İşte Radarınıza Almanız Gereken 3 Metaverse Coin!

İşte Radarınıza Almanız Gereken 3 Metaverse Coin!
İşte Radarınıza Almanız Gereken 3 Metaverse Coin!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasaları, son birkaç hafta içinde önemli fiyat artışı gördü. Bununla birlikte oldukça volatil olmaya devam ediyor. Piyasada tam bir tersine dönüşün olup olmadığını söylemek için henüz çok erken. Ancak, tünelin sonunda bir ışık var. Kripto uzmanı Paul Brabus, Temmuz 2022’de izlemek için 111 milyon doların altında piyasa değeri olan ilk üç metaverse coin seçimini inceliyor.

İlk metaverse coin projesi Wilder World (WILD)

Wilder World (WILD), Mayıs 2021’de piyasaya girdi. Dijital dünyasını Epic Games’in en yeni Unreal Engine 5’i ile inşa etti. Bu arada Wilder World, Ethereum tabanlı değeri oldukça düşük bir metaverse coin projesi. Wilder World, Blockchain üzerine inşa edilmiş ikinci bir yaşam deneyimi olarak düşünülebilir.

Altcoin, yaklaşmakta olan Metaverse’de oyun içi varlıkları için oldukça aktif bir NFT piyasasına sahip. Bununla birlikte, oyun hala geliştirme aşamasında. Platformun yerel hizmet varlığı, NFT piyasası için kullanılan ve kullanıcıların oyun içi varlıkları satın almalarını sağlayan yerel ERC-20 WILD tokeni. WILD ayrıca Metaverse’in çeşitli yönleriyle etkileşim kurmak için birincil token olarak hizmet edecek.

Metaverse coin

WILD, son yedi gün içinde %17’nin üzerinde bir artışla geçen hafta olağanüstü iyi bir performans sergiliyor. Geçen hafta, WILD, ekibin uzun süredir destekçilerini ödüllendirmek için yepyeni bir NFT koleksiyonu olan Wilder MOTO’yu piyasaya sürmesinin ardından tek bir günde %22’ye varan büyük kazançlar elde etti. Mevcut piyasa değeri 32 milyon dolar olan proje oldukça düşük değerde.

İkinci metaverse projesi Metahero (HERO)

Metahero (HERO), Temmuz 2021’de piyasayla tanıştı. Oldukça düşük değerli bir başka Metaverse coin projesi. Metahero’nun vizyonu, kullanıcıların kendilerini ve diğer gerçek dünyadaki nesneleri dijital alana tarayabilecekleri ultra gerçekçi bir Metaverse inşa etmek.

Metahero’daki ekip, dünya çapında 3D tarama hizmetleri sağlamak için Wolf Digital World ile ortaklık kurdu. Wolf Digital World, Cyberpunk 2077 ve The Witcher Series gibi AAA oyunlarda gerçekçi grafikler oluşturan 16k fotogrametrik tarama teknolojisinde lider. Ayrıca Metahero, ekosistemin Metaverse özelliklerini temsil eden Everdome projesini de içeriyor. Everdome, hem Everdome hem de Metahero’nun satış öncesi etkinliği sırasında 9 milyon doları aşan tokeni DOME’a sahip.

Metaverse coin

HERO tokeni, BNB Chain üzerine inşa edildi. Bu token, Metahero’nun birincil hizmet varlığı iken DOME, Everdome’un birincil varlığı. Metahero’nun piyasa değeri 38 milyon dolar iken, Everdome şu anda 800 milyon doların üzerinde tamamen seyreltilmiş bir piyasa değerine sahip. Ayrıca, 24 saatlik işlem hacmi 4,3 milyon dolar.

Son metaverse coin projesi Virtua (TVK)

Virtua (TVK), Aralık 2020’de piyasaya adım attı. Markasını Terra Virtua Kolect’ten alan, AR, VR ve mobili kapsayan bir NFT koleksiyon platformu. Marka değişikliğinin muhtemel nedeni, yatırımcıların ve traderların projeyi Terra (LUNA) ile ilişkilendirmemelerini sağlamak. Çünkü ikisinin hiçbir ilişkisi yok. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Terra (LUNA) son çöküşün en çok konuşulan projesiydi.

Metaverse coin

Virtua, kullanıcıların toplayabileceği ve özelleştirebileceği 3B robot NFT’leri olan vFlects adı verilen NFT’leri içeriyor. Her biri benzersiz niteliklere, tasarıma ve özelliklere sahip düzinelerce vFlect var. TVK, platformdaki birincil ERC-20 varlığı. Kullanıcıların Virtua’da NFT satın almalarını sağlıyor. Virtual ayrıca, kullanıcılara Metaverse’lerinde yepyeni bir arazi satışı yoluyla sanal gayrimenkul satın alma imkanı sağlıyor. Arazi satışı, TVK ile ortaklaşa Cardano (ADA) ile sağlanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İşte Radarınıza Almanız Gereken 3 Metaverse Coin!