Analist, Gelecek Vaat Eden 10 Altcoin İsmi Paylaştı!

Analist, Gelecek Vaat Eden 10 Altcoin İsmi Paylaştı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası yeni yıla iyi bir başlangıç yaptıktan sonra konsolide aşamasına geçti. Yatırımcılar ve traderlar, piyasanın yönünü belirlemeye çalışırken gelecek vaat eden altcoin projelerinin izini sürüyor. Kripto analisti Ben GCrypto, 50 milyon dolar piyasa değerinin altında bir değerlemeye sahip olan 10 geleceği parlak altcoin projesini paylaşıyor. Analist ayrıca, kilitli toplam değere göre en iyi 10 Polygon ekosistem coin’ini açıklıyor.

Gelecek vaat eden düşük değerli 10 altcoin

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası güzel bir performans sergilediği Ocak ayını geride bıraktı. Şimdi makroekonomik sis bulutunun ortasında yönünü belirlemeye çalışıyor. Bununla birlikte lider kripto Bitcoin (BTC) 23 bin doları korumayı başardı ve çoğu altcoin düşüşe karşı direnç gösteriyor. Bu ortamda gelecek vaat eden altcoin projesi arayan trader ve yatırımcılara yardımcı olmak için kripto analisti Ben Gcrypto, piyasa değeri 50 milyon doların altında olan ilk 10 projeyi paylaşıyor.

Bu kez, daha yakından inceleyebileceğiniz, bize göre mevcut piyasa değeri 50 milyon doların altında olan ilk 10 projeyi bir liste haline getirdik.

Analistin listesinde Proton (XPR), Seedify.fund (SFUND) ve Urtrust (UTK) ilk 3 sırayı alıyor. Bu projeler ise GameFi (GAFI), BarnBridge (BOND), Telos (TLOS), Aura Finance (AURA), Bloktopia (BLOK), Alpaca Finance (ALPACA) ve ThunderCore (TT) izliyor.

Listedeki ilk 3 projeye bir göz atalım

San Francisco’da lanse edilen Proton (XPR), hem tüketici uygulamaları hem de peer-to-peer ödemeler için tasarlanmış yeni bir genel Blockchain ve akıllı sözleşme platformu. Proton, geleneksel kart ağları ve bankaların üzerinde bulunan izinsiz bir katman oluşturarak özel anahtarları doğrudan satıcılarla paylaşma kavramını ortadan kaldırıyor. XRP, basın zamanında günlük bazda %3,92 kayıpla 0,002017 dolardan işlem görüyor.

Seedify.fund (SFUND), oyun ve Blockchain’in geleceğini yönlendirmeye yardımcı olmak için finansman, topluluk ve ortaklık oluşturma ve tam bir destek sistemine erişim yoluyla yenilikçileri ve proje geliştiricileri destekleyen, Blockchain oyun odaklı bir inkübatör ve fırlatma rampası. Ekosistemi ayrıca, endüstrinin ilk oyun ve metaverse varlık merkezli NFT pazarı Seedify NFT Space ile birlikte oyun ve metaverse varlıkları için bir NFT başlatma paneli içeriyor. SFUND, basına zamanına günlük bazda %3,40 düşüşle 1,01 dolardan el değiştiriyor.

Utrust (UTK), özellikle ödeme platformlarının az gelişmiş işlem güvenliği ve nispeten yüksek ücretler olmak üzere, ödeme aracı olarak kripto para biriminin düşük kullanılabilirliğiyle sonuçlanan sorunlara bir çözüm sağlamak için tasarlandı. Platformun temel amacı, daha düşük ücretlerle hızlı ve sorunsuz kripto işlemlerini mümkün kılacak bir sistem oluşturmak ve böylece traderların geniş bir kripto kitlesine ulaşmasını sağlamak. UTK, basına zamanına günlük bazda %3,41 düşüşle 0,095 dolardan işlem görüyor.

TVL’ye göre en iyi Polygon ekosistem tokenleri

Ben Gcrypto ayrıca, kilitli toplam değere (TVL) göre Polygon ekosistemindeki en iyi 10 projeyi açıklıyor. Analist, Polygon’un geliştiricilerin güvenlikten asla ödün vermeden düşük işlem ücretleriyle dApp’ler oluşturmasına olanak tanıyan merkezi olmayan bir Ethereum ölçeklendirme platformu olduğunu da hatırlatıyor.

Analistin listesinde Aave (AAVE), Quickswap (QUICK), Balancer (BAL), Uniswap (UNI), CurveDAO Token (CRV), BeeFy.Finance (BIFI), Tetu (TETU), Sushiswap (SUSHI), KlimaDAO (KLIMA) ve Stargate (STG) yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist, Gelecek Vaat Eden 10 Altcoin İsmi Paylaştı!