Milyonluk Aboneli Analist, 2 Altcoin’i Seçti: 4x Yapıp Top 10’a Girebilir!

privacy coin 1
privacy coin 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coin Bureau’nun Guy takma adıyla bilinen kripto para analisti ve traderı, Solana (SOL) ve Algorand (ALGO) altcoin projeleri için fiyat analizi paylaştı. Biz de Kriptokoin.com olarak kripto analistinin paylaşımlarını okuyucularımız için derledik.

Altcoin projesinin tokeni ALGO 4 kat artarak ilk 10’a girebilir

Guy olarak bilinen analist, yeni bir videoda 1,41 milyon abonesine Algorand’ın (ALGO) fiyatının önümüzdeki haftalarda yeni zirvelere ulaşabileceğini söylüyor:

ALGO’nun tarihi fiyatı hoş değil. Bu kısmen ALGO’nun önceki boğa piyasasının ortasında işlem görmeye başlamasından. Ancak öncelikle daha önce açıkladığım hızlandırılmış hak kazanma ve yapılandırılmış satış planlarından kaynaklanmaktadır.

Altcoin

Analiste göre, ALGO arzındaki sürekli artış, tarihsel olarak fiyatını bastırdı, ancak bu yavaş yavaş değişiyor gibi görünüyor. Anonim kripto analisti, altcoin projesinin kısa süre önce 2,40 dolarlık ICO fiyatını geçtiğini belirtiyor ve yatırımcıların kar elde ettikçe fiyatın hızla aşağı itilmiş olmasına rağmen, ALGO’nun önümüzdeki haftalarda tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşabileceğine inanıyor. Guy ayrıca, Algorand’ın sonunda piyasa değerine göre en büyük on kripto para birimlerinden biri olabileceğini ve bunun da fiyatı dördün katları kadar artırabileceğini söylüyor:

ALGO’nun fiyat etiketi çok yüksek olmasa da, piyasa değeri yüksek ve bu da sınırlı yukarı potansiyeli olduğu anlamına geliyor. Yine de, ALGO’nun nerede olduğu ile temellerine dayanması gerektiği yer arasında oldukça fark var. ALGO, özellikle hızlandırılmış hakedişinden elde edilen tüm satışlar sona erdiğinde, piyasa değerine göre kolayca ilk 10 kripto para birimi haline gelebilir. Bu, fiyatta yaklaşık 3 kat ila 4 kat artışa tekabül eder ki bu gerçekçi bir uzun vadeli açıklamadır ve sadece uzun vadede netleştirmek için bir ila iki yıl demek istiyorum.

Altcoin

Analiste göre Solana (SOL) uzun vadede 300 dolar civarında olacak

Kripto analisti, ALGO’ya kıyasla Solana (SOL) için daha küçük kazançlar bekliyor. Guy’a göre, kısa vadeli fiyat hareketi açısından, SOL son kripto piyasası çöküşlerine yanıt olarak oldukça iyi durumda ve yakın zamanda belirlediği tüm zamanların en yüksek seviyesinden sadece kısa bir mesafe uzaklıkta bulunuyor:

SOL’un piyasa değeri zaten çok büyük olduğundan, fiyat kazanımları açısından Algorand’dan çok daha az kıpırdama alanına sahip. SOL, önümüzdeki haftalarda 220 dolara ulaşırsa, bu, SOL’un ICO yatırımcıları için 1000 kat büyük bir getiriye tekabül edecek. Bu noktada SOL için gerçekçi bir uzun vadeli fiyat hedefi, mevcut fiyatından 2 kat daha az olan 300 dolar civarında olacaktır.

Altcoin

Bu altcoin projeleri ne kadar yükselebilir?

Solana ve Algorand’ın ne kadar yükseleceğine gelince, analist bunun büyük ölçüde önümüzdeki bir ila iki yıl içinde kripto piyasasının geri kalanının ne yaptığına bağlı olacağını söylüyor. Her iki varlığın da şu anda benimseme açısından iyi durumda olduğunu söyleyen Guy, Algorand’ın 250.000 kullanıcısı olduğunu ve Solana’nın en az 500.000 kullanıcısı olduğunu tahmin ediyor. CoinMarketCap verilerine göre yazının yazıldığı sıralarda Algorand (ALGO) 1,95 dolar, Solana (SOL) ise 165,86 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Milyonluk Aboneli Analist, 2 Altcoin’i Seçti: 4x Yapıp Top 10’a Girebilir!