Bu 10 Altcoin’de Kritik Gelişmeler Var! İşte Ayrıntılar…

JoinOurTeam 35 compressed
JoinOurTeam 35 compressed
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Oyna-kazan oyun platformlarından son haberleri kaçırmayın! Bu haftanın 10 kritik NFT, DeFi ve DEX altcoin projelerinin duyurularını derledik. RPG oyunu DreamsQuest’e de değiniyoruz. Haftanın ortaklıklarıyla başlayalım…

IOTEX ile Amasa ortaklığı

Popüler Defi platformu Amasa, IOTEX ile ortaklık kurdu. Böylece, Amasa’nın ağ katılımcılarını ödüllendirmek için IoT cihazlarından yararlanabilmesi için önemli bir destek sağlanacak. Duyuruya göre kullanıcılar artık veri akışları oluşturabilecek. Bu, Iotex kullanarak ve Amasa yardımıyla video içeriklerinden para kazanarak mümkündür.

OpenOcean, altcoin projesi Fantom’u entegre ediyor 

Crypto’nun ilk multi-chain CeFi ve DeFi toplayıcısı OpenOcean, Fantom ekosistemiyle birleştirildi. Ayrıca, Fantom TVL’de 7,8 milyar dolara patlamadan önce 3,2 milyar dolarla ATH yaptı. Öte yandan, Fantom, uzun OpenOcean entegrasyonları listesine katılıyor. Buna ETH, BSC, TRON, SOL, POLYGON ve diğerleri dahildir. Bu nedenle, bu yeni entegrasyon, kullanıcıların büyüyen Fantom ekosisteminin avantajlarından yararlanmalarına yardımcı olabilir. Son olarak, OpenOcean, ödülleri en üst düzeye çıkarmak için üstün bir algoritma da duyurdu.

DreamQuest, GameFi’de IGO’yu duyurdu

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, merkezi olmayan bir oyna-kazan RPG oyunu olan DreamsQuest, GameFi’deki üçüncü IGO’sunu duyurdu. Bu nedenle DreamQuest, oynaması ücretsiz ve kazanarak oynama felsefesiyle şimdiden kullanıcıları cezbetmektedir. Duyuruya göre, IGO 15 Ekim’de yapılacak.

Enjinstarter, Singapur’da gerçek dünya metaverse inşa edecek

Yeni bir Blockchain oyun fırlatma rampası olan Enjinstarter, Hatten Land ile ortaklık kuruyor. Duyuruya göre, dijital bir Melaka ikiz şehri inşa ediyorlar. Bu, mevcut şehrin dijital bir kopyası olan gerçek dünyadaki bir metaverse olacaktır.

Altcoin projesi Uniqly, NFT pazaryeri başlatmaya hazırlanıyor

Uniqly, NFT pazarını duyurdu. Platformlar, sanatçıların NFT’leri sorunsuz bir şekilde oluşturmasına ve takas etmesine yardımcı olur. Bu nedenle, bu NFT’ler, alıcılar için doğal değeri garanti eden gerçek dünya varlıkları tarafından desteklenecektir. Ayrıca, NFT pazarı, web sitesi yükseltmesinin hemen ardından 20 Ekim’de başlatılacak.

Hızlı büyüyen altcoin Ariva (ARV) artık Gate.io ve BitMart’ta listeleniyor

Ariva Digital geçtiğimiz aylarda itibarını sağlamlaştırdı ve hızla büyüdüğünü kanıtladı. Son zamanlarda Ariva, sekiz borsanın yerel token’i olan ARV’yi listelediğini duyurdu. Bu borsalar; Lbank, Whitebit, Hotbit, Azbit, Dsdaq, DodoBsc, SushiSwap ve 1inch. Şimdi de Twitter hesabında Ariva bir güzel haber daha paylaştı. Yukarıda bahsedilen borsalara ek olarak, Gate.io ve BitMart borsası da ARV’yi listeledi.

Gate.io’ya göre, altcoin ARV Bonanza haftası 7 Ekim’de 4:00 UTC’de 14 Ekim’de 4:00 UTC’de başlayacak. Yaklaşan etkinlikte, trader’leri 10.000 dolarlık bir ARV avantajı çekilişi bekliyor. Ayrıca, kullanıcılar 28.167.430 ARV Airdrop’tan (5.000 dolar) yararlanmak için ARV’ye katılabilir ve oy verebilirler. Gate.io ayrıca USDT ticareti için ARV’yi listeleyeceğini belirtti. Bu nedenle, ARV 8 Ekim’de Gate.io’da satışa sunulacak. Benzer şekilde BitMart, ARV’nin borsadaki listelenmesiyle ilgili haberleri Twitter hesabından da paylaştı. 

McDonald’s China 31. Yıldönümünü NFT İle Kutladı

İlginç bir olayda, Çin’in McDonald’sı, Çin’in kripto endüstrisi ile olan sert ilişkisine rağmen ilk NFT’sini yayınladı. Kripto faaliyetleri hala ülkede tam olarak geçerli değil, ancak McDonald’s ilk NFT’sini tanıtıyor. NFT lansmanı, McDonald’s’ın Şanghay’ın batı yakasındaki yeni genel merkezinin resmi açılışını da vurguluyor.

Songbird (SGB) token’leri artık Copper’da mevcut

Kurumlara odaklanan lider bir kripto para saklama sağlayıcısı olan Copper, en son varlık yelpazesi genişlemesinin ayrıntılarını paylaştı. Copper ekibi tarafından Twitter hesabında paylaşılan resmi duyuruya göre, saklama ve transfer için mevcut olan varlık paketini büyük ölçüde genişletti.

Copper, 61 Ethereum tabanlı ERC-20 token’i, Binance Smart Chain’de (BSC) 25 token, Solana’nın platformunun temel yerel token’i olan Mango Markets ve Songbird’ün hizmet ve yönetim token’i olan SGB’yi ekledi. Songbird, merakla beklenen Blockchain Flare’nin (FLR) bir “kanarya ağı”dır. Bu Turing-complete EVM uyumlu akıllı sözleşme ortamının önümüzdeki aylarda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Böylece Copper, SGB token’lerinin entegre eden ilk kurum merkezli hizmet haline geldi.

BlockFi, Bitcoin ETF yarışına atladı

Kripto para kredi hizmeti BlockFi, ABD’de vadeli işlemlere dayalı bir Bitcoin borsasında işlem gören fon başlatmak için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na başvurdu. Bir dizi analist, SEC’in bu Ekim ayında vadeli işlemlere dayalı bir Bitcoin ETF’sini nihayet onaylamasını bekliyor. Onaylanırsa, hisseleri Cboe BZX Exchange’de işlem görecek. Fon doğrudan Bitcoin’e yatırım yapmayacak:

Fon, fonun ekonomik olarak maruz kaldığı bitcoin’in toplam değerinin fonun net varlıklarının yaklaşık %100’üne eşit olması için bitcoin vadeli işlemlerine yatırım yapmayı amaçlamaktadır.  

Altcoin Cardano tabanlı DeFi ADALend, GM olarak Javed Khattak’ı tanıttı

ADALend ekibi tarafından yapılan resmi duyuruya göre, iş stratejisi ve kurumsal gelişimi Javed Khattak tarafından küratörlüğünü yapıyor. Sayın Khattak, ADALend’e Genel Müdür (GM) olarak katıldı. 

Javed Khattak, nitelikli bir aktüer (FIA) ve önde gelen C sınıfı iş geliştirme görevlisidir. 2018 yılında Khattak, Wealth & Finance dergisi tarafından Yılın CFO’su seçildi. Ayrıca, 2017 kripto para coşkusunun ortasında, Bay Khattak, ICO sektöründeki en etkili 20 kişi arasında yer aldı. Javed Khattak, ADALend ürünlerinin Cardano tabanlı merkezi olmayan finans (DeFi) girişimlerini tasarlama konusundaki eşsiz deneyiminden yararlanıyor.

Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Sert Yükseldi

DeFi deneyimini Cardano’ya (ADA) getirmek

Altcoin Cardano’nun (ADA) akıllı sözleşme işlevselliğini yalnızca bir ay önce etkinleştirmesine rağmen, birçok erken aşamadaki proje, mekanizmalarının üzerine inşa etmekle ilgileniyor. ADALend protokolü özel token satışında 540.000 dolar güvence altına aldı. 1.8 milyon ADAL token ‘erken kuşlara’ satıldı. ADALend’in ekip açıklamasına göre, özel satış 5 kat fazla abonelikle sona erdi. Bu ölçüm, bireysel ve kurumsal yatırımcılar arasında Cardano tarafından oluşturulan DeFi’ye olan ilgiyi yansıtıyor.

Wojak Finance DeFi, WOJ Tokenini Cointiger Exchange Tarafından Listelenecek

Cointiger merkezi kripto para borsası tarafından sosyal medya kanallarında paylaşılan resmi duyuruya göre Wojak Finance’ın WOJ token’i yakında listelenecek. Başlangıçta, WOJ, en büyük stablecoin olan US Dollar Tether (USDT) ile bir çift olarak satışa sunulacak. Bir dolandırıcılık girişiminden kaçınmak için Cointiger, Wojak Finance’ın sosyal medya kanallarında referanslar paylaştı ve ardından Binance Smart Chain’deki akıllı sözleşmenin genel adresini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 10 Altcoin’de Kritik Gelişmeler Var! İşte Ayrıntılar…