İzleme Listenize Girecek 9 Altcoin Belli Oldu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fed toplantısı ve Ethereum tarihi güncellemesi Eylül ayını oldukça hareketli hale getirdi. Bu yazıda, izleme listesi için en iyi 9 altcoin projesine bakalım.

Eylül izleme listesi için 5 altcoin

Kalata (KALA)

Kalata, DeFi platformunda işlem gören neredeyse tüm varlıkları destekler. Buna hisse senetleri, emtialar ve türevler dahildir. Sistem, hisse senedi, emtia ve varlık fiyatlarını okumak için merkezi olmayan fiyatlandırma ve teminat kullanır.

KALATA, herkesin gerçek dünyadaki finansal varlıkları deneyimlemesini sağlayan Sentetik Varlık ihraç ve işlem anlaşmalarının temelidir. BSC tabanlı olan Kalata, daha dikkat çekici performans ve özelleştirme ile inşa edilmiştir.

İzleme Listesi İçin 9 Altcoin

Kalata, sentetik varlık değerleri ile gerçek varlık fiyatları arasında tutarlılığı sağlamak için yüksek performanslı bir oracle kullanır. Aşırı teminatlandırılmış likidite havuzumuz nedeniyle, gerçek zamanlı fiyat beslemeleri kullanılarak her işlem sıfır kayma ile gerçekleştirilecektir.

BitShares (BTS)

BitShares, aracılar olmadan güvenli bir şekilde kripto para işlemi yapmak için sıklıkla kullanılmaktadır. Platform, küresel olarak daha etkili bir ödeme ağı sunmak için oluşturuldu. Aynı zamanda, adresleri tamamen ortadan kaldıran birkaç Blockchain platformundan biridir. Bunu yaparken, insanları kısa notlarla ayırt eder ve ona en ulaşılabilir kripto sitelerinden birini verir.

Web sitesindeki verilere göre, projenin misyonu, her sektördeki her türlü merkezi soruna Merkezi Olmayan Yazılım çözümleri sağlamaktır.

İzleme Listesi İçin 9 Altcoin

Jarvis Network (JRT)

Teknik inceleme, Jarvis Network konseptinin özellikle geleneksel bankacılık, kripto para birimleri ve Blockchain teknolojilerini tek bir ticaret platformunda birleştirerek, tüm piyasa işlemleri için merkezi borsalara ve CFD brokerlerine bağlanmak olduğunu söylüyor.

İzleme Listesi İçin 9 Altcoin

Jarvis Network, DeFi’nin herkes tarafından erişilebilir olmasını sağlamak için bir dizi protokol ve yazılım geliştiriyor. İlk protokolleri Synthereum, herkesin likidite ve finansal hizmetlere erişmesini sağlayacak ekosistemin temeli olarak hizmet ediyor.

Siteye göre Synthereum, Jarvis’in ilk protokolü olarak tanımlanıyor. Sentetik fiat para birimlerini (jFIAT’ler) ihraç etmek ve değiştirmek için akıllı sözleşmeler koleksiyonudur.

Synthetify (SNY)

Bir diğer altcoin projesi, merkezi olmayan bir oracle ağı tarafından verilen fiyatlara dayalı olarak sentetik varlıkların üretilmesine, ticaretine ve yakılmasına izin veren SNY’dir. Synthetify borsasında altcoin alım satımı, büyük alım satımlarda bile neredeyse sınırsız likidite ve %0 kayma sunan kamu borç havuzu aracılığıyla yapılmaktadır.

Ayrıca aşırı altcoin ücretleri, yavaş teyit süreleri ve hızlı piyasa hareketleri sırasında arbitrajdan kaynaklanan kayıplar gibi önceki sentetik varlık platformlarında dikkat edilmesi gereken sorunlar Synthetify tarafından çözülür. Alım satımlarda muadil olarak hizmet vermeleri için borç havuzu üyelerine orantılı olarak tazmin edilmektedir. Bununla birlikte, platformun istikrarını korumak için, borç havuzu katılımcılarının Synthetify belirteçlerinde (SNY) her zaman yeterli miktarda teminat olması gerekir.

Mirror Protocol (MIR)

Mirror Protocol, Terra ağı üzerinde geliştirilen sentetik bir varlık protokolüdür. En başından beri, Mirror Protocol, on-chain hazineyi ve kod güncellemelerini kontrol eden MIR token sahipleri ile merkezsizleştirildi.

“Yansıtılmış varlıklar” olarak bilinen Blockchain tokenleri, ağdaki piyasa fiyatlarını yansıtarak gerçek varlıkların davranışını taklit eder. Diğer herhangi bir kripto para biriminde olduğu gibi, yatırımcılara gerçek varlıklara fiyat erişimi sağlarken, kısmi mülkiyeti, açık erişimi ve sansüre karşı direnci desteklerler.

En iyi meme coin’ler

DOGGY (DOGGY)

10.000 farklı, pikselli, Crypto Doggy NFT tokeni vardır. Bu NFT’ler, çeşitli özelliklere, renk şemalarına ve gözlük gibi köpek aksesuarlarına sahip köpek avatarlarını içerir. Bu nitelikler, özellikle Crypto Doggy NFT’lerinin fiyatını ve nadirliğini belirler. 100.000 DOGGY token kullanarak BakerySwap’ın oyunlaştırma alanından NFT satın alabilirsiniz.

Crypto Doggy NFT’lerinin değeri, sahibine ve DOGGY fiyatına bağlıdır. Çünkü ikincil NFT piyasası yalnızca DOGGY tokenlerindeki işlemleri kabul eder. Crypto Doggy NFT’leri, ikincil NFT pazarlarından da iişlem görüyor.

SafeMoon Inu (SMI)

Bir oyun tokeni ve topluluk odaklı SafeMoon, her işlemin %2’sini alır. Bu, gemide kalanları ödüllendirir ve tüm avcıları teşvik eder. 13 Mayıs 2021’de proje, dünyanın her yerinde bulunan orijinal topluluk üyeleri tarafından başlatılmıştır. Oyun içi NFT’lerin oyna-kazan oyun platformu olan SMI Play, SMI token sahiplerine ekstra avantajlar sağlayacaktır.

Dogs Of Elon (DOE)

Dogs Of Elon, DOE Token yatırımcılarına güç veren merkezsiz bir ekosistem inşa etmeyi amaçlıyor. Bir DAO ile proje, topluluğu kritik proje karar verme sürecine dahil etmeye çalışacaktır. DAO, tokenomiklerin güvenliğini ve emniyetini garanti etmek için birkaç aşamada toplam proje merkezsizliği şansı sunar. Dünyanın en büyük NFT Marketplace, 10.000 NFT Dogs of Elon koleksiyonunu sunar.

Konseptin temel taşlarından biri, devrim niteliğindeki oyna-kazan oyun platformudur. Dogs of Elon NFT’lerinin nostaljik 8-bit estetiğinden esinlenmektedir. Böylece, merkezinde DOE tokeni ve NFT koleksiyonunu kullanan ilgi çekici bir oyun deneyimi geliştirmektedir. Web sitesine göre grup şu anda iki farklı ve çeşitli oyun yaratıyor ve test ediyor.

Wownero (WOW)

Wownero, Doge’dan ilham alan, gizlilik odaklı, CPU madenciliği yapılabilen, yalnızca solo bir meme coindir. 2018’de 1 Nisan, lansmanı için adil bir gün olarak hizmet etti. Dahası, 50 yılda piyasaya sürülen 184 milyon tokenluk sabit bir arza, RandomX’in hafif bir versiyonuna ve daha büyük halka boyutuna sahip bir Monero yazılım fork’udur. Wownero bir öncül, geliştirme vergisi veya güvenilir kurulumdan yoksundur.

Wownero’nun birincil kullanım durumu, Polonya tokat turnuvalarında bahis oynayan mikro bahşiş veren meme sanatçılarıdır. Wownero, para için sahte “fenomenlere” dayanmayan, topluluk odaklı, ücretsiz, açık kaynaklı bir programdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın

İzleme Listenize Girecek 9 Altcoin Belli Oldu!