Bobby Lee: Bitcoin Fiyatı Yılsonunda Bu Seviyelerde Olabilir!

bitcoin price
bitcoin price
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bobby Lee’ye göre bir Bitcoin “FOMO rallisi” gecikmiş durumda öyle ki bu ralli sonunda Bitcoin fiyatı 200 bin doları görebilecek. İflah olmaz bir şekilde Bitcoin hayranı ve destekçisi olan Bobby Lee, Bitcoin fiyat hareketi için sırada ne olduğuna dair herhangi bir şüpheyi ortadan kaldırmak için ana akım medyayı kullanıyor. En eski yatırımcılarından biri olan Lee, Bitcoin’in 200.000 dolar veya daha fazlasına ulaşabileceği tüm zamanların en yüksek seviyelerine bir “FOMO rallisi” için geciktiğini söylüyor.

Yatırımcı Lee: Bitcoin fiyatı 200k olabilir

BTCC borsasının eski CEO’su Bobby Lee, 29 Eylül’de Bloomberg ile yaptığı röportajda, Bitcoin (BTC) fiyatının sorunlu olduğu yönündeki tüm iddiaları bir bir reddetti. Lee, Bitcoin bir sonraki ralli için “uzun süredir” hazırlanıyor dedi. Lee, 4. çeyrekte Bitcoin’in yükselişini sürdüreceğine inanan artan sayıda kaynaktan biri olarak, son fiyat zayıflığını reddetti. 40.000 dolarlık destek seviyesini test etmek için son düşüş hakkında soru sorulduğunda, “Yalnızca %5’lik bir düşüş oldu” dedi. Yazım sırasında 42.000 dolar civarında dolaşmasına rağmen, Bitcoin yalnızca mevcut tüm zamanların en yüksek seviyelerini geri almakla kalmaz, aynı zamanda 100.000 dolar, 200.000 dolar veya daha fazlasını da vurabilir. Lee, bunun 2021 bitmeden önce gelmesi veya en azından başlaması gerektiğini öne sürdü. Lee şöyle diyor:

Bence kolayca 100.000 doların üzerine çıkarsınız ve ardından rallinin ne kadar keskin olduğuna bağlı olarak, muhtemelen 200.000 doları bulabilir, hatta bunun üzerine çıkabilir. Açıkçası, 200.000 doların üzerine çıkmak çok büyük bir dönüm noktası, bu yüzden medyada çokça yer alacak ve bu da onların ‘kaçırma korkusu’ dedikleri bir ralliye yol açıyor. Genel olarak, bu birkaç yılda bir olur ve bence Bitcoin için bir FOMO rallisi uzun zamandır bekleniyor.

Bekleyenlere güzel şeyler gelir

Cointelegraph’ın bildirdiği gibi, Eylül ayının, sonuna kadar boğaları hayal kırıklığına uğratması bekleniyor ve sadece önümüzdeki ay BTC boğa koşusuna geri dönüş için daha umut verici koşullar sağlıyor. Yaklaşan engeller arasında, Birleşik Devletler Kongresi‘nin “altyapı yasası” için 30 Eylül’de planladığı oylama ve 1 Ekim’de 3 milyar dolarlık opsiyonların sona ermesi yer alıyor. Bu arada Cointelegraph yazarı Michaël van de Poppe, bugünkü fiyat davranışından etkilendi. Kriptokoin.com olarak görüşlerine sıkça yer verdiğimiz Poppe diyor ki: “Bugün Bitcoin’in sıçraması iyi. Hisse senedi piyasaları da güzel bir şekilde sıçradı.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bobby Lee: Bitcoin Fiyatı Yılsonunda Bu Seviyelerde Olabilir!