Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar

Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar
Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü NFT pazaryeri Magic Eden bugün Twitter’dan önemli bir duyuru yaptı. Hamle aynı zamanda bir altcoin ile de ilgili. Detaylara bakalım.

NFT pazaryeri Magic Eden ve Solana üzerinde cNFT’leri keşfetmek

NFT pazaryeri Magic Eden bugün, sadece Solana blockchain’de mevcut olan, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) dünyasında çığır açan bir evrim olan cNFT’lere desteğini duyuracaklarını açıkladı. cNFT’deki “c” “sıkıştırılmış” anlamına geliyor. Buna göre Cardano ile ilgisi yok. Bu yüzden endişelenmenize gerek yok. Bu yenilik, geleneksel NFT’lere kıyasla çok daha düşük bir maliyetle NFT’lerin oluşturulmasını sağlıyor. Ayrıca hem yaratıcılar hem de koleksiyoncular için heyecan verici olanakların önünü açıyor.

NFT pazaryeri Magic Eden’e göre burada ayrıca yeni olasılıkların kilidini açmak gibi bir durum var. cNFT’ler, kripto alanındakiler, gerçekten heyecanlandıran bir fırsat dalgasını da beraberinde getiriyor. İşte cNFT’lerin oyunun kurallarını değiştirmesinin birkaç ikna edici nedeni.

NFT pazaryeri Magic Eden ve uygun maliyetli yaratım

cNFT’ler içerik oluşturuculara büyük ölçekte içerik üretmenin uygun maliyetli bir yolunu sunuyor. İçerik oluşturucular, üretim maliyetlerini önemli ölçüde düşürüyorlar. Ayrıca geleneksel NFT’lerin genellikle gerektirdiği mali kısıtlamalar olmaksızın daha özgürce keşfedebiliyorlar. Böylelikle deneyip yenilik yapabiliyorlar.

İflas Eden Kripto Şirketi Bu NFT'leri Satmaya Hazırlanıyor!

Diğer taraftan erişilebilir bir giriş söz konusu. Buna göre NFT alanına yeni gelenler için cNFT’ler erişilebilir bir giriş noktası işlevi görüyor. İçerik oluşturucuların daha düşük bir maliyetle çok miktarda içerik üretebilmesi söz konusu. Böylece yeni koleksiyoncuların riski daha düşük, eğlencesi yüksek ve uygun fiyatlı NFT’lerle etkileşime girebileceği anlamına geliyor. Bu erişilebilirlik daha kapsayıcı bir NFT topluluğuna yol açabilir.

Eğlenceyi yeniden ateşlemek

cNFT’ler, NFT alanında yeni ve heyecan verici yolların keşfedilmesinin önünü açıyor. Yaratma sürecini daha ekonomik ve verimli hale getiriyor. Böylece cNFT’ler, NFT dünyasına neşe ve heyecanı geri getirmeyi vaat ediyor.

NFT Token Haberleri: Bu Altcoin Gelişmelerine Dikkat!

Sırada ne var?

NFT pazaryeri Magic Eden bugün, en popüler cNFT koleksiyonlarından bazıları için destek sunmaya başladı. Magic Eden alanla ilgili olarak daha yeni başladıklarını ifade ediyor. Ayrıca yakın gelecekte, platform için heyecan verici cNFT deneyimlerinin olacağını vurguluyor. Magic Eden diğer güncellemeler için kendilerinin takip edilmesini tavsiye ediyor.

NFT Coin Haberleri: Bu Gelişmeler ve Coinler Gündem Oldu!

Kriptokoin.com olarak baktığımızda cNFT’leri keşfetmek elbette bir süreç Ancak NFT pazaryeri Magic Eden popüler koleksiyonlar sayfasına gidilmesini ifade ediyor. Diğer taraftan eğer favori koleksiyonunuzu orada bulamazsanız üzülmemeniz gerektiğini hatırlatıyor. Magic Eden önümüzdeki hafta boyunca sürekli olarak daha fazla seçenek ekleyecek. Ayrıca herkesin cNFT devrimine katılabilmesini sağlayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da,Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Ünlü NFT Pazaryerinden Bu Altcoin İçin Şaşırtan Karar