Ünlü Balina Bu Altcoin İçin Israrcı! Yine Binlerce Satın Aldı

Ünlü Balina Bu Altcoin İçin Israrcı! Yine Binlerce Satın Aldı
Ünlü Balina Bu Altcoin İçin Israrcı! Yine Binlerce Satın Aldı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnternette Machi Big Brother olarak bilinen ünlü altcoin balinası, uzun süredir Apecoin’in (APE) üzerinde durmaya devam ediyor. Son 3 gün içinde satın aldığı binlerce APE ile ısrarcı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Yeni raporlar balinanın abartılı Apecoin satın alımlarını ortaya çıkardı

Kriptokoin.com olarak son haftalarda Machi Big Brother’ın birkaç büyük altcoin satın alımını aktarmıştık. Balina izleyicisi Lookonchain, dev yatırımcının son 3 gün içinde özellikle Apecoin (APE) üzerinde durduğunu paylaştı. Bu satın alımlar Binance hesabından gerçekleşti ve toplamda 713.000 dolar harcadı. Lookonchain’in raporuna göre:

Machi Big Brother son 3 günde yine 1,46 dolardan 487.519 APE satın almak için 423 ETH (713 bin dolar) harcadı.

Raporun ayrıntılarına göre Machi Big Brother, Ağustos ayı boyunca abartılı bir altcoin satın alımını tamamladı. 5.3 milyon doları aşan APE yatırımı, keskin fiyat düşüşüne rağmen geldi. Lookonchain’e göre:

Machi Big Brother, Ağustos ayında toplam 3,53 milyon APE (5,2 milyon dolar) biriktirdi.

Altcoin balinası neyi bekliyor? Apecoin tüm metriklerde zayıflıyor

ApeCoin Salı günü tüm altcoin piyasasının sıçrama gördüğü dönemde %9’a yakın artış gösterdi. On-chain metrikler farklı sinyaller verirken, fiyat grafiklerine göre ayılar baskınlığını sürdürüyor.

ApeCoin için daha yüksek zaman dilimi piyasa yapısı kesinlikle satıcıların lehineydi. Psikolojik 1,5 dolarlık direnç geçen hafta sağlam kaldı. Fibonacci uzantı seviyeleri de şu ana kadar saygı gördü. Bu esnada 1,2 dolara doğru bir hareketin muhtemel olduğunu gösterdi.

Ağustos ortasında ApeCoin 2,216 dolardan 1,66 dolara düştü. Ardından, geçtiğimiz iki haftadaki düşüş baskısı, altcoin fiyatının 1,66 doların altına düşmesine neden oldu. 1,37 dolar, 17 Ağustos’ta APE fiyatlarının kısa süreliğine 1,345 dolara kadar düşmesiyle test edildi. O zamandan bu yana geçen iki hafta içinde 1,5-1,55 dolar bölgesi birkaç gün destek görevi gördü ancak 21 Ağustos’ta dirence döndü.

Boğalar henüz içinde bulundukları durumdan kurtulamadı

Her ne kadar 4 saatlik grafikte piyasa yapısı yükseliş gösterse de, son fiyat hareketlerine göre 1,5-1,55 dolar bölgesi güçlü bir teknik direnci temsil ediyor. MobChart verileri, 66,7 bin ve 31 bin APE değerindeki büyük limitli satış emirlerinin sırasıyla 1,57 ve 1,59 dolar (98 bin ve 46 bin dolar) seviyesinde olduğunu gösterdi.

Bu nedenle alıcıların 1,5-1,6 dolar bölgesinde tükenme yaşaması ve ayıların piyasanın kontrolünü ele geçirmesi mümkündü. Özetle bu kurulum, altcoin fiyatının 1,194 dolara doğru düşüş göstereceğine işaret ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin. Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Balina Bu Altcoin İçin Israrcı! Yine Binlerce Satın Aldı