2 Analist, 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Yeşil Hafta Geliyor!

videoblocks candle stick graph chart animation of stock market investment trading green positive trend of graph sunzaw4f thumbnail 1080 01 1
videoblocks candle stick graph chart animation of stock market investment trading green positive trend of graph sunzaw4f thumbnail 1080 01 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin 45.000 doların altında işlem görürken, şu anki fiyatlar dip mi yoksa dahası var mı tartışmaları uzayıp gidiyor. Bu konuda, Twitter analistlerinin tahminlerini ve teknik analizlerini derledik. BTC’nin yanında bu 3 altcoin projesine yoğunlaşılıyor. Analistlere göre yeşil hafta gelebilir…

Pentoshi’ye göre bu altcoin artık hazır!

Popüler Twitter kripto analisti Pentoshi, farklı Blockchain platformları arasındaki işlemlere güç veren REN’de yükseliş eğiliminde olduğunu söylüyor. Pentoshi’ye göre, Ren (REN) hem USD hem de BTC çiftlerinde güçlü işaretler veriyor. Pentoshi’nin teknik analizleri ve grafikleri:

Birkaç gündür bu geri çekilmeyi bekliyordum. Sonunda geldi. Piyasaya göre inanılmaz görünüyor. LTF/HTF (düşük zaman aralığı/yüksek zaman aralığı) parabol oluşturma. HH + HL’lerin süper temiz trendi (higher highs + higher lows). Momentum kazanıyor! Tam olarak görmek istediğiniz şey. Şimdilik USD çifti için 1,34 dolar hedefleniyor.

Bu arada, CoinGecko verileri, REN’in 13 Eylül’de 0,64 dolardan 27 Eylül’de 1,17 dolara büyük bir hareketi başlattığını ve sadece iki hafta içinde %82’lik bir artış kaydettiğini gösteriyor.

Cosmos (ATOM), bu hafta en çok konuşulan altcoin projeleri arasında

Kripto analistinin radarındaki bir diğer altcoin ise “Blockchain’lerin interneti” olarak adlandırılan Cosmos (ATOM) oluyor. Pentoshi’ye göre Cosmos, 29,54 dolar değerinde 0,0007 BTC’de çok önemli bir direnç alanını kazandıktan sonra Bitcoin’e (ATOM/BTC) karşı güçlü görünüyor. Analist ATOM için bu yorumu ve teknik grafiği paylaştı:

ATOM güncellemesi: Uyandı. Yeniden testte çok yıllı kırılma doğrulandı. Yolu açık.

ATOM, dolar karşısında bu seviyeleri istiyor!

ATOM/USD’ye gelince, Pentoshi paritenin destek olarak 33 dolarda anahtar seviyesini yeniden test ettikten sonra tüm ATH seviyesine ulaşmaya hazır olduğuna inanıyor. Fiyat beklentileri bu aralıkta:

Fiyat keşfi başladığı için söylemesi daha zor. Ama bence ATOM  68-70 dolar (Fibonacci uzatma) aralığına gelecek haftalarda ulaşabilir.

Inmortal, Bitcoin ve Ethereum analizlerini paylaştı

Pentoshi’den sonra, bir diğer popüler Twitter analisti Inmortal, Bitcoin’in son düşüşünü, BTC’nin aylar içinde neredeyse üç katına çıkmadan önce 2017 baharında düştüğü zaman ile karşılaştırıyor. Analist, Bitcoin’in bu ayın başlarında başlayan fiyat düşüşünün Ekim ayının başına kadar devam edeceğini, ancak daha sonra ATH seviyelerine ve fazlasına ulaşacağını düşünüyor. Bu arada, Inmortal’a göre, Bitcoin’in mevcut fiyat hareketi “şimdiye kadarki son düşüş” olacak.

2 Analist, 3 Altcoin Projesine Gözleri Çevirdi:

Inmortal, kripto yatırımcılarını uyardı!

Twitter analisti, Bitcoin’in yönetim kurulu genelinde makro ekonomik baskılar karşısında dibi korumanın gelecekteki bir fiyat artışı için iyiye işaret ettiğini belirtiyor. BTC’nin dayanıklı olduğunu ifade ettiği şu yorumları yaptı:

Tüm FUD’ye [korku, belirsizlik ve şüphe] rağmen BTC’nin düşmemesi iyiye işaret. 45.000 doları geri alın ve bunu yeni bir ATH’ye ulaştırmasını bekliyorum.

2 Analist, 3 Altcoin Projesine Gözleri Çevirdi:

Bu arada, Inmortal ayrıca Ethereum (ETH) için “yeşil bir hafta” olduğunu söyledi. Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız van de Poppe’nin Ethereum analizlerine buradan ulaşabilirsiniz. Poppe’de 2017 boğa döndüğü hakkında Inmortal ile aynı fikir ve ETH’de 20.000 doları hedefliyor.

2 Analist, 3 Altcoin Projesine Gözleri Çevirdi:

Capo, Bitcoin fiyatının düşeceğini tahmin ediyor

Son Twitter analistimiz Capo, Inmortal ile aynı görüşte ve Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek rallilerini ateşlemesini bekliyor, ancak Inmortal’dan daha az düşüş olacağını tahmin ediyor Capo’ya göre, Bitcoin’i daha dipten almayı uman trader’ler büyük olasılıkla hayal kırıklığına uğrayacak. Capo’nun 28 Eylül tarihli tweet’i

40.000 dolar 45.000 dolar arasında birikmiyorsanız yakında pişman olursunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

2 Analist, 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Yeşil Hafta Geliyor!