Ayı Analisti, O 2 Altcoin İçin Yükselişte: Long Açtı!

Ayı Analisti, O 2 Altcoin İçin Yükselişte: Long Açtı!
Ayı Analisti, O 2 Altcoin İçin Yükselişte: Long Açtı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin, dün 65.000 doların üzerine çıkarak yatırımcıları heyecanlandırdı. Bu yükseliş, altcoin olarak adlandırılan diğer kripto para birimlerini de harekete geçirdi.  Fakat, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Robinhood’a kripto para hizmetleri yüzünden Wells bildirimi göndermesiyle ivme kaybetti. Yine de bu noktada, düşüş tahminleriyle tanınan bir analist olan Il Capo of Crypto, çeşitli beklentilerini açıkladı. Analist, özellikle, iki altcoin projesini odağına aldı ve bunlarda uzun pozisyon açtığını belirtti. İşte detaylar…

Il Capo, altcoin yorumlarını paylaştı

Bu dalgalanmalara rağmen, ayı piyasası lehine görüşleriyle tanınan ve yatırımcılar tarafından sıkça eleştirilen il Capo of Crypto isimli analist, Bitcoin’deki yükselişin devam edeceğine olan inancını korudu. Kısa vadeli düzeltmenin sona erdiğini belirten il Capo, “Yakında yükselişin devamını bekliyoruz.” dedi. Analist, bu görüşe dayanarak ZCX ve Solana (SOL) gibi bazı altcoinlerde long pozisyon, yani alım pozisyonu açtığını açıkladı.

Bitcoin ve Altcoinlerde Son Durum: O 2'si Toparlandı!

Piyasa değeri 100 milyon doların altında olan diğer altcoinlerdeki long pozisyonlarını ise takipçileriyle paylaşmak yerine sadece arkadaşlarıyla paylaştığını ve bu coinlerin fiyatlarını olumlu yönde etkilemek istemediğini belirtti. il Capo, Solana’daki long pozisyonunda kârda olduğunu da sözlerine ekledi.

ZCX ve SOL hakkında

Unizen (ZCX), merkezi olmayan bir borsa (DEX) protokolüdür. Bu protokol, kullanıcıların aracı kurumlar olmadan kripto para birimlerini doğrudan birbirleriyle takas etmelerini sağlar. ZCX, Uniswap ve SushiSwap gibi diğer DEX protokollerine benzer şekilde çalışır. ZCX’in yerel tokeni ZCX’tir. Bu token, platformun yönetimine katılmak ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilir.

Bu Hafta, O 43 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Listesi!

Solana, yüksek performanslı bir Blockchain platformudur. Solana, saniyede 60.000’den fazla işlem gerçekleştirebilme kapasitesine sahip olmasıyla bilinir. Bu da Solana’yı, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer blockchainleirnden çok daha hızlı hale getirir. Solana’nın yerel tokeni SOL’dur. SOL, platformda işlem ücretlerini ödemek, staking yapmak ve diğer uygulamalarda kullanılmak için kullanılabilir.

Uzman görüşleri farklılık gösteriyor

il Capo’nun yükseliş beklentisine karşın, piyasada Bitcoin’in bundan sonra ne yönde hareket edeceğine dair farklı görüşler de mevcut. Bazı analistler, SEC’in kripto para birimlerine yönelik artan düzenlemelerinin piyasayı baskı altında tutmaya devam edeceğini ve Bitcoin’in kısa vadede daha fazla dalgalanma yaşayacağını savunmakta. Diğer analistler ise, il Capo ile aynı fikirde olarak, kısa vadeli düzeltmenin sona erdiğini düşünmekte. Ayrıca Bitcoin’in önümüzdeki dönemde yükseliş trendine gireceğini öngörüyor.

Binance’ten Bir Delist Daha: Bu 10 Altcoin İçin ise Listeleme Müjdesi Var!

Zira analistin açtığı uzun (long) pozisyon, yükseliş beklentisine işaret ediyor.  Long pozisyon, bir yatırımcının belirli bir varlığın fiyatının artacağına inanmasına işaret eder. Bu nedenle bu varlığı satın alması anlamına gelir. Yatırımcı, varlığın fiyatının artmasını bekler. Daha sonra daha yüksek bir fiyattan satarak kâr elde etmeyi umut eder. Bitcoin ve altcoinlerdeki bu dalgalanmalar göz önüne alındığında, yatırımcıların dikkatli olması gerekiyor. Ayrıca yatırımlarını yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önem taşıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ayı Analisti, O 2 Altcoin İçin Yükselişte: Long Açtı!