Üç Popüler Analist 3 Altcoin Seçti: Boğa için Bariz Oyun!

Üç Popüler Analist 3 Altcoin Seçti: Boğa için Bariz Oyun!
Üç Popüler Analist 3 Altcoin Seçti: Boğa için Bariz Oyun!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geniş takipçi kitlesine sahip bir analiste göre kırmızı-sıcak bir altcoin diğer büyük hacimli memecoinlerden daha iyi performans göstereceğini söylüyor. Bir başka analist, Ethereum tabanlı bir DeFi tokeninin, “bariz bir oyun” olduğunu belirtiyor. Başka bir popüler analist ise bir Ethereum rakibinin fiyatının iki katından fazla artacağını tahmin ediyor.

PEPE fiyat tahmini: Diğerlerinden daha iyi performans gösterecek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa Ethereum ETF onayından sonra gerilemeye başladı. Bununla birlikte, analistler bunun geçici olduğunu tahmin ediyor. Bu yüzden yeni fırsatları değerlendiriyorlar. Altcoin Sherpa takma adlı analist, Pepe’nin (PEPE) daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor. Analist, meme coin’in yükselişinde alıcı talebinin ve işlem hacminin rol oynayacağını belirtiyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Uzun vadeli büyük bir meme coin arıyorsanız, PEPE’nin iyi bir meme coin olduğunu düşünüyorum. İyi likidite, güçlü hacim, bence bu kesinlikle diğerlerini biraz yakalıyor. DOGE’u ya da başka bir şeyi tersine çevireceğini söylemiyorum ama nispeten daha fazla yükselmeli. Yeşil kutularda uzun.

Kaynak: Altcoin Sherpa

ENA Coin tahmini: Bariz altcoin oyununu!

The Flow Horse takma adlı analist, Ethereum tabanlı bir merkezi olmayan finans (DeFi) tokeni olan Ethena’nın (ENA) ETH’deki son gelişmelerin ortasında “bariz bir oyun” olduğunu söylüyor. Analist, Ethena’nın yönetişim tokeninin umut verici bir görünüme sahip olduğunu belirtiyor. Bu doğrultuda analist, “Hızın aşağıya doğru kayması ve olası bir geri dönüşün 2. raundunu arıyorum.” diyor.

Altcoin
Kaynak: TheFlowHorse

Ethena Labs projesi, getiri sağlayan “sentetik dolar” token USDe’yi içeriyor. Altcoin projesi, geleneksel bankacılık sistemlerine güvenmeden kripto alanında istikrarlı ve ölçeklenebilir bir para biçimi yaratmayı amaçlıyor. Bu arada ENA, yazı sırasında 0,8667 dolardan işlem görüyordu. Piyasa değerine göre 70. sıradaki kripto varlığı geçtiğimiz hafta yaklaşık %20 artış gösterdi.

DOT fiyat tahmini: Altcoin fiyatının 2 kattan fazla artması mümkün!

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, lider altcoin Ethereum rakibi Polkadot’un (DOT) büyük ağ ilerlemeleri nedeniyle yükselmeye hazır olduğunu söylüyor. Ayrıca analist, DOT’un ETH’nin yukarı yönlü ivmesinden de bir destek göreceğini belirtiyor. Bu doğrultuda Michaël van de Poppe, şu değerlendirmesini paylaşıyor.

Polkadot kritik seviyelerde bir yeniden test yaptı ve yavaşça uyanıyor. Polkadot 2.0 sürümü ve JAM (Join-Accumulate Machine) teknik incelemesi ve ETH ile korelasyonu göz önüne alındığında, onlardan çok şey bekliyorum. Bir sonraki hedef muhtemelen 18 dolar.

Altcoin
Kaynak: Michaël van de Poppe

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Üç Popüler Analist 3 Altcoin Seçti: Boğa için Bariz Oyun!