NEO Coin ve O 25 Altcoin İçin Binance ve Diğer Borsalardan Duyuru!

NEO Coin ve O 25 Altcoin İçin Binance ve Diğer Borsalardan Duyuru!
NEO Coin ve O 25 Altcoin İçin Binance ve Diğer Borsalardan Duyuru!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para dünyası bu hafta oldukça hareketli. Binance, dünyanın önde gelen kripto para borsası, kullanıcılarına yeni ürünler ve özellikler sunarak platformunu genişletiyor. Aynı zamanda, birçok farklı borsada NEO coin gibi altcoinlere yönelik altcoin listelemeleri gerçekleşiyor. İşte detaylar…

Binance, NEO coin ve o 10 coin için duyurdu

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Binance, bir hareketlilik içinde, kullanıcıları için birçok yeni listeleme ve özellik duyurdu. Öncelikle, 17 Nisan’dan itibaren kullanıcılar Binance Spot piyasasında altı yeni işlem çiftine erişebilecek. Bunlar şu şekilde: ATOM/USDC, CFX/USDC, POLYX/TRY, RNDR/USDC, RUNE/USDC ve SAGA/USDC. Bu genişleme, kullanıcılara popüler bir stablecoin olan USD Coin (USDC) ile çeşitli kripto para birimleri ticareti yapmaları için daha fazla seçenek sunuyor.

Neler Oluyor? Binance, O 2 Altcoin’i Satmaya Hazırlanıyor!

Ek olarak Binance, SAGA/USDT ve TNSR/USDT işlem çiftleri için Spot Grid, Spot DCA, Yeniden Dengeleme Botu ve Spot Algo Emirleri desteğini etkinleştiriyor.  Diğer yandan Binance Futures, 18 Nisan’da üç yeni kalıcı sözleşme başlatıyor ve kullanıcılara Arbitrum (ARB), Neo coin (NEO) ve Filecoin’in (FIL) fiyat hareketleri hakkında yüksek kaldıraçla spekülasyon yapma fırsatı sunuyor. ARBUSDC kalıcı vadeli sözleşmesi TSİ 10:00’da başlayacak, ardından NEOUSDC ve FILUSDC gelecek. Kullanıcılar bu sözleşmelerde ARBUSDC ve NEOUSDC için 50 kata kadar ve FILUSDC için 75 kata kadar kaldıraçtan yarar sağlayacak

Birden fazla altcoin için listeleme haberi geldi

 Binance’in duyurularına ek olarak, diğer bazı kripto para borsaları da yeni altcoinleri listeledi. Bu listeler, birçok altcoin’in benimesnme oranını artırma potansiyeli taşıyor. Zira Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, birçok kullanıcı kitlesine erişim sağlıyor.

Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Boğa Koşusu için En Kritik Aday!

 AscendEX, Huralya’yı (LYA) listeledi. MEXC; CeDeFiAi (CDFI), Sedra Coin (SDR), Sharky.fi (SHARK), Colle AI (COL) ve Kinka’yı (XNK) platformlarına ekledi. BitMart, LUBE (LUBE) ve Textopia’yı (TXT) listeleyerek partiye katılım sağladı. Diğer önemli listelemeler arasında MEXC’de Spectra Chain (SPCT), BTSE’de Zeus Network (ZEUS) yer aldı. Yine MEXC’de dogwifsaudihat (WIFSA), BitMart’ta Genesys (GSYS) ve XT.com’da MovieBloc (MBL) yer alıyor. İlginç bir şekilde, Artrade (ATR), bir listeleme duyurusu paylaştı. Önemli miktarda günlük işlem hacmine sahip büyük bir borsada yakında listeleneceğini duyurdu.

Bu haftaki gelişmeler, kripto para piyasasındaki iki önemli eğilimi vurguluyor. Birincisi, Binance gibi büyük borsalar tekliflerini sürekli olarak genişletiyor. Böylece kullanıcılara kripto para ticareti konusunda daha fazla seçenek sunmakta. İkincisi, yüksek kaldıraçlı yeni kalıcı sözleşmelerin başlamasına yönelik. Bunlar, deneyimli yatırımcılar için yüksek riskli, yüksek kazançlı fırsatlar yaratıyor. Kaldıracın hem kârı hem de zararı büyütebileceğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle kullanıcılar, kaldıraçlı ürünleri kullanmadan önce risk toleranslarını dikkatlice düşünmelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

NEO Coin ve O 25 Altcoin İçin Binance ve Diğer Borsalardan Duyuru!