Efsanevi Analist: Bitcoin, Ethereum ve Cardano Bu Seviyelere Gidiyor!

bigstock Cryptocurrency Trading Crypto 340134196
bigstock Cryptocurrency Trading Crypto 340134196
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto analisti Michael van de Poppe, bu hafta kripto piyasası düzeltmesinin ardından Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano’nun (ADA) hangi seviyelerde kalması gerektiğine ilişkin analizini güncelliyor. Kriptokoin.com olarak Michael van de Poppe’nin tahminlerini sizler için derledik, birlikte inceleyelim…

Usta analistten çarpıcı Bitcoin, Ethereum ve Cardano tahminleri

Michael van de Poppe: Bitcoin, kritik bir seviyeyi kırarsa 28.000 dolara düşebilir

Michael van de Poppe 128.000 YouTube abonesine, düzeltmenin pazarlara girmek isteyen yatırımcılara “çok güzel bir giriş bölgesi” sağladığını söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tarihte geri giderseniz, Eylül genellikle oldukça kötü bir aydır, ancak Ekim ve yılın geri kalanı genellikle oldukça yükseliş gösterir.

Tahminleriyle Efsaneleşen Analist, Ralli Yapacak 6 Altcoin’i Açıkladı!

Michael van de Poppe, Bitcoin’in bu aşamada tutması gereken kritik seviyenin 37.500 ila 40.000 dolar arasında bir fiyat olduğunu söylüyor. Analist, BTC bu seviyeyi kaybederse, 28.000 doları tekrar test edebileceğini söylüyor.

Michael van de Poppe: Ethereum için kritik seviye 2.600 dolar!

Bununla birlikte analist, boğa döngüsünün devam edeceğini tahmin ediyor ve BTC’nin 44.000 doların üzerine çıkması durumunda yukarı doğru hareket etmeye devam edeceğini söylüyor. CoinGecko’ya göre, Bitcoin yazı yazılırken 43.800 dolardan işlem görüyor. Ethereum için Michael van de Poppe, bakılması gereken kritik seviyenin yaklaşık 2.600 dolar olduğunu söylüyor. Bu tutulursa analist, Ethereum (ETH)’un boğa döngüsünün muhtemelen devam edeceğini düşünüyor.

Analist, ETH’nin herhangi bir yerde 3.500 dolara kadar bir “rahatlama sıçraması” yaşayacağını, ardından daha yüksek bir düşük seviyeye düşeceğini ve ardından fiyatın yükselmeye devam edeceğini tahmin ediyor. Ethereum, yazı yazılırken 3.112 dolardan işlem görüyor. Michael van de Poppe, Cardano’nun (ADA) tekrar yükselişe geçmesi için 2,35 doları aşması gerektiğini söyledi. Analist, Cardano’nun “büyük bir satın alma fırsatı sunduğunu” da ekliyor.

3 Analist, Bu 9 Altcoin'e Dikkat Çekti:

Michael van de Poppe: Bu son döngüden sonra kripto paradan çıkacağım!

Analist, ADA seviyeyi 1,90 dolar civarında kaybederse, o zaman 1,50 dolara kadar düşebileceğini tahmin ediyor. Kripto para, yazı yazılırken 2,25 dolardan işlem görüyor. Michael van de Poppe, boğa döngüsünden bir kez daha geçtikten sonra kripto paradan tamamen çıkmayı planladığını da belirtiyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Korkuyor muyum şimdi? Hayır, ama finansal kriz başlamadan önce bu boğa döngüsünde son bir tur atıyor olabileceğimiz konusunda çok, çok ciddiyim. O zaman kripto para sahibi olmayı hiç istemiyorum. Belki stablecoin’ler, ama genel olarak değil. İşte o zaman çok kâr etmek istiyorsunuz ve bu yüzden girişlerinizde dikkatli olmalısınız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsanevi Analist: Bitcoin, Ethereum ve Cardano Bu Seviyelere Gidiyor!

Yorumlar kapalı.