Bu Altcoin’den Dev Ortaklık: Microsoft, Brevan Howard ve SK Telecom!

Bu Altcoin’den Dev Ortaklık: Microsoft, Brevan Howard ve SK Telecom!
Bu Altcoin’den Dev Ortaklık: Microsoft, Brevan Howard ve SK Telecom!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası rollercoaster yolculuğuna devam ediyor. Piyasada şimdilik yön konusunda bir belirsizlik olsa da projeler durmuyor. Son bir gelişmede Aptos Labs, dev bir ortaklığa imza attı. Altcoin projesi, Microsoft, Brevan Howard, SK Telecom ve Boston Consulting Group ile yeni ortaklıklar kurdu. Ortaklık kapsamında Aptos, Ascend’i geliştirecek.

Aptos’tan devlerle ortaklık!

Aptos Labs, Microsoft, Brevan Howard, SK Telecom ve Boston Consulting Group ile bir ortaklık kurdu. Bu ortaklık kapsamında, finansal kurumlar için bir dijital varlık yönetim platformu olan Aptos Ascend’i geliştirecek. Kurumsal platform, Aptos Network aracılığıyla merkezi olmayan finansmanı (DeFi) kurumsal sermayeye genişletmeyi hedefliyor. Ayrıca, tokenize varlık likiditesini küresel olarak artırmayı amaçlıyor.

Aptos Ascend, finansal kurumlar için bir dijital varlık yönetimi platformudur. Microsoft Azure ve Azure OpenAI hizmetleri platform’un kullanımına açık olacak. Aptos Ascend, finansal kurumlara müşterilere dijital para birimi ve varlık yönetimi hizmetleri sunma konusunda rehberlik etmek için Brevan Howard’ın piyasa yatırım uzmanlığından faydalanacak. Ayrıca, SK Telecom’un hizmet olarak cüzdan yetenekleri gibi Web3 teknolojisini de kullanacak. Bu arada, Aptos Labs, danışmanlık ortağı olarak Boston Consulting Group’u seçti.

Altcoin

Aptos Ascend, dünyanın finans kurumlarına bir ağ geçidi sağlayacak!

Aptos, ortaklıkla merkezi olmayan finansmanı kurumsal sermayeye yaymayı odak noktası olarak belirledi. Ayrıca, tokenize varlık likiditesini küresel olarak artırma gibi hedefleri var. Aptos Labs kurucu ortağı ve CEO’su Mo Shaikh, konuya ilişkin olarak bir açıklama yaptı. Bu bağlamda Shaikh, şu yorumunu paylaştı:

Küresel kurumlar, müşterilerine hizmet vermek, sınır ötesi faaliyet göstermek ve her düzeyde düzenlemelere uymak için üstün düzeyde uyumluluk, güvenlik, güven ve inovasyona ihtiyaç duyuyor. SK Telecom, Brevan Howard ve Microsoft ile işbirliği içinde Aptos Ascend, dünyanın finans kurumlarına, bankalarına ve teknolojide ilerlemiş para piyasalarına Aptos üzerinde merkezi olmayan finans için yıllarca gelişecek performanslı, uyumlu, güvenli ve ölçeklenebilir bir ağ geçidi sağlayacak.

Altcoin fiyat performansı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Aptos Labs ayrıca, 2023 Ağustos’ta Microsoft ile işbirliği yaptı. Altcoin projesi, bu ortaklıkla dijital ödemeler, tokenizasyon ve yapay zeka ile Web3’ün kesişimini geliştirmeyi amaçlıyor.

Bu arada, piyasadaki kırmızı görünüme inat Aptos’un yerel tokeni APT yeşil bölgede ilerliyor. Altcoin, günlük grafiğinde %3,3 artışla 9,37 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca, APT son 24 içinde %67 artışla 257 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin’den Dev Ortaklık: Microsoft, Brevan Howard ve SK Telecom!