Balina Alarmı: Bu 2 Altcoin’de Yüzmilyarlar Harekete Geçti!

169071
169071
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Etherscan tarafından sağlanan verilere göre, kısa süre önce, her biri 80 milyardan fazla olan birkaç büyük SHIB yığını, anonim balinalar tarafından transfer edildi. Ayrıca, altcoin Ripple (XRP) tarafında, son on sekiz gün içinde, 33.805.080 XRP kripto para borsası Huobi’ye kaydırıldı.

Balinalar Shiba Inu (SHIB) ile giderek daha fazla ilgileniyor!

Bu yıl kripto para balinaları, topluluğunun üyeleri tarafından genellikle “Dogecoin katili” olarak adlandırılan Ethereum tabanlı Shiba Inu’ya (SHIB) giderek daha fazla ilgi gösteriyor.

Uzmanlar, son SHIB rallisinin, meme token’in bir hafta içinde yüzde 300’ün üzerine çıkmasıyla, bir balinanın önce 6 trilyon SHIB satın alması ve ardından buna 276 milyar SHIB daha eklemesi tarafından tetiklendiğine inanıyor.

SHIB, farklı ülkelerin büyük kripto para borsalarında listeleniyor

Bu hafta SHIB, en eski Hint kripto borsası ZebPay tarafından listelendi ve en büyük Türk kripto platformu BtcTurk’un Shiba Inu’ya da destek ekleyeceğine dair bir duyuru yapıldı. Şimdi, topluluk Robinhood ticaret uygulamasının onu eklemesini bekliyor ve bazıları, kripto paraların büyük satın alımlarının anonim cüzdanlar satın almasının bir şekilde gelecekteki olası SHIB listelemesiyle bağlantılı olduğuna inanıyor.

Yatırımcılar, Paralarını Bu 2 Altcoin Projesine Park Ediyor

Altcoin balinaları XRP’de hareketleniyor

XRP işlemleriyle çalışan analitik platformu Bithomp tarafından sağlanan veriler, son on sekiz gün içinde, Ripple dağıtılmış defter teknolojisi (ledger) sağlayıcısı 33.805.080 XRP’yi büyük dijital borsa Huobi’ye kaydırdı.

Bu kripto miktarı 38.790.225 dolara eşittir. Haftalık işlemlerin boyutu, Ripple’ın düzenli transferlerde Huobi’ye gönderilmek üzere 100 milyon XRP yığını tahsis ettiği 29 Eylül’den bu yana değişiyor – 1.542.780 XRP olarak başladı, 2.309.580 olarak devam etti. Şimdiye kadar, Ripple 1.911.150 XRP’yi Huobi’ye taşıyor.

Borsa kısa süre önce anakara Çin’den çekildiğini duyurdu ve 31 Aralık’a kadar CNY’ye karşı kripto ticaretini durdurmayı planlıyor.

XRP, İngiltere bireysel yatırımcıları için bir numaralı altcoin haline geldi

Yazım sırasında, altıncı en büyük kripto para birimi XRP, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre yüzde 1,31’lik hafif bir artış göstererek 1,14 dolardan el işlem görüyordu. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, önde gelen bir ticaret platformu eToro tarafından yakın tarihli bir rapor, İngiltere’deki bireysel yatırımcılarının çoğunluğunun artık en büyük altcoin olarak XRP’yi tercih ettiğini gösteriyor. Cardano’nun ADA’sı ise ikinci favori altcoin.

Ripple Labs, yakın zamanda İngiltere’deki yetkililerinin geliştirdikleri CBDC’yi (dijital sterlin) çalışmasına yardımcı olmak için Digital Pound Foundation’a katıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Balina Alarmı: Bu 2 Altcoin’de Yüzmilyarlar Harekete Geçti!