SLERF Coin 1 Dolar Olacak Mı? SLERF Alternatifi SLOTH İçin Son Şans

SLERF Coin 1 Dolar Olacak Mı? SLERF Alternatifi SLOTH İçin Son Şans
SLERF Coin 1 Dolar Olacak Mı? SLERF Alternatifi SLOTH İçin Son Şans
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son zamanlarda piyasaya sürülen pek çok Solana meme coin gibi Slerf coin de ilk çıkışını bir ön satışla yapmış ve yatırımcılardan 10 milyon dolar toplamıştı.

Sosyal platformlarda ve Jupiter ve Orca gibi Solana tabanlı borsalarda hızla ilgi gördü. Alım satım faaliyetlerinin çılgınlığı içinde, fiyatı piyasaya sürüldükten birkaç saat sonra şaşırtıcı bir şekilde 19 Mart 2024 tarihinde 1,01 dolara yükselmişti. O zamandan bu yana düşüşler yaşadı. Bu haberin yazıldığı saat itibarıyla 0,45 dolardan işlem gören SLERF için tekrar 1 doların üzerine çıkacağı yönünde iyimserlik mevcut.

Sektör profesyonelleri ve uzmanlar tarafından yapılan tahminlere göre, SLERF’in yıl sonundan önce 2,22 dolar seviyesini aşması da bekleniyor.

Bu hedefe ulaşmadan önce 1,07 dolara çıkması ve belki de 2,09 dolar ile 2,22 dolar arasındaki seviyelere ulaşması gerekiyor. SLERF’in 1 dolara çıkıp çıkmayacağı merak edilirken alternatifi olarak bakılan Slothana coin satın alımlarında yatırımcıların acele ettiği görülüyor. Zira ön satışın bitmesine 3 günden az bir süre kaldı.

15 Milyon Dolardan Fazla Fon Toplayan Slothana İçin Son Çağrı

Slothana (SLOTH), yatırımcılar arasında büyük beklenti yaratan tokenini piyasaya sürmek üzere. SLERF alternatifi olduğu söylenen SLOTH için yapılan ön satışta 10 milyon dolardan fazla para toplandı.

İnternetin ünlü ofis çalışanı “tembel hayvan”ı meme’inden sonra modellenen Slothana, kripto para sektöründe sosyal medyaya hükmediyor.

Yatırımcılar Slothana coin satın almak için normal satın alma sürecini atlayabiliyor. Bunun yerine belirli bir cüzdan adresine SOL tokenlerini gönderiyor.

Erken benimseyenlerden 15 milyondan fazla SOL değerinde token satın alımı yaşandı. Bu da ön satışın 2024’ün en hitlerinden biri olduğunu kanıtladı. Web sitesinde geri sayım aracı olan projede ön satış etkinliğinin bitişine çok az kaldığı görülüyor.

Slothana’nın SLOTH tokeni DEX’te listelenecek

DEX ile ilgili ayrıntılar henüz tam olarak bilinmese de coin’e yatırım yapmış olanların duyuruyu yakından takip edecekleri kesin.

Yatırımcılar, coin halka açıldıktan sonra değerinin hızla artacağı umuduyla listelemelerden önce Slothana coin satın almak için acele ediyor. Tokenin arkasındaki ekip, satın almak için “son bir şans” sunuyor.

İlk coin teklifi (ICO) şu an itibarıyla hala güçlü bir şekilde devam ediyor ve web sitesi zamanlayıcısı 29 Nisan’da sona ereceğini gösteriyor. Bu da Slothana severlere ön satışa kaydolmaları için 3 gün kadar bir süre bırakıyor.

Potansiyel yatırımcılar için SLOTH satın almak oldukça kolay. Bunun için, SOL ve SPL tokenlerini destekleyen Solana uyumlu bir kripto cüzdanına ihtiyaç var. Popüler seçenekler ise Phantom ve Solflare.

Tercih edilen cüzdanı kurduktan ve tohum ifadesini güvenli bir şekilde sakladıktan sonra geriye SOL’u satın almak ve saygın bir borsadan Solana cüzdanına aktarmak kalıyor.

Piyasada Gözler Slothana’da

Geçen hafta başında Slothana 10 milyon doların üzerinde fon toplanmıştı. Girişim bu hafta başında birkaç milyon daha fazla bağış aldı.

Bunun nedeni, 20 Nisan Cumartesi gününün hem Bitcoin’in dört yılda bir gerçekleştirdiği halving (yarılanma) hem de Doge Günü’ne denk gelmesi.

Slothana, önümüzdeki hafta pazartesi günü zamanlayıcı bittiğinde airdrop tarihini de açıklayacak.

Slothana tarafından yapılan SLOTH airdrop ve yaklaşan listeleme çok önemli bir zamanlamaya denk geliyor. Bitcoin’in arzı 2024’teki sürekli talebini karşılamaya çalışırken,daha geniş kripto piyasası birkaç ralli bekliyor.

Slothana’nın Bitcoin yarılanması sonrası analizine göre, 2024 yılı kripto para yatırımcıları için önemli bir yıl olabilir çünkü önceki üç yarılanma sürekli olarak piyasa çapında boğa koşularını tetikledi.

NEAR Coin ve Bu 14 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!

Piyasa bir bütün olarak Bitcoin’in fiyatıyla birlikte hareket ediyor. Tüm büyük kripto para birimleri Bitcoin’in fiyat yörüngesini takip ediyor. Birçok proje bu yıl şimdiye kadarki en büyük artışlarını şubat sonu ve mart başında gördü.

Slothana’nın yerel ağı olan Solana, ekosisteminin büyümesi nedeniyle son zamanlarda yeni coinlerin çoğalmasına tanık oldu.

En Çok Kazandıranlar Solana’dan

Bonk, Floki ve DogWifHat gibi Solana meme para coin’ler, son aylarda Ethereum tabanlı muadilleri Pepe ve Shiba Inu’yu geride bıraktı. Yatırımcıların kaçırma korkusu (FOMO) nedeniyle, bu zaferler Slothana’nın ağın bir sonraki viral meme coin olacağını gösterdi.

Buna rağmen, Solana’nın fiyatı son zamanlarda yaşanan bir dizi aksaklık nedeniyle darbe aldı ve bu da ağın toparlanmasını sağladı.

Solana ağını rahatsız eden teknik sorunlarını çözmek için mühendisler geçenlerde bir ana ağ beta güncellemesi yayınladı. Solana ve ilgili tüm girişimleri artık toparlanmaya hazır. Bu nedenler SOL tokenleri popülerliğini korumaya devam ediyor.

Solana’nın sağlam temeli, Slothana’nın büyümesi ve gelişmesi için ideal koşulları sağlıyor. SLERF ve diğer tembel hayvan temalı projelerin başarısı da Slothana’ya yardımcı oluyor.

Piyasaya sürülmelerinin ardından, birkaç proje önemli artışlar kaydetti. Özellikle SLERF 170 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaştı. Slothana, bu başarıyı yakalamak ya da aşmak için tembel hayvan konusunun popülaritesinden faydalanmayı planlıyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SLERF Coin 1 Dolar Olacak Mı? SLERF Alternatifi SLOTH İçin Son Şans