WIF Coin ve Bu 13’ü İçin Listeleme: 6 Kripto Borsası Duyurdu!

WIF Coin ve Bu 13’ü İçin Listeleme: 6 Kripto Borsası Duyurdu!
WIF Coin ve Bu 13’ü İçin Listeleme: 6 Kripto Borsası Duyurdu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Nisan 2024 tarihi, kripto para yatırımcıları için heyecan verici gelişmelere sahne oldu. BitMart, MEXC, XT.COM ve Gate.io gibi önde gelen borsalar, WIF coin ve 10 yeni coini platformlarına ekleyerek yatırımcıların ilgisini çekti. Bu listelemeler, farklı alanlardan ve projelerden gelen çeşitli tokenleri kapsıyor ve kripto para alanına yeni soluk getiriyor. İşte detaylar…

OKX, WIF coin ve MEW coin’i listeliyor.

Önde gelen kripto para borsası OKX, 15 Nisan’da yaptığı açıklama ile popüler meme coinler Cat in a Dogs World (MEW) ve Dogwifhat (WIF)’i platformuna eklediğini duyurdu. Bu, son dönemde meme coinlere olan ilginin artması ve OKX’in bu trendden yararlanma isteğinin bir göstergesi olarak yorumlanabilir. Cat in a Dogs World (MEW) ve Dogwifhat (WIF), son 24 saatte sırasıyla %84 ve %12 değer kazanarak dikkat çekici bir yükseliş yakaladı. Bu yükselişin arkasında yatan sebepler tam olarak bilinmemekle birlikte, sosyal medyadaki popülerlik ve yatırımcıların ilgisinin artması olası faktörler arasında yer alıyor.

TON Coin Yükselirken Şu Anda Yatırım Yapılacak İlk 5 Kripto Para!

OKX, MEW ve WIF’i platformuna ekleyerek meme coinlere duyulan ilgiyi yakalamayı planlıyor olabilir. Böylece platformda işlem hacmini artırmayı hedefliyor. Farklı risk profillerine sahip yatırımcılara hitap etmeyi ve platformdaki coin çeşitliliğini geliştirmeyi amaçlıyor. Kripto para piyasasındaki trendleri takip ederek yatırımcılar için yeni fırsatlar sunmayı planlıyor. Para yatırma işlemleri 15 Nisan TSİ saat 10.00 itibarıyla başladı. MEW, spot işlemlerde MEW/USDT işlem çiftiyle 11.00’de listelere girdi. WIF ise WIF/USDT işlem çiftiyle 12.00’de alım satıma açıldı. Para çekme işlemleri ise coinlerin listelenmesinden 24 saat sonra başlayacak.

Diğer borsa listelemeleri neler?

Bu sırada BitMart borsası, WIFLama Coin’i (WFLM) listeliyor. Ayrıca, bir yapay zeka projesi olan Octavia’yı (VIA) listelere ekliyor. Son olarak BitMart, Biceps’i (BICS) platforma ekliyor. Diğer yandan MEXC, 7 altcoin’i listelere ekliyor. Borsa, Nettensor (NAO), AllToScan (ATS), Megalink (MG8), Arker (ARKER), WUFFI (WUF), HotKeySwap (HOTKEY), WeCan (WECAN) listelemesini bugün gerçekleştirecek.

Ünlü Analist Açıkladı: Altcoin Çöküşü Alım Fırsatı mı? En Çok Hangileri Düştü?

Son olarak XT.COM, bitFloki’yi (BFLOKI) listeleyecek. Ayrıca Gate.io, Merlin’s Seal BTC’yi (M-BTC) borsaya ekleyecek. Bu listelemeler, kripto para yatırımcılarına farklı alanlardan olanak sunmakta. Ayrıca, projelerden gelen çeşitli tokenlere yatırım yapma imkanı sunmakta. Ayrıca portföylerini çeşitlendirmelerine ve yeni yatırım fırsatları keşfetmelerine yardımcı oluyor. Ek olarak, kripto para piyasasındaki trendleri takip etmelerine ve yeni gelişmelerden haberdar olmalarına olanak sağlıyor. Önümüzdeki süreçte bu kripto para birimlerinin nasıl hareket edeceğini zaman gösterecek. Kriptokoin.com olarak gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

WIF Coin ve Bu 13’ü İçin Listeleme: 6 Kripto Borsası Duyurdu!