Elon Musk’tan Dogecoin Topluluğuna Çağrı: Çalıştırın!

Two days after saying he was leaving Twitter Elon Musk has tweeted Doge and Dogecoin has skyrocketed 45. 2
Two days after saying he was leaving Twitter Elon Musk has tweeted Doge and Dogecoin has skyrocketed 45. 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Musk, Dogecoin topluluğunun üyelerini kendi node’lerini çalıştırmaya çağırıyor. Ayrıca milyarder önemli paylaşımlarda bulunuyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Elon Musk, DOGE topluluğunun üyelerini kendi node’lerini çalıştırmaya çağırıyor

Tesla CEO’su Elon Musk, topluluk üyelerinin kendi node’lerini çalıştırmasını sağlama arayışında Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus’u destekliyor. Elon Musk, konuya yönelik Twitter’da açıklama yaptı. Elon Musk’tan onay alan tweet’inde Billy Markus, node’lerin önemli olduğunu, çünkü işlemleri doğrulamaktan ve Blockchain’i güncel tutmaktan sorumlu olduklarını açıklıyor.

https://twitter.com/BillyM2k/status/1448343472222584832?ref_src=twsrc%5Etfw

Billy Markus, işlem ücretlerini düşürmek için topluluğu 1.14.4 Dogecoin yükseltmesini indirmeye çağırıyor. Elon Musk daha sonra Markus’un kendi node’lerini yönetmeyenler hakkındaki şakasına “yüz nokta sembolü” emojisi ile yanıt verdi. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, milyarder daha önce DOGE ücretlerinin düşmesinin benimsenme için “süper önemli” olduğunu söyledi.

Elon Musk, Dogecoin kurucu ortağını takip etmeye başladı

Dogecoin kurucu ortağının Twitter hesabıyla aylarca etkileşimde bulunduktan sonra Elon Musk sonunda onu önde gelen sosyal medyada takip etmeye başladı. Markus, Tesla patronu onu takip ettiği için artık kötü tweetler atmayı bırakacağını söyledi. Bu ayın başlarında ünlü milyarder,  bazılarının Dogecoin rakibi Shiba Inu’da büyük bir ralliyi tetiklediğine inandığı, Floki adlı yavru köpeğinin bir fotoğrafını yayınladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Elon Musk’tan Dogecoin Topluluğuna Çağrı: Çalıştırın!