Cardano Mucidi, Bitcoin Boğasına Cevap Verdi: Yav He He!

Cardano Mucidi, Bitcoin Boğasına Cevap Verdi: Yav He He!
Cardano Mucidi, Bitcoin Boğasına Cevap Verdi: Yav He He!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin maximalisti olan Michael Saylor, Bitcoin dışındaki diğer kripto paraları resmen gömdü. Saylor, lider altcoin Ethereum dahil altcoin’ler için bir spot ETF’nin mümkün olmayacağını ileri sürdü. Çok geçmeden Cardano mucidi Charles Hoskinson, Bitcoin maksimalisti Michael Saylor’a tepki gösterdi. Hoskinson, Saylor’ın ADA, XRP, ETH ve diğer altcoinler hakkında yaptığı son açıklamaya yanıt verdi.

Saylor: Onlar asla spot ETF’lere sahip olmayacak!

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere MicroStrategy’nin kurucusu ve başkanı Michael Saylor, yakın zamanda düzenlenen Bitcoin for Corporations 2024 etkinliğinde yaptığı konuşmada, bu yaz Ethereum’un SEC tarafından bir emtia değil, bir menkul kıymet olarak etiketlenmesini beklediğini belirtti. Aynı şekilde Saylor, BNB, Solana, XRP, Cardano ve diğer tüm altcoinleri hedef gösterdi. Saylor, SEC’in bu kripto paraları kayıtsız menkul kıymetler olarak kabul edeceğinden emin konuştu.

Michael Saylor: Halving Sonrası Bitcoin Tahminini Açıkladı!

Ayrıca Saylor, Wall Street firmalarının bu altcoin’lere ilgi göstermesini asla beklemediğini belirtti. Bitcoiner sahneden yaptığı açıklamada, bu nedenle hiçbir zaman spot ETF’lere sahip olmayacaklarını ileri sürdü. Michael Saylor’un bu konuşmayı yaptığı etkinlik Mayıs ayının ilk iki gününde gerçekleşti. Saylor’ın iddiaları, birçok Bitcoin maksimalistinin anlatısına paralel. Maximalistler, genellikle Bitcoin’in piyasadaki tek kripto para birimi olduğunu söylüyorlar. BTC’yi takip eden her şeyin ise merkezi kayıtsız menkul kıymetlerden başka bir şey olmadığını belirtiyorlar. Bu tür kabileciler arasında Jan3 CEO’su Samson Mow da yer alıyor. Mow, bu görüşünü röportajlar sırasında ve podcast’lerde sık sık paylaşıyor.

Cardano mucidi Saylor’un açıklamalarını yorumluyor

Cardano’nun yaratıcısı Saylor’un konuşmasının yer aldığı tweet’i alıntıladı. Hoskinson buna, kendisini sürekli Bitcoin’e saldırmakla suçlayan Bitcoin’cilere atıf yaparak ve genel olarak “altcoin’cilerin çok zehirli olduğunu” söyleyerek kara bir ironiyle yanıt verdi. Hoskinson bunun doğru olduğunu çünkü Bitcoin maksimalistlerinin her zaman “Bitcoin dışında her şeyin yasadışı ve dolandırıcılık olduğunu” iddia ettiklerini açıkladı.

Peter Brandt: Bitcoin gibisini görmedim!

Eski toprak emtia traderı Peter Brandt, BTC fiyatının mevcut düzeltmeden sonra nasıl davranmasını beklediğine dair yükseliş tahminini içeren bir X yazısı yayınladı. Brandt, içinde bulunduğumuz 2024 yılının ilk vadeli işlem piyasası ticaretinin 53. yıldönümü olduğunu paylaştı. Bu büyük yıldönümü yaklaşırken, lider kripto para birimini “bir ömür boyu ticaret” olarak övdü. Brandt, “Bitcoin gibi başka bir piyasa hiç olmadı ve olmayabilir” diye yazdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cardano Mucidi, Bitcoin Boğasına Cevap Verdi: Yav He He!