Polygon Mucidi: Bu Altcoin, Bitcoin’i Tahtından Edebilir!

The Double Sided Cryptocoin
The Double Sided Cryptocoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polygon kurucu ortağı Sandeep Nailwal, lider altcoin Ethereum’un dünyanın önde gelen kripto para birimi olma yolunda Bitcoin’i geçeceğini düşündüğünü söyledi. Bitcoin’in tekil parasal işlevi yerine getirirken, Ethereum’un çoklu kullanım durumlarından bahsediyor.

Polygon kurucusu, Ethereum’a inanıyor

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, yakın tarihli bir röportajda, Ethereum’a olan kesin inancını dile getirerek, en önde gelen kripto para birimi olma potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Kendisini DeFi için ana merkez olarak kurarken ETH’nin “er ya da geç, Bitcoin’i geride bırakacak ve küresel standart haline geleceğini” söyledi.

JPMorgan Analisti Şoke Etti: Ethereum Bu Diplerde Olmalı!

Kurucu ortak, Ethereum’un çoklu kullanım durumlarının ETH’ye Bitcoin üzerinde önemli bir avantaj sağladığını savunuyor. Ethereum ekosistemi, ağ üzerinde inşa edilen birkaç katman-2 projesiyle NFT’ler, merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ve DeFi için gelişen bir merkez haline geldi. Nailwal, röportajda, Bitcoin gelişmezse ve işlevlerini genişletmezse, uzun vadede hayatta kalamayacağını söyledi.

“Ethereum, diğer herhangi bir zincirin ötesinde”

Zirveye giden yolculukta Nailwal, Polygon’un ölçeklendirme çözümleri ile bir araya getirilmesinin Ethereum’un bir numaralı kripto para birimi olma hedefine ulaşmasına yardımcı olacağına inanıyor. Öte yandan, Nailwal’e göre; Cardano, Polkadot ve Solana gibi ETH katillerinin ETH’yi geçme konusunda pek bir şansı yok. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere bu protokollerin token’ları, son zamanlarda yükseliş yaşadı.

Tahmini Tutan Analist: Bitcoin ve Ethereum Bu Seviyelere Gelecek!

Nailwal bir Ethereum katili hakkında konuşmak için henüz erken olduğunu belirtirken Ethereum blockchain’inin “Temelleri, güvenliği, merkeziyetsizlik düzeyi, topluluğu ve yarattığı güven nedeniyle, başka herhangi bir zincirin ötesinde” olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Polygon Mucidi: Bu Altcoin, Bitcoin’i Tahtından Edebilir!