Analist İddialı: Ripple Bu Günlerde İnanılmaz Yükselebilir!

ripple price crash xrp
ripple price crash xrp
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal ticaret platformu eToro’ya göre, bu yılın üçüncü çeyreğinde XRP, İngiltere’de bir numaralı kripto para birimi oldu. Ayrıca, SEC ve Ripple davasındaki işlemler konusunda, yatırımcıların iyimser olduğu gözlemleniyor. Analist Ekta Mourya, bu olumlu atmosferin nedenlerini aktarıyor…

Analistler, XRP’de büyük bir hareket öngörüyor

Sosyal ticaret platformu eToro, geçtiğimiz günlerde XRP’nin İngiltere’nin en popüler kripto para birimi olduğunu ve onu Cardano’nun (ADA) izlediğini açıkladı. İngiltere’deki kripto traderleri, 2021’in 3. çeyreğinde XRP’ye diğer tüm kripto paralardan daha fazla para yatırdı. Getiri yüzdesinde, XRP fiyatındaki yıllık artış %100’ün üzerinde; Bitcoin ve Ethereum’daki daha yüksek kazanımlara rağmen, traderler dalgalanmaları ve riske göre ayarlanmış getirileri nedeniyle XRP’yi tercih ediyor.

Tarih Bile Verdi! 2 Analistten, Bitcoin ve Ripple Tahminleri

Dava sürecine rağmen Ripple benimsenmeye devam ediyor

İlginç bir şekilde, XRP son birkaç ay içinde bireysel ve kurumsal benimsemede bir artışa tanık oldu. Ripple, Digital Pound Foundation ile işbirliği yaptı ve firmanın küresel bankalarla çalışma ve CBDC gelişimi ile ilgili sorunları çözme hedefleri doğrultusunda çalışmaya hazırlandı. Bu arada XRP, CBDC’lerin geliştirilmesi için merkezi kurumlarla işbirliği yapıyor. Butan’ın Para Otoritesi ile ortaklığını duyurduktan sonra, Ripple İngiltere’nin merkez bankası ile “Dijital Pound Sterling” için çalışıyor.

Ripple, kendisini CBDC gelişiminde bir köprü olarak konumlandırdı

Merkez bankalarının yaklaşık %80’i şu anda CBDC gelişimini araştırıyor ve Ripple ağının merkezi kurumlarla ilişkisinin XRP’nin faydasını artırması bekleniyor. Dünyanın altıncı en büyük kripto para birimi 2021’de 0,22 dolardan başladı ve daha fazla düzeltme yapmadan önce Nisan ayında 1,9 dolara ulaştı.

Eylül için ADA, BTC ve Solana Tahminleri Çıktı!

XRP fiyat tahminleri

Yukarıdaki ortaklıkların ve dava sürecin pozitif hissiyatı,  XRP fiyat trendini ve altcoin ticaret hacminde bir artış ile 2 dolar rallisi tahminlerini güçlendirdi. Twitter analisti @Koolaid_crypto, önümüzdeki iki gün içinde XRP fiyatında büyük bir hareket ön görüyor:

Bu fraktal devam ederse yaklaşık 2 gün içinde XRP için olası büyük bir hareket gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist İddialı: Ripple Bu Günlerde İnanılmaz Yükselebilir!