SHIB ve SafeMoon Tahmini: Biri Çökerken, Diğeri Patlayacak!

board 3695071 960 720
board 3695071 960 720
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SHIB ve SafeMoon analistlere göre Bitcoin’in son günlerde başlattığı hareketlilikte dikkate değer sonuçlar veriyor. Her iki meme coin’de kritik destekleriyle mücadele ederken, SHIB’e nazaran SafeMoon’un potansiyelleri analist “Akask Girimath” ve “Sarah Tran”a göre daha belirgin. Teknik analizlere Shiba Inu ile başlıyoruz…

SHIB önemli bir düşüş tehlikesiyle karşı karşıya

Kriptokoin.com olarak  aktardığımız üzere, Bitcoin liderliğindeki son ralli, Shiba Inu için sakin ve etkisiz geçiyor. Yükselişe eşlik eden diğer altcoin projelerine rağmen SHIB, yatay gerek ediyor ve kararsız bir teknik görünüm ortaya koyuyor. Bu nedenle analistler, Shiba Inu’nin olası bir düşüş tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu belirtiyor. Teknik kısımda, 12 saatlik grafik incelendiğinde, simetrik bir üçgen modelini içinde yatay hareket eden SHIB, kaydettiği LH ve HL’larla birbirine bağlanan ve simetrik bir üçgen grafik deseni oluşturan iki ana trend çizgisini oluşturuyor.

SHIB ve SafeMoon Tahmini:

Analistlere göre oluşan model memecoin’in kararsız olduğunu gösterse de, üçgenin altını oluşturan kritik düşük trend çizgisinin altına gerilediği için Shiba Inu’nun fiyatı şimdi daha fazla düşüşün eşiğinde. Teknik kısımda olası hareketler, %19’luk bir düşüşe ve 0.000000501 dolar seviyesini hedef gösteriyor. Bununla birlikte, çapraz destek trend çizgisi olan 0.00000617 doların altında bir kapanış, analistlere düşüş eğilimi gösteren SHIB tahmininin yaklaşmakta olduğunu güçlendirebilir.

LINK ve Bu 7 Altcoin'de Boğa!

Ancak, SHIB’in fiyatı, 0.00000551 dolar testini gerçekleştirmeden önce, bölgeden bulduğu destekle, analistlere göre 0.000000590 dolara uzanan destek bölgesiyle kendini kurtarmaya çalışabilir. Diğer yandan, Shiba Inu fiyatı üçgenin alt sınırının üzerine çıkmayı başarsa da, bölgede zor zamanlar geçirmesi bekleniyor. Aynı zamanda, analistlere göre 20 günlük SMA, meme coin için sert bir direnç olarak görev almaya devam ediyor.

Binance'e Giren SHIB, Zirveleri Gördü! Peki Neden Listelendi?

Yükseliş senaryosunda, analistlere göre yazının yazıldığı sıralarda 0.000006203 dolardan işlem gören SHIB’i %78.6 Fibonacci düzeltme seviyesi olan 0.00000654 dolar bekliyor. Ek olarak, alıcılar, satıcıların aşırı güçlü dağılımına karşı fiyatları yükseltmeyi başarırlarsa, SHIB boğaları, durumu tersine çevirmek için üçgenin üst sınır olan 0.00000682 doları hedefleyebilir. Bu seviyenin üzerinde bir kapanış, analistlere göre Shiba Inu fiyatı için daha büyük beklentileri beraberinde getirebilir.

Bitcoin ve ETH Stabilken Bu 6 Altcoin Uçuyor! İşte Veriler...

SafeMoon kıvılcımını bekliyor

Diğer yandan, geçen hafta iki kez önemli bir destek seviyesine yaklaşan SAFEMOON, dip seviyelerde zaman geçiriyor. Bu bariyerden bir sıçrama gelişirse, oyunda bir çift dip dönüşü gösterecektir. Öncesinde SafeMoon, 19 Temmuz ile 20 Temmuz arasında %20 düşüşle 0,00000273 dolara geriledi. Ancak, bu bölgede oluşan alıcılar fiyatı daha yüksek seviyelere taşıyamadı. Bu nedenle, analistlere göre SAFEMOON, olası bir çift dip oluşumuna işaret eden 0.00000216 dolar destek seviyesine geri dönüyor.

SHIB ve SafeMoon Tahmini:

Ek olarak, analiste göre düşüş trendini yarıda durdurabilmesi ve yükseliş eğilimi gösteren bir düşük seviyeden tepki alabilmesi de mümkün gözüyor. Analistlere göre her iki durumda da, SafeMoon fiyatının 0,00000273 dolardan düşük aralığı yeniden test etmek için en az %23 artması olası gözüküyor. Bu seviyenin üzerinde belirleyici bir 4 saatlik kapanış, alıcıların altcoin projesini daha yükseğe itme eğilimini gösterecektir. Böyle bir durumda, analistlere göre SAFEMOON fiyatı, ralliyle 0.0000295 dolar hedefine ulaşabilir.

Dev İddia: Binance Bu Meme Coin'de Dip Avcılığı Yaptı! Fiyat?

Son olarak, bu hareket makul görünse de, yükseliş momentumuna uyması için HH üretmedikçe, analistlere göre bir LL’nin ilerleme şansının daha düşük olduğu, not edilmelidir. Olmaması durumunda, analistlere göre yatırımcılar, 0.00000216 doları yeniden test ve düşüş durumunda bu bariyerin kırılmasını bekleyebilirler. Bu harekette, yükseliş tezini geçersiz kılabilir ve potansiyel olarak 0,0000198 dolara %8’lik bir düşüşü tetikleyebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB ve SafeMoon Tahmini: Biri Çökerken, Diğeri Patlayacak!