Analistler Seçti: Binance’deki Bu 5 Altcoin Ralli Yapabilir!

Emre Borsan
Emre Borsan 1 ay önce
3.343 görüntülenme
Analistler Seçti: Binance'deki Bu 5 Altcoin Ralli Yapabilir!

Yakından takip edilen kripto para analistleri 2023’te bu 5 altcoin için fiyat hedeflerini açıkladılar.

Ethereum ve Bitcoin

Popüler kripto para analisti Miles Deutscher’e göre, Ethereum (ETH) etrafında bir canlanma görülecektir. Arından yılın bir noktasında %23’e ulaşacaktır. Bu oran 2018’den bu yana görülmemiştir. Ancak Deutscher piyasanın Merge güncellemesinin potansiyelini henüz fiyatlandırmadığına inanmaktadır. Deutscher, ETH’nin gücüne ek olarak Bitcoin’in yılın bir noktasında 30.000 dolara geçici bir yükseliş göreceğini belirtti. Ancak bu seviyede devam edemeyeceğini öngörüyor. Bu yükselişe rağmen Deutscher, BTC’nin muhtemelen yılın ilk yarısında biraz da olsa düşüş yaşayacağına inanmaktadır. Ayrıca faiz oranları ve borsadaki mevcut eğilimler göze alınarak 2023’ün BTC için döngüsel bir dibe düşüş yaşayabileceğini tahmin etmektedir.

2023’te kripto alanındaki en dikkat çekici gelişmelerden biri ZK-rollup’ların ve zkEVM’nin yükselişi olabilir. Bu teknolojiler blockchain ağlarının ölçeklenebilirlik ve verimliliğini büyük ölçüde artırma potansiyeline sahiptir. Ünlü analist Deutscher, bunların piyasadaki iyi performans gösterenler arasında olmasını beklemektedir. Ayrıca Deutscher, Layer-2 (L2) protokollerinin popülaritesinin ve değerinin artmaya devam edeceğini belirtti. Bununla birlikte Layer-1 (L1) protokolleriyle aradaki farkı kapatacağını öngörmektedir.

XRP ve diğer 2 altcoin

2023’te beklenen bir diğer önemli olay da XRP davasının sonuçlanmasıdır. Yıllar süren yargılamaların ardından Deutscher, davanın uzlaşma yoluyla çözülmesini istiyor. Ayrıca XRP için bir galibiyetin tüm kripto para piyasası için bir kazanç olmasını beklediğini belirtti.

Analistler Seçti: Binance'deki Bu 5 Altcoin Ralli Yapabilir!

Deutscher, Solana’nın (SOL) güçlü bir geliştirici ekosisteme ve topluluğa sahip olduğuna inanıp 2023 yılında “ölmeyeceğini” söylemektedir. Bu arada Polygon’un (MATIC) kripto piyasasında iş geliştirme alanına hakim olmaya devam etmesini belirtmektedir. Bununla birlikte yıl boyunca daha birçok ortaklığın duyurulmasını beklemektedir.

Ünlü analistten Hedera yorumu geldi

Credible olarak bilinen takma isimli analist, 335.000 Twitter takipçisine, şu anda tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %93 aşağıda olan Hedera’ya (HBAR) dolar maliyet ortalamasını (DCA) aradığını söylüyor. Kriptokoin.com olarak daha önce belirttiğimiz üzere HBAR, standart blockchain teknolojisinin daha hızlı, daha verimli ve daha güvenli bir versiyonu olmayı hedefleyen Hedera Hashgraph sisteminin yerel tokenidir. Gossip protokolü olarak bilinen protokolü kullanır ve sisteminin omurgası olarak Yönlendirilmiş Asiklik Grafiği (DAG) içerir.

Analistler Seçti: Binance'deki Bu 5 Altcoin Ralli Yapabilir!

HBAR şu anda 1 milyar doların biraz altında bir piyasa değerindedir. Ayrıca şu anda 25 milyar dolaşımda olan maksimum 50 milyar token arzına sahiptir. Hedera, dolaşımdaki arza kıyasla büyük bir maksimum arza sahipken, Credible, bir boğa piyasası ortaya çıktığında bunun bir sorun olmayacağını söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Terra LUNA Çöküşünü Bu 2 Borsa Yöneticisi Tasarladı!
Terra LUNA Çöküşünü Bu 2 Borsa Yöneticisi Tasarladı! Terra LUNA çöküşüne dair ilginç iddialar gündeme bomba gibi düştü.  Topluluk, Singapur merkezli kripto para hedge fonu Three Arrows Capital’in kurucu ortağı, CEO’su ve CIO’su Zhu Su’nun açıklamalarına işaret etti. Su’nun açıklamalarının, Digital Currency Group’a (DCG) dair...
Aslı Dinçer 1 ay önce