Coinbase Yeni Bir Altcoin Listeliyor! “Fiyat Roketledi”

the sun and a rocket blasting through clouds
the sun and a rocket blasting through clouds
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase Pro, Avalanche’ın AVAX tokenini trade için kullanılabilir hale getirmeye hazırlanıyor. Altcoin projesi Avalanche’ın yerel tokeni AVAX, Coinbase Pro listelemesi sayesinde yakında daha geniş bir kitleye sunulacak. Haberin detayları için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Coinbase Pro, AVAX’ı listeleyecek

Avalanche, Coinbase Pro’ya gidiyor. Bir  blog gönderisinde, önde gelen kripto para borsası, gelen AVAX transferlerini etkinleştirdiğini duyurdu. Firma, “likidite koşullarının karşılanması” şartıyla Avalanche’ın yerel tokenini 30 Eylül’de listeleyeceğini doğruladı. AVAX-USD, AVAX-USDT ve AVAX-EUR sipariş defterleri üç aşamada başlayacak şekilde ayarlandı: sadece post, sadece limit ve tam trade. Borsa, herhangi bir noktada yeni sipariş defterlerinin sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmesini karşılamaması durumunda tradi askıya alma hakkını saklı tuttuğunu vurguladı.

Altcoin

Kripto analisti Ali Martinez’e göre, haberin önemine rağmen, AVAX, Nasdaq borsasında listelendikten sonra token fiyatlarının yükseldiği bir fenomen olan “ Coinbase Etkisi ” nden henüz faydalanamadı ve AVAX, zamanla daralan sıkı bir trade aralığında konsolide oluyor.

“Altcoin genel direnci aşarsa, ATH’ı olan 93 dolara yükselebilir”

Analist Ali Martinez, AVAX’ın geçen haftaki fiyat hareketinin 4 saatlik grafikte simetrik bir üçgen oluşmasına yol açmış göründüğünü belirtiyor ve şu değerlendirmeyi yapıyor:

Yükselen bir trend çizgisi salınım dipleri ile birlikte gelişirken, yüksek salınımlarla birlikte azalan bir trend çizgisi çizilebilir. Avalanche’ın yerel tokeni üçgenin tepesine yaklaştıkça, hareket, oynaklıkta bir ani yükselmenin gerçekleşmek üzere olduğunu gösteriyor. Koparma noktasına eklenen teknik formasyonun y ekseninin yüksekliğinin ölçümü, her iki yönde de %31,7’lik bir fiyat hareketi yansıtıyor.

AVAX
Kaynak: TradingView

Analist, AVAX’ın sunduğu belirsizlik göz önüne alındığında, yatırımcıların herhangi bir pozisyona girmeden önce 69 dolar ila 62 dolar aralığının dışında belirleyici 4 saatlik mum grafiğini beklemesinin çok önemli olduğunu belirtiyor ve şu analizi yapıyor:

Varlık genel direnci aşarsa, tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 93 dolara yükselebilir. Bununla birlikte, 62 dolarlık destek seviyesini kaybetmesi durumunda 41 dolara doğru bir düzeltmeye yol açabilir. 

Yazının yazıldığı sıralarda Avalanche (AVAX) günlük bazda yaklaşık %2 yükselerek 63,72 dolar seviyesinde işlem görüyordu. Bununla birlikte altcoin, gün içinde %13’lük yükselişle 69,24 dolar seviyesini de gördü.

AVAX
Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Coinbase Yeni Bir Altcoin Listeliyor! “Fiyat Roketledi”