Analist, Gelecek Vaat Eden 10 Altcoin İsmi Paylaştı!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
4.256 görüntülenme
Analist, Gelecek Vaat Eden 10 Altcoin İsmi Paylaştı!

Kripto para piyasası yeni yıla iyi bir başlangıç yaptıktan sonra konsolide aşamasına geçti. Yatırımcılar ve traderlar, piyasanın yönünü belirlemeye çalışırken gelecek vaat eden altcoin projelerinin izini sürüyor. Kripto analisti Ben GCrypto, 50 milyon dolar piyasa değerinin altında bir değerlemeye sahip olan 10 geleceği parlak altcoin projesini paylaşıyor. Analist ayrıca, kilitli toplam değere göre en iyi 10 Polygon ekosistem coin’ini açıklıyor.

Gelecek vaat eden düşük değerli 10 altcoin

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası güzel bir performans sergilediği Ocak ayını geride bıraktı. Şimdi makroekonomik sis bulutunun ortasında yönünü belirlemeye çalışıyor. Bununla birlikte lider kripto Bitcoin (BTC) 23 bin doları korumayı başardı ve çoğu altcoin düşüşe karşı direnç gösteriyor. Bu ortamda gelecek vaat eden altcoin projesi arayan trader ve yatırımcılara yardımcı olmak için kripto analisti Ben Gcrypto, piyasa değeri 50 milyon doların altında olan ilk 10 projeyi paylaşıyor.

Bu kez, daha yakından inceleyebileceğiniz, bize göre mevcut piyasa değeri 50 milyon doların altında olan ilk 10 projeyi bir liste haline getirdik.

Analistin listesinde Proton (XPR), Seedify.fund (SFUND) ve Urtrust (UTK) ilk 3 sırayı alıyor. Bu projeler ise GameFi (GAFI), BarnBridge (BOND), Telos (TLOS), Aura Finance (AURA), Bloktopia (BLOK), Alpaca Finance (ALPACA) ve ThunderCore (TT) izliyor.

Listedeki ilk 3 projeye bir göz atalım

San Francisco’da lanse edilen Proton (XPR), hem tüketici uygulamaları hem de peer-to-peer ödemeler için tasarlanmış yeni bir genel Blockchain ve akıllı sözleşme platformu. Proton, geleneksel kart ağları ve bankaların üzerinde bulunan izinsiz bir katman oluşturarak özel anahtarları doğrudan satıcılarla paylaşma kavramını ortadan kaldırıyor. XRP, basın zamanında günlük bazda %3,92 kayıpla 0,002017 dolardan işlem görüyor.

Seedify.fund (SFUND), oyun ve Blockchain’in geleceğini yönlendirmeye yardımcı olmak için finansman, topluluk ve ortaklık oluşturma ve tam bir destek sistemine erişim yoluyla yenilikçileri ve proje geliştiricileri destekleyen, Blockchain oyun odaklı bir inkübatör ve fırlatma rampası. Ekosistemi ayrıca, endüstrinin ilk oyun ve metaverse varlık merkezli NFT pazarı Seedify NFT Space ile birlikte oyun ve metaverse varlıkları için bir NFT başlatma paneli içeriyor. SFUND, basına zamanına günlük bazda %3,40 düşüşle 1,01 dolardan el değiştiriyor.

Utrust (UTK), özellikle ödeme platformlarının az gelişmiş işlem güvenliği ve nispeten yüksek ücretler olmak üzere, ödeme aracı olarak kripto para biriminin düşük kullanılabilirliğiyle sonuçlanan sorunlara bir çözüm sağlamak için tasarlandı. Platformun temel amacı, daha düşük ücretlerle hızlı ve sorunsuz kripto işlemlerini mümkün kılacak bir sistem oluşturmak ve böylece traderların geniş bir kripto kitlesine ulaşmasını sağlamak. UTK, basına zamanına günlük bazda %3,41 düşüşle 0,095 dolardan işlem görüyor.

TVL’ye göre en iyi Polygon ekosistem tokenleri

Ben Gcrypto ayrıca, kilitli toplam değere (TVL) göre Polygon ekosistemindeki en iyi 10 projeyi açıklıyor. Analist, Polygon’un geliştiricilerin güvenlikten asla ödün vermeden düşük işlem ücretleriyle dApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir Ethereum ölçeklendirme platformu olduğunu da hatırlatıyor.

Analistin listesinde Aave (AAVE), Quickswap (QUICK), Balancer (BAL), Uniswap (UNI), CurveDAO Token (CRV), BeeFy.Finance (BIFI), Tetu (TETU), Sushiswap (SUSHI), KlimaDAO (KLIMA) ve Stargate (STG) yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

MATIC, DOT, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Trade Seviyeleri!
MATIC, DOT, BTC ve Bu 7 Altcoin İçin Trade Seviyeleri! Kripto traderları FOMC’sinin sonucunu aldı ve piyasa yönünü kuzeye çevirdi. Bitcoin ve MATIC dahil altcoin’ler menzile bağlı kalabilir ve kazançları konsolide edebilir mi, yoksa traderlar fiyatları düşürerek kar elde edecek mi? Kripto analisti Rakesh Upadhyay, öğrenmek için...
Vural Erkan 2 ay önce