Milyonluk Aboneli Analist: Bu 4 Altcoin’den Çokça Aldım!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 5 gün önce
1.051 görüntülenme
Milyonluk Aboneli Analist: Bu 4 Altcoin'den Çokça Aldım!

Piyasa değeri ile dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), son dokuz aydır gördüğü en yüksek seviyesini kaydetti. Bu durum, çeşitli altcoin projelerinde de yükselişe yol açtı. Ayrıca, daha fazla analist odaklarındaki altcoin projelerini açıkladı. Bu yazımızda, oldukça büyük bir Youtube kanalı olan Bitboy’un altcoin seçimlerini aktaracağız. İşte detaylar…

Analist, bu altcoin projelerini satın aldı

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin, Haziran 2022’den bu yana en yüksek noktasına tırmanarak 27.500 dolara ulaştı. Bu yükseliş trendi, kripto para piyasalarındaki dalgalanma döneminden sonra geldi. Daha önce, BTC/USD paritesi Perşembe günü 24.624,74 dolara düşmüştü.

Bu 17 Altcoin İçin Müjde: Dev Borsalar Listeliyor!

Bu düşüşün ardından yaşanan son rallinin bir sonucu olarak, 10 günlük hareketli ortalama, 25 günlük hareketli ortalama ile yukarı yönlü bir geçişin eşiğinde, bu da daha uzun vadeli bir boğa koşusunun potansiyel bir göstergesi. Bu sırada, ünlü kripto para birimi influencer’ın BitBoy Crypto’nun yakın tarihli bir videosunda sunucu, Ethereum (ETH) ve Chainlink’e (LINK) yoğun bir şekilde yatırım yaptığını belirterek portföylerinin performansını tartıştı.

Bununla birlikte, şu anda Bitcoin’in hakimiyetinin artmasıyla birlikte, bazı varlıkları yoğunlaştırmaya ve Bitcoin ve ETH’ye daha fazla yatırım yapmaya değip değmeyeceğini sorguluyor.  Son piyasa volatilitesine rağmen, sunucu, portföylerinin performansı konusunda iyimser olmaya devam ediyor. Polygon (MATIC) yüzde 33 ve Conflux (CFX) yüzde 106 arttı. Nihayetinde, portföyünde çeşitli coinlere sahip olma tercihini gerekçe göstererek, varlıklarında herhangi bir değişiklik yapmamaya karar verir.

Türklerin Sepetindeki Altcoin, Yeni Yatırımı Duyurdu: Sıçradı!

Bitcoin’in hakimiyeti artıyor

Bitcoin’in hakimiyetindeki son artış, yatırımcılar ve analistler arasında daha geniş kripto para piyasası için potansiyel etkiler hakkında tartışmalara yol açtı. Bazıları, Bitcoin’in hakimiyetinin artmaya devam edeceğine ve potansiyel olarak altcoinlerde satışlara ve BTC ve ETH fiyatlarında artışa yol açacağına inanıyor. Diğerleri, sağlıklı ve sağlam bir kripto para birimi piyasası için çeşitli coinlerin gerekli olduğunu savunuyor.

Bitcoin ve diğer kripto para birimleri volatilite ve fiyat dalgalanmalarıyla karşılaşmaya devam ederken, piyasanın değişen piyasa koşullarına ve yatırımcı duyarlılığına nasıl tepki vereceği henüz belli değil. Yazım sırasında Bitcoin’in değeri yüzde 4’lük bir artış ile 27.472 dolar civarında. Kripto para, günlük bazda 27.797 dolarlık en yüksek seviyeye ulaşmayı başardı. Diğer yandan, en büyük ikinci kripto para olan Ethereum yüzde 5’lik bir artış ile 1.818 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coinpedia

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Türkiye'de Büyük Kripto Para Operasyonu: 19 Tutuklama!
Türkiye’de Büyük Kripto Para Operasyonu: 19 Tutuklama! İzmir merkezli bir kripto para operasyonunda gözaltına alınan 48 şüphelinin 19’unun tutuklandığı ortaya çıktı. Dolandırıcılar, ünlü kripto platformlarının sitelerini taklit ederek kullanıcıları kandırıyordu. İşte detaylar… 50 milyon liralık vurgun yaptılar: 19 kişi tutuklandı Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz...
Aslı Dinçer 5 gün önce