3 Kez Haklı Çıkan Analistten SHIB ve Dogecoin Uyarısı Geldi!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 9 Ocak 2022
4 görüntülenme
dogecoin milyoneri ve 3 analistten doge ve shib tahminleri VKhyUz4T

Bloomberg analisti Mike McGlone’a göre, şahin Fed eylemi piyasaları sarsarken, Dogecoin ve Shiba Inu “tasfiye” ile karşı karşıya. Mike McGlone, Bitcoin’de 10.000 doları, 12 bin doları ve 50.000 doları bilerek ün kazanmış bir analist. Detaylar Kriptokoin.com’da.

2022'de İzlenecek 5 Meme Coin

Dogecoin ve SHIB için tehlike çanları mı?

Her ikisi de şaka temalı çevrimiçi paralar olarak yaratılan Dogecoin ve Shiba Inu, en değerli iki kripto varlığı olan BTC ve ETH’den çok daha hızlı ve daha sert düştü. McGlone, geçen yıl Dogecoin ve Shiba Inu gibi meme coinlerdeki spekülatif rallinin “2022’de tasfiye için olgunlaşmış kripto aşırılıklarını gösterdiğini” söyledi. Bir raporda McGlone, FED’in faiz oranı artışı beklentilerinin geniş kripto pazarını baskı altına alabileceğini ve muhtemelen mevcut 16.000 kripto para biriminin bazılarını çökertebileceğini söyledi. McGlone, 2021 yılındaki Dogecoin ve Shiba Inu patlamalarını “küresel ölçekte kumarbazlar için eğlence olarak sınıflandırılan spekülatif hype-coin’lerin örnekleri” olarak nitelendiriyor.

Ünlü Şirketten, DOGE ve Shiba Inu İçin Mart Müjdesi!

Her ikisi de şaka temalı çevrimiçi paralar olarak yaratılan Dogecoin ve Shiba Inu, en değerli iki iyi niyetli kripto varlığı olan BTC ve ETH‘den çok daha hızlı ve daha sert düştü. Doge, Mayıs ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 74 sentten bu yana %79 düştü ve şu anda 15 sent civarında işlem görüyor. Coinmarketcap verilerine göre Shiba Inu, 28 Ekim’de 0,00008845 dolarlık rekor seviyeye ulaştığından bu yana %67 oranında değer kaybetti. McGlone, spekülatif kripto varlıklar üzerine yatırımın, yatırımcılar için dikkat edilmesi gereken bir model olduğu konusunda uyardı. Konuşurken aklında Litecoin ve XRP örnekleri vardı. İkisi, 2021’in meme varlık coşkusuna dayanan Dogecoin ve Shiba Inu gibi “köpek paraları” tarafından en değerli beş kripto para birimi dışına çıkarılmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

where to go whale watching virginia 1522419979 scaled
Devasa Balinalar, Bugün Bu Altcoin’den Milyarlık Satın Aldı! Kripto piyasaların düzeltme gördüğü, Bitcoin ve bir çok altcoin projesinin çöküş yaşadığı dönemleri balinaların alım fırsatı olarak değerlendirdiği biliniyor. Alınan bilgilere göre, 6,5 milyar SHIB kripto balinalar tarafından bir saat içinde toplandı. Balinalar SHIB satın almaya devam...
Zeki Uyanık 9 Ocak 2022