Analist Uyardı: SHIB Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!

shibccc
shibccc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu, SHIB 0.000022 doları test edebileceğinden, daha düşük fiyatlar konusunda yatırımcıları endişelendirdi. Shiba Inu fiyatı, büyük kazançlar elde ettikten sonra konsolidasyon sürecinde yol almaya devam ediyor. Kriptokoin.com olarak şimdi ayrıntılara bakıyoruz.

SHIB fiyat seviyeleri

Analiste göre, Shiba Inu’da yükselen bir üçgenin üzerinde yanlış bir kırılma, daha derin bir düzeltme hareketini tetikleyebilir. Shiba Inu fiyatında daha derin bir geri çekilme meydana gelirse güçlü destek var görünüyor. Shiba Inu fiyatı, birçoğunu şaşırtarak, devasa rallisinin çoğunluğunu korudu. Dogecoin katili Shiba Inu, Ekim açılışından %340’ın üzerinde kazanç elde etmiş olsa da, son geri çekilmelere rağmen hala %280’in üzerinde. Ancak Shiba Inu fiyatının biraz daha düşebileceği konusunda analistler uyarıyor. Shiba Inu fiyatı, Tenkan-Sen’in üzerinde tutunamazsa daha fazla kar alma ve açığa satışla karşı karşıya kalır.

Shiba Inu fiyatı, 0.000028 dolarda oldukça güçlü bir direnç alanına karşı yükseldi. 0.000028 seviye günlük Tenkan-Sen ve Ekim ayının başındaki ilk rallinin bitişinin kapanışı. Bu seviye, yeni yüksek zirvelere giden ilk engeli temsil ediyor, ancak günlük grafikte bu seviyenin altında bir kapanış, biraz daha aşağı yönlü baskıyı tetikleyebilir. Ichimoku Kinko Hyo sisteminde Tenkan-Sen’in altındaki tek destek seviyesi, bu değer alanını %61.8 Fibonacci düzeltmesiyle paylaşan 0.000022 dolarlık Kijun-Sen’dir. Analist Jonathan Morgan’a göre, bu nedenle, bu Shiba Inu fiyatının daha fazla alıcı bulması ve açığa satış yapanların kar etmesi için mükemmel bir destek alanı olacaktır. Buna ek olarak, 0.000024 dolar seviyesindeki %50 Fibonacci düzeltmesi de kısa vadeli bir destek sağlayabilir.

Boğalar baskı yapabilir

Dünün ve bugünün günlük zirvelerinin (0.0000029 dolar) üzerinde bir kapanış, Shiba Inu fiyatı için herhangi bir kısa vadeli düşüş fiyat hareketini muhtemelen geçersiz kılacaktır. Göreceli Güç Endeksi tarafsız bölgeye dönerken, Bileşik Endeks bir açıyla eğimli, bu da her iki ortalamasının üzerinde bir kesişim olduğunu gösteriyor. Analiste göre, Shiba Inu boğaları 0,000029 ABD doları veya üzerinde bir kapanış için baskı yapabilirse, son zamanlardaki tüm zamanların en yüksek seviyelerinin yeniden test edilmesi muhtemeldir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist Uyardı: SHIB Fiyatı, Bu Seviyelere Düşebilir!