Analist: Bu Küçük Altcoin, Patlamaya Hazır!

gwy9526le
gwy9526le
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto strateji uzmanına göre düşük kapasiteli bir altcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden ziyaret etmek için ralli başlatmaya hazır. Yakından takip edilen bir kripto traderı, düşük sermayeli bir altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesine geri döneceğini düşünüyor. Ayrıntılı bilgi Kriptokoin.com’da.

Altcoin hazır

Loma olarak bilinen takma adlı kripto stratejisti, Binance‘in yaklaşmakta olan 1.000.000.000 dolarlık büyüme fonunun Binance Smart Chain‘in popüler merkezi olmayan borsası Pancake Swap’ı (CAKE) yeniden canlandırabileceğini düşünüyor. 209.000 Twitter takipçisine, CAKE‘nin, Binance’in büyüme fonunu potansiyel bir katalizör olarak ima ederek, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44 dolara geri dönebileceğini söylüyor.

Binance Salı günü, Binance ekosistemini genişletmek için 1 milyar dolar aldığını duyurdu. Genişleme planları arasında, profesyonel traderlar için daha fazla esneklik ve desteğin yanı sıra, yenilik, kilitlenmiş toplam değer (TVL), aktif kullanıcılar veya işlem hacimlerine dayalı belirli protokollere likidite ödülleri sağlayacak olan Likidite Teşvik programına 100 milyon dolar tahsis edilmesi yer alıyor.

Yatırımcıları kripto ekosistemine alıştırmaya yönelik bir yetenek fonu 100 milyon dolar alacak ve bir Builder & Incubation Programı 300 milyon dolar alacak. Kalan 500 milyon dolar, BSC ekosistemine yapılan yatırım ve Binance dışındaki blockchaini altyapısını desteklemek için ayrılacak. CoinGecko’ya göre Pancake Swap‘ın TVL’si yazının yazıldığı sırada toplam 5.5 milyar dolar ve gün içinde %11 artışla 19.81 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist: Bu Küçük Altcoin, Patlamaya Hazır!