Deneyimli Analist 4 Altcoin Seçti: Önümüzdeki Altı Ayın En İyileri!

Deneyimli Analist 4 Altcoin Seçti: Önümüzdeki Altı Ayın En İyileri!
Deneyimli Analist 4 Altcoin Seçti: Önümüzdeki Altı Ayın En İyileri!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası ters rüzgarlarla karşılaşsa da yoluna devam ediyor. Lider kripto Bitcoin 70 bin doları almak için mücadele ediyor. Lider altcoin Ethereum ise spot Ethereum ETF’lerin ticaretini dört gözle bekliyor. Yatırımcılar ve traderlar bu ortamda yeni fırsatlar arıyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, önümüzdeki altı ay için ilk dört altcoin seçimini açıklıyor.

Analistin altcoin seçimi: ETH, PEPE, TRUMP ve ONDO!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, SEC’in spot Ethereum ETF onayı piyasaya umut aşıladı. Ayrıca, kripto paralar ABD seçimlerinin de önemli gündemlerinden birisi haline geldi. Özellikle başkan adaylarından ilham alan meme coin’lerinden MAGA son bir aydaki %224 artışla dikkatleri çekti. The Flow Horse takma adlı analist, X sosyal medya platformundaki 217.900 takipçisine son tahminlerini paylaştı. Analist, lider altcoin Ethereum’un şu andan bu yılın sonuna kadar radarda olması gereken ana oyunlardan biri olduğunu söylüyor.

Analistin diğer seçimleri arasında popüler meme coin’i Pepe (PEPE) de yer alıyor. Analist ayrıca, seçimler yaklaştığı için başkan adayı Donald Trump’tan esinlenen MAGA’yı (TRUMP) tavsiye ediyor. Bunlara ilave olarak, analistin radarında gerçek dünya varlıklarını (RWAs) tokenize etmeye odaklanan bir proje olan Ondo Finance (ONDO) yer alıyor. Bu bağlamda analist, “ETH, PEPE, TRUMP, ONDO. Beşinciyi istemiyorsanız, kralı (Bitcoin) da içine atın. En fazla altı aylık bir zaman dilimi” diyor.

Altcoin

En iyi risk ayarlı oyun: Bitcoin!

Bununla birlikte analist, uzun vadede altcoin seçmeye çalışmak yerine sadece Bitcoin (BTC) tutmanın muhtemelen en iyi risk ayarlı oyun olduğunu söylüyor. Bu doğrulta analist, “BTC: Bir spot yığınını sonsuza kadar rahatça tutabilirim. Belki ETH’yi de. Altcoin’lere tutunmak tarihsel olarak her zaman kaybettiren bir stratejidir.” diyor.

Seçili altcoin projelerinin fiyat performansı

Bu arada Ethereum, son 24 saatte hafif bir artışla, yazı sırasında 3.783 dolardan işlem görüyordu. ONDO son 24 saatte yaklaşık %0,3 artışla yazı sırasında 1,37 dolardan el değiştiriyordu. MAGA ise son 24 saatte yaklaşık %4,6 düşüşle 15,05 dolardan işlem görüyor. Geçen yılın sonlarında Ethereum’da piyasaya sürülen TRUMP, son 30 günde %224’ten fazla artış gösterdi. Meme coin’in güçlü performansı Donald Trump’ın kendi kripto varlıklarının değerini de artırdı.

PEPE Coin ve Bu 7 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!

PEPE, son 30 gün içinde %69’dan fazla artışla, yazı sırasında 0,00001487 dolardandan işlem görüyor. Geçtiğimiz ay, Blockchain takip firması Lookonchain, bir kripto balinasının dünyanın en büyük kripto borsası Binance’den 592 milyar PEPE çektiğini fark etti. Bu işlem sırasında balinanın çektiği PEPE yaklaşık 8 milyon dolar değerindeydi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Deneyimli Analist 4 Altcoin Seçti: Önümüzdeki Altı Ayın En İyileri!