O 2 Meme Coin, Yatırımcısını Zengin Etti!

O 2 Meme Coin, Yatırımcısını Zengin Etti!
O 2 Meme Coin, Yatırımcısını Zengin Etti!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası, son zamanlarda meme coin projelerinin yükselişiyle sarsılıyor. Dogwifhat (WIF) ve diğer meme coinlerin ardından şimdi Thug (THUG) adlı meme coin öne çıktı. Zira bu kripto, yatırımcılar için büyük bir kazanç kaynağı haline geldi. İçeriden bilgi sahibi olan yatırımcılar ve piyango taktikleri kullanan yatırımcılar, bu coinlerde inanılmaz karlar elde ediyor.

Bu iki meme coin projesinde büyük kârlar var

Son zamanlarda, Solana tabanlı meme coinler, yatırımcıları için inanması güç karlar sağladı. Böylece kripto para piyasasında büyük bir heyecan dalgası yaratıyor. Dogwifhat (WIF) ve diğer meme coinlerin ardından, şimdi Thug (THUG) adlı meme coin dikkat çekti. Özellikle bu alanda bilgili yatırımcılar için büyük bir kazanç kaynağı haline geldi.

Lookonchain’in paylaştığı bilgilere göre, Thug’un geliştiricisinin likidite eklediği anı bilen yatırımcılar, 4 cüzdan aracılığıyla 1.500 SOL (225 bin dolar) karşılığında 674 milyon Thug satın aldı. Ardından, bu Thug’ları 11.454 SOL (1.72 milyon dolar) karşılığında sattı. Böylece sadece 10 saat gibi kısa bir süre içerisinde 1.5 milyon dolar kar etmeyi başardılar. Yatırımcılar kalan 210 milyon Thug’u ise yakarak token arzını azaltmayı ve fiyatını yükseltmeyi amaçladılar.

AGORA isimli coinde 30 doları 147 bin dolar yaptı

Bir diğer yatırımcı ise meme coinlere piyango bileti gibi yatırım yaptı. Böylece inanması güç bir getiri elde etti. Blockchain analiz platformu Lookonchain’in paylaştığı bilgilere göre, bu yatırımcı her seçtiği meme coine 0.1-0.2-0.3 SOL gibi küçük miktarlarda yatırım yapıyor. Bu hafta, AGORA adlı bir meme coine 0.2 SOL (30 dolar) yatırım yapan yatırımcı, daha sonra 2 milyon AGORA’yı 100 bin dolar karşılığında satarak 30 dolarını 147 bin dolara katladı. Bu da yüzde 4 bin 906’lık inanması güç bir getiriyi temsil ediyor.

Mem coinler, yüksek risk ve yüksek getiri potansiyeline sahip yatırım araçları olarak dikkat çekiyor. İçeriden bilgi ve piyango taktikleri gibi yöntemler, bu coinlerde kısa sürede büyük kazançlar elde etmeyi mümkün kılıyor. Ancak, meme coin yatırımları yaparken dikkatli olmak ve her zaman riski göz önünde bulundurmak önemlidir. Bu coinler yüksek volatiliteye sahiptir ve aniden değer kaybetme riski taşıyor. Yatırım yapmadan önce detaylı araştırma yapmak ve sadece kaybedebileceğiniz kadar para yatırmak önemlidir. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere yatırımcılar, kendi araştırmaları doğrultusunda yatırım yapmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

O 2 Meme Coin, Yatırımcısını Zengin Etti!