Dünyaca Ünlü Şirket, Türklerin Aldığı Altcoin ile Ortak Oldu!

Dünyaca Ünlü Şirket, Türklerin Aldığı Altcoin ile Ortak Oldu!
Dünyaca Ünlü Şirket, Türklerin Aldığı Altcoin ile Ortak Oldu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler altcoin projesi MATIC’in arkasındaki Polygon, ünlü bir şirket ile ortak oldu. Kripto para projesi, bir yazılım şirketinin NFT tabanlı sadakat programına yardımcı olacak. İşte detaylar…

Popüler altcoin, yazılım şirketiyle ortaklık kurdu

Polygon Labs başkanı Ryan Wyatt, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılım şirketi Salesforce’un NFT tabanlı bir sadakat programı için layer-2 Blockchain platformu Polygon ile ortaklık kurduğunu söyledi. Wyatt Perşembe günü, “Salesforce, müşterilerinin token tabanlı sadakat programları oluşturmasına yardımcı olmak için yönetim platformuyla müşterilerinin Polygon’a katılmasına yardımcı olacak,” ifadelerini kullandı

https://twitter.com/Fwiz/status/1636314376692195328

Haber, kurumsal yazılım devinin 15 Mart’ta müşteri hizmetlerini non fungible token (NFT) sadakat programlarının yönetimini içerecek şekilde genişlettiğini açıklamasının ardından geldi. Salesforce, Web3 platformu için web sitesinde “CRM’nizde Ethereum ve Polygon’da başlatılan koleksiyonlardan gerçek zamanlı Blockchain verilerini izleyin” dedi. Sadakat programları işletmeler için kârlı olabilir. Bir ödül programı sağlayıcısı olan Smile.io’nun verilerine göre, sürekli müşteriler bir işletmenin gelirinin yaklaşık yüzde 40’ını oluşturabilir.

Son yıllarda, Blockchain teknolojileri müşterilerle etkileşimi artırmak ve sadakat ödülleri sunmak için giderek daha fazla kullanılıyor. Örneğin Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere BlockFi ve Gemini, Bitcoin ödülleri sunan kredi kartları sunacaklarını duyurdu. 2022’de Mastercard, start-up etkileşim programı aracılığıyla NFT tabanlı bir sadakat programı olan Upstart’ı destekledi.

Bu 17 Altcoin İçin Müjde: Dev Borsalar Listeliyor!

Polygon zkEVM lansman tarihini duyurdu

Diğer yandan Polygon (MATIC), çok beklenen zkEVM özelliğinin lansmanı için önemli bir tarihi duyurdu. Protokol kısa bir süre önce, zkEVM mainnet’in 27 Mart’ta yayına gireceğini ve topluluğun ilgisini protokolün, yerel tokenının ve bir bütün olarak Ethereum’un geleceğine yönelttiğini duyurdu. Polygon zkEVM, akıllı sözleşmeleri ve geliştirici araçlarını entegre etmek için Ethereum Virtual Machine ile uyumlu ilk sıfır bilgili ölçeklendirme çözümüdür. Layer 2 protokolü olarak Polygon zaten Ethereum’dan daha hızlı ve daha ölçeklenebilir; ancak, zkEVM özelliğinin kullanıma sunulması onu daha da ölçeklenebilir hale getirecektir.

zkEVM aracının piyasaya sürülmesi, Ethereum Blockchain’indeki en iyi layer 2 protokolleri arasında hakimiyet yarışında Polygon’u öne geçirebilir. Polygon artık kripto ekosisteminde bir zkEVM aracı başlatan ilk L2 olacak.  Yeni aracın piyasaya sürülmesinden önce Polygon, ETH Global ile güçlerini birleştireceğini ve Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin’in lansman tarihinde özel konuğu olacağını söyledi. zkEVM ana ağ beta lansman tarihinin onaylanmasıyla birlikte, MATIC olumlu bir şekilde fiyatlandırıldı. Kimine göre ortaklık ve zkEVM lansmanıyla yakın vadede daha iddialı fiyat artışları kaydedebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Dünyaca Ünlü Şirket, Türklerin Aldığı Altcoin ile Ortak Oldu!