Analist: Bu 4 Metaverse Coin Haziran’ın Yıldızı Olabilir!

Analist Bu 4 Metaverse Coin Haziran'ın Yıldızı Olabilir!
Analist Bu 4 Metaverse Coin Haziran'ın Yıldızı Olabilir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para metaverse coin furyası 2022 yılı için gerçekten de zirve yapmıştı. Şimdi herkes yeni bir boğa sezonunda bu kripto para birimlerinin hangi hamleleri yapacağını merak ediyor. Bu yüzden paylaşılan düşüncelerin son derece önemli bir yeri bulunuyor.

Bu 4 Metaverse Coin dikkatleri çekiyor

Twitter’di CryptoFaibik isimli analist bu noktada görüşlerini paylaşıyor. Buna göre analist SAND, AXS, ENJ ve MANA’nın gelecek vaat eden dört metaverse coin olduğunu belirtiyor. Analist, belirlenen kripto paraların her biri için yukarı yönlü hedefleri tahmin etmek için grafikler kullandı. CryptoFaibik, MANA’nın sıçrayışta 5,79 dolara tırmanarak tam bir toparlanma kaydedeceğini bellirtiyor.

"Satın Al" Sinyali Veren 7 Altcoin: SHIB de Listede!

Ayrıca analist Haziran ve Temmuz ayları için umut verici görünen 4 metaverse coin olarak SAND, AXS, ENJ ve MANA’ya özel olarak işaret ediyor. CryptoFaibik, bazı grafiksel analizlerle birlikte her bir tokenin grafik ekran görüntülerini kullanarak pozisyonunu açıklıyor.

https://twitter.com/CryptoFaibik/status/1661608943104458752</

Binance’ten üç günlük bir SAND/USDT grafiği kullanan CryptoFaibik, metaverse coin SAND’ın Kasım 2021’den bu yana aşağı yönlü bir diyagonal kanal üzerinde olduğunu ortaya koyuyor. O zamandan bu yana, fiyat 8,5 dolardan geriledi. Buna göre şu anki fiyatı olan 0,5 dolara kadar aralıklı geri çekilmeler oldu. Bir diğer ifade ile istikrarlı bir düşüş yaşadı. Bu süreçte SAND, değerinin yaklaşık %94’ünü kaybetti. Analist CryptoFaibik‘e göre, SAND’ın talihi değişmek üzere. SAND’ın 2,2 dolar fiyat bölgesine doğru yükseldiğini görecek yukarı yönlü bir kırılma öngörüyor.

Diğer kripto para birimleri için ne düşünüyor?

CryptoFaibik, SAND ile aynı modeli sergileyen AXS için de benzer bir trend gelişimi öngörüyor. AXS, benzer bir aşağı yönlü diyagonalde 171,85 dolardan 6,9 dolara düştü. AXS yaklaşık %96 değer kaybetti. Ancak CryptoFaibik trendin tersine döneceği fikrini taşıyor. Yukarı doğru bir kırılmanın metaverse coin AXS’yi iki ay içinde 29,82 dolar civarına çıkaracağını tahmin ediyor.

Metaverse coin ENJ için CryptoFaibik, tokenin halihazırda ilk kırılmayı gerçekleştirdiği azalan bir üçgen çizdi. Analist, mevcut desteği yeniden test etmek için geri çekildikten sonra, fiyatın sıçrayacağını düşünüyor. Böylelikle ENJ’nin yukarı doğru yönelmesi söz konusu. Buna göre metaverse coin ENJ’nin şu anki fiyatı  0,3272 dolar. Analist ilk etapta  1,0076 doları vurguluyor. Diğer taraftan ENJ, Kasım 2021’de 4,999 dolardan geriledi. Bu durum değerinin %93’ünü kaybettiğini gösteriyor.

en iyi 10 Metaverse coin

Kriptokoin.com olarak zaman zaman görüşlerine yer verdiğimiz CryptoFaibik, MANA’nın uzun süren bir düşüş trendine işaret ediyor. Buna göre bu düşüş trendinin ardından metaverse coin MANA’nın simetrik bir üçgenden çıkmanın eşiğinde olduğunu öngörüyor. MANA, Kasım 2021’de 5,9 dolardan şu anki fiyatı olan 0,45 dolara düştü. Bu düşüş, analistin fiyatın toparlanacağını düşündüğü %92’lik bir kaybı temsil ediyor. CryptoFaibik, MANA’nın sıçrama sırasında 5,79 dolara tırmanarak tam bir toparlanma kaydedeceğini öngörüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: Bu 4 Metaverse Coin Haziran’ın Yıldızı Olabilir!