve reasürans sürecine katılmaya teşvik ediyor. Bunun yanında, yatırımcıların finansman ve düzenlemelerle ilgili giriş engellerini azaltıyor.

Opium (OPIUM)

Opium platformu, Ethereum üzerinde çalışırken kripto para türevlerini başlatıyor ve trade’ini yapıyor. Platform, 2020’de piyasaya girdi. Opium, tüm kripto para holder’larına açık, merkezi olmayan bir türev piyasası. Opium’un tescilli tokeni OPIUM. Token, çoğu platform yönetişimi ile ilgili birçok rol oynuyor.  

NFT Oyun Coinleri

En iyi 5 NFT Oyun Coinleri

Warena (RENA)

Warena, play-to-earn (P2E) ve metaverse bileşenlerini birleştiren Binance Smart Chain (BSC) üzerinde stratejik bir oyun. Ek olarak, Warena’nın istisnai bir kişiselleştirme düzeyi ve diğer metaverse tabanlarından NFT’leri içe aktarma seçeneği var. Warena oynarken oyuncuların, Axie Infinity, My Defi Pet ve Cat Gunner gibi oyunlardan karakterlerle tanışması mümkün.

My Master War (MAT)

My Master War, BSC üzerinde çalışan DeFi ve NFT bileşenlerine sahip bir oyun ekosistemi. Oyuncuları oynamaya başlamadan önce herhangi bir para yatırmaya zorlamamakla övünüyor. Ayrıca, P2E ile staking’i birleştiriyor.

ASPO World (ASPO)

Aspo World, Android ve iOS için, P2E rol yapma oyunu. NFT coinleri arasında yer alan Aspo World taktik tabanlı oynanışını desteklemek için NFT’leri kullanıyor. Aspo oyuncuları, oyunun yaklaşık 500 yıl önce ruhlar ve büyücülerle dolu efsanevi bir dünyada geçen anlatısını takip ediyor. Apo, merkezinde savaş unsurları olan bir dijital kart toplama oyunu.

NFT Oyun Coinleri

Kaby Arena (KABY)

Poligon ve BSC tokeni Kaby Arena (KABY), Kaby oyun ortamına bağlıyor. Kaby Arena, platform kullanıcılarına para kazanmanın yollarını sunmak için P2E ve Free-to-Play (F2P) sistemleri kullanıyor. Oyunun doğası, kripto para endüstrisi ile yakından ilgili. Oyun kuralları, Bitcoin piyasasının anlaşılması üzerine kurulu. Bunu anlayanlar oyunda daha iyi puan alma şansına sahipler. Oyuncular, kazanma şanslarını artırmak için kripto piyasası hakkında daha fazla bilgi edinmeye teşvik ediliyor.

FaraLand (FARA)

NFT coinleri listesinde son sırada FaraLand var. Geliştiriciler, FaraLand’ı, BSC üzerine inşa etti. Bu arada, proje, P2E çok oyunculu bir oyun. Oyuncuların sıra tabanlı rol yapma oyununda (RPG) NFT savaşçılarına sahip olması mümkün. Ayrıca, onlara özel zırh, silah ve evcil hayvanlar verebilirler. Kullanıcıların, gerçek dünya değerine sahip dijital ürünlerle savaşma ve biriktirme olanağı var. Koleksiyon ürünlerini farklı kılan özgünlük, benzersizlik ve nadirlik. En güncel ve doğru kripto para haberleri ve analizleri için Kriptokoin.com’u takip etmeyi unutmayın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

NFT Oyun Coinleri İncelemesi: Bu 10 Altcoin Dikkat Çekiyor!