Binance Duyurdu: 10.000 Dogecoin Dağıtılacak!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 23 Temmuz 2022
5 görüntülenme
Binance, 10.000 Dogecoin Dağıtacak

Binance Gift Card’ın birinci yıl dönümünü kutlamak için Binance, tüm katılımcılar için 10.000 Dogecoin’lik (DOGE) ödül havuzunu duyurdu.

Binance, 10.000 Dogecoin dağıtılacak

Lider kripto borsası, Binance Gift Card’ın birinci yıldönümünü kutlamak için 10.000 DOGE’lik hediye dağıtacağını duyurdu.

Belirtilen gereksinimleri karşılayan yeni kullanıcılar, 7.000 DOGE ödül havuzunu paylaşma hakkına sahip olacak. Diğer yandan, mevcut kullanıcılar, 24 Temmuz gece yarısından itibaren 3.000 DOGE ödül havuzunu paylaşacak. Ancak, kullanıcıların bu tarihten itibaren 3.000 DOGE’lik ödül havuzuna katılmaları için sadece 24 saatti var.

Binance, Binance Savings’e ilk kez kaydolan Dogecoin kullanıcıları için ödülleri tanıttı

Borsa hafta boyunca bir dizi ödüllü etkinliğin duyurusunu yaptı. Bunlardan biri, Binance Savings’e ilk kez kaydolan Dogecoin kullanıcılarına özel ödüllerdi. Binance ayrıca, kullanıcıların stake üzerinden %10’a varan APY kazanmalarını sağlayan yeni stake havuzlarını başlattı. Ancak Binance’in duyuları Twitter topluluğundan tepki aldı. Bunun nedeni, Dogecoin’in PoW kullanmasına rağmen staking etkinliklerinde yer alması. Binance daha sonra POW kullanan Dogecoin gibi kısa süre önce açıklanan stake programına yatırılan kripto paraların borsada kalacağını ve daha fazla getiri elde etmek için ödünç verilmeyeceğini açıkladı. Borsa bu konuda kullanıcılarını haklı buldu.

Dogecoin, sahtekarlıklar konusunda uyarıyor

Binance’in duyurusunun ardından Dogecoin dolandırıcılık sahtekarlıkları konusunda bir uyarı yayınladı. Dogecoin’in arkasındaki ekip kendisini bu tür tokenlerden tamamen ayırıyor. Ekip Twitter’dan yaptığı açıklamada topluluğa şunları iletti:

Son dokuz yılda hızla gelip giden birçok token oldu. 1 Dogecoin = 1 Dogecoin ve kendi Blockchain olan ve herhangi bir token ile doğrudan ilişkili olmayan yalnızca bir Dogecoin var. Sahtekarlardan sakının.

Diğer yandan, popüler bir Dogecoin odaklı Twitter hesabı olan Mishaboar, Dogecoin Ödeme Kanalı üzerinde iki taraf arasında neredeyse anında ücretsiz Dogecoin ödemelerine izin verecek devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. Mishaboar, ödeme kanallarının Dogecoin ücretinin yalnızca bir kez ödenmesini sağlayacağını söylüyor. Aynı zamanda, kilitli Dogecoin’in harcanmasına izin vereceğini açıklıyor.

Ödeme kanalı sayesinde, günlük alışverişler daha hızlı ve maliyetsiz hale geliyor. Dogecoin ekibi ayrıca, Perşembe günü, güvenlik güncellemelerini ve ağ verimliliğindeki değişiklikleri tanıtan Core 1.14.6 yükseltmesinin yayınlandığını duyurdu.

Yeni sürüm, Dogecoin daha fazla güvenlik ve verimlilik getiriyor. Bu arada, geliştiriciler güvenlik düzeltmeleriyle birlikte ücret yapısını ve diğer özellikleri de değiştirdi. Örneğin, önerilen ücret sınırı 1 DOGE’den 0,01 DOGE’ye düştü. Diğer değişiklikler arasında bir cüzdan yedekleme dizini yapılandırması ve maksimum addnode kaydı sayısının 800 ile sınırlandırılması yer aldı. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları bu bu makalede ele aldık.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Altcoin Büyük Haberi Duyurdu: Fiyatı Uçuşa Geçti
Bu Altcoin Büyük Haberi Duyurdu: Fiyatı Uçuşa Geçti! Coinbase’in kripto para depolama ekosistemi olan Coinbase Wallet, profesyoneller ve yeni başlayanlar için NFT işlemlerini kolaylaştıran bir teknoloji güncellemesi yayınladı. Haberin ardından ilgili altcoin projeleri %40’ın üzerinde değer kazandı. Coinbase Wallet, OpenSea ve Rarible’a genişliyor Coinbase Wallet,...
Buğra Çağlar 23 Temmuz 2022