İki Usta 2 Altcoin İsmi Verdi: Bu Seviyelere Güçlü Koşacaklar!

İki Usta 2 Altcoin İsmi Verdi: Bu Seviyelere Güçlü Koşacaklar!
İki Usta 2 Altcoin İsmi Verdi: Bu Seviyelere Güçlü Koşacaklar!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Rekt Capital takma adlı popüler bir kripto analisti, altcoinlerin yükselme zamanının geldiğini söylüyor. Bu bağlamda analist, mavi çipli bir meme coin’in bu süreçte güçlü bir koşucu olacağını öngörüyor. Bir başka yerde ekonomist Henrik Zeberg’e göre doların güç kaybetmesi kriptolara yeni bir soluk getirecek. Zeberg, kripto rallisinde gözünün bir altcoin üzerinde olacağını söylüyor.

DOGE, makro Boğa Trendini tamamen doğruladı!”

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere piyasa bir ileri bir geri gidip geliyor. Piyasa henüz yön belirlememiş olsa da analistler ilerisi için hazırlıklı olmayı tavsiye ediyor. Bu bağlamda Rekt Capital takma adlı analist, en büyük 10 dijital varlık hariç tüm kripto paraların piyasa değerini izleyen OTHERS grafiğinin potansiyel olarak 250 milyar dolar seviyesinden bir sıçrama için hazırlandığını söylüyor.

Belirli altcoinlere de bakan Rekt Capital, Dogecoin’in (DOGE) geleceği konusunda umutlu konuşuyor. Analist, DOGE’nin 0,12 dolar seviyesinin sağlıklı bir şekilde yeniden test ettiğini belirtiyor. Ancak, bunun ardından makro boğa trendini resmen doğruladığını söylüyor. Analistin grafiği, bir sonraki ana direnç seviyelerinin 0,20 dolar ve 0,278 dolar olduğunu gösteriyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Dogecoin, mavi Makro Ayı Trendi ve siyah Düşük Aralık (turuncu daire alanı) olan birleşik destek alanını başarıyla yeniden test ettikten sonra +% 30’luk bir toparlanma gerçekleştirdi. Makro Ayı Trendi sona erdi. Ancak bu, yeni Makro Boğa Trendini tamamen doğruladı.

Kaynak: Rekt Capital

Henrik Zeberg’in gözü bu altcoin projesi üzerinde!

Ekonomist Henrik Zeberg, doların güç kaybetmesinin kripto varlıklarına yeni bir soluk getiren katalizör olacağını söylüyor. Zeberg, daha düşük tahvil getirileri ve zayıflayan bir dolar endeksinin (DXY) kripto gibi riskli varlıklar için “harika bir ortam” yaratacağını belirtiyor. Analist, kripto rallisine katılmak için gözünün Jasmy Coin’de (JASMY) olduğunu kaydediyor. Jasmy, Blockchain tabanlı bir kişisel veri depolama projesi. Zeberg, şu değerlendirmelerini paylaşıyor:

DXY ve getirilerdeki düşüşün, bu riskli varlık boğa piyasasının son aşamasında kripto için harika bir ortam yaratacağını düşünüyorum. Jasmy için bir sonraki aşamanın üçüncü dalga olduğunu düşünüyorum! Daha sonra yaza doğru dördüncü dalga (DXY sıçrarken) (ve ardından yaz sonu) Sonbahar başında son destek. Hedef “sadece” 0,3 dolar olabilir… ama şimdilik, yukarıdaki benim ana tezim. Ben JASMY-BABAYIM!

Altcoin
Kaynak: Henrik Zeberg

JASMY’nin teknik verilerine odaklanan Zeberg, hareketli ortalama yakınsama sapması (MACD) ve göreli güç endeksi (RSI) göstergelerinin günlük grafikte yükselişe geçme sürecinde olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda Zeberg şöyle diyor:

MACD’de yükseliş eğilimi. RSI düşüş trendini kırıyor. Bunu daha önce….. %400-500’lük yükselişten hemen önce görmüştük. Bu sefer hareketin daha büyük olmasını bekliyorum Herkes katılıyor mu?

Altcoin
Kaynak: Henrik Zeberg

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

İki Usta 2 Altcoin İsmi Verdi: Bu Seviyelere Güçlü Koşacaklar!