Bu Altcoin, Uniswap ile Ortaklık Kurabilir! Fiyat Fırladı

bu altcoin cildirdi tek gunde yuzde 483394 yapti uijlmWdp
bu altcoin cildirdi tek gunde yuzde 483394 yapti uijlmWdp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MEV koruma projesi Alchemist’in yerel tokeni olan MIST, merkezi olmayan borsa Uniswap ile ortaklık söylentilerinin online platformlarda dolaşmasının ardından yükselişe geçti. Ayrıntıları öğrenmek için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Alchemist’in Uniswap ile ortaklık yapacağı söylentileri

Alchemist’in yerel tokeni, Uniswap ile yeni bir ortaklık söylentileri üzerine hızlı bir yükseliş kaydetti. Sosyal medya raporlarına göre, Uniswap yakında Alchemist’in Miner Extractable Value (MEV) karşı koruma için popüler bir çözüm olan mistX ürününü dağıtabilir. MEV, bir sonraki on chain blokta işlemleri yeniden düzenleyerek, madencilerin Ethereum’un merkezi olmayan borsalarında (DEX’ler) ön trade yapabilecekleri bir fenomendir.

Uniswap

Fiyat artışı, Reddit’te yayınlanan ve “Flashbots ve mistX tarafından desteklenen” önden çalışan bir koruma özelliğine sahip, özel olarak barındırılan bir Uniswap v3 arayüzü gösteren bir videonun ardından geldi.

Resmi olmayan söylentiler sonrası MIST atağa geçti

MEV’e karşı etkili bir çözüm olarak hizmet veren Alchemist’in mistX ürünü, Mayıs 2021’de yayına girmesinden bu yana beş ay boyunca 311 milyon doların üzerinde işlem hacmine ulaştı. Uniswap ortaklık raporları, protokolün artan kullanımıyla birleştiğinde, 1 Ekim’den bu yana %68 artış gösteren ve şu anda yaklaşık 138 dolardan işlem gören Alchemist’in MIST tokeni için güçlü bir yükselişe neden oldu.

Unisawap
MIST 24 saatlik grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Şu ana kadar hiçbir şey resmi olarak açıklanmasa da, Alchemist ekibi ve çekirdek ekip üyesi Don Vincenzo, yakında büyük bir duyurunun geleceğini ima ederek ortaklığı çevreleyen söylentileri daha da alevlendirdi.

Alchemist ile Uniswap ortaklığının amacı ne?

Alchemist’in amiral gemisi ürünlerinden biri olan mistX, DEX yatırımcılarını Miner Extractable Value’dan (MEV) korumak için Flashbots teknolojisini kullanıyor. MEV, Ethereum Blockchain için büyük bir endişe haline geldi ve madencilerin her gün pratik olarak milyonlarca doları “çalmasına” izin verdi. Artan ön çalışma örnekleriyle, MEV korumasına olan ihtiyaç orantılı olarak arttı. Basitçe söylemek gerekirse, mistX, DEX’lerin üzerinde bir katman olarak çalışıyor ve MEV saldırılarına karşı korumayı amaçlayan DEX’ler ve madenciler arasında bir tür özel iletişim protokolü olan Flashbot’lar aracılığıyla işlemleri yönlendiriyor.

Alchemist

Söylentiler doğruysa, Alchemist ile bir ortaklık, günlük işlem hacmine göre en büyük DEX olan Uniswap kullanıcıları için işlemleri iyileştirebilir. Raporlara göre, Uniswap traderları, şu anda herhangi bir çözüm bulunmadığından MEV saldırılarına karşı savunmasız durumda. Gnosis’in CowSwap ve Eden Network gibi diğer projeleri de MEV koruma çözümlerini farklı yaklaşımlarla kullandı. Örneğin, bir başka lider DEX, Sushi, kullanıcılarını MEV’den korumak için Eden Network’ü zaten entegre etmişti. Bu arada analistlere göre, Uniswap gibi büyük bir DEX ile ortaklık, Alchemist’in oluşturduğu ücretleri daha da artırabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin, Uniswap ile Ortaklık Kurabilir! Fiyat Fırladı