Büyükler Çökerken Bu 3 Altcoin Boğalarla Dans Ediyor!

is gold trading better than the stock market
is gold trading better than the stock market
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin (BTC) son 24 saat içerisinde 58.000 dolara dokunmayı başarsa da yazım sırasında 57.500 dolar seviyelerine yeniden dönmüş durumda. Lider altcoin Ethereum (ETH) ise 3.500 doların altına indi. Yine de yüksek değişimler sergilemeyen genel kripto para piyasasına bakıldığında, bir gün içerisinde Shiba Inu (SHIB), Waves (WAVES) ve Revain (REV) yükseliş yaşadı.

İşte son 24 saatte en çok yükselen 3 altcoin: İlki SHIBA

Listenin başında yüzde 15.49’luk artış ile Shiba Inu (SHIB) yer alıyor. Dogecoin katili Shiba Inu, son yükseliş momentumu ile piyasayı sarstı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere meme coin, ayrıca, bir hafta içinde yüzde 350’nin üzerinde yükselişi yaşadı ve piyasa değerine göre en iyi 12 kripto para birimi arasına girdi. Şu anda SHIBA, Coinbase, Binance ve Huobi gibi önde gelen borsalarda en çok işlem gören para birimidir.

Bu 4 Altcoin Boğa Koşusunda: Bir Meme Coin ise Çıldırdı!

Kısa süre önce, SHIB’nin piyasa değeri Dogecoin’in piyasa değerinin yarısından fazlasına yükseldi. Şu anda, Dogecoin 32 milyar dolarlık piyasa değeri ile dünya çapında 10. sırada yer alırken, SHIB 12. sırada yer alıyor. SHIB, anonim bir balinanın 6.3 trilyon SHIB satın almaya karar vermesinin ardından genişledi. Ayrıca Shiba Inu’nun DEX ekosistemi ShibaSwap’ın konuşlandırılması ve platformun yakma mekanizmasının tanıtılması, altcoin fiyatlarında bir yükselişe neden oldu. SHIB’deki bazı gelişmeler, fiyat değerlemesindeki büyük artışa ana katkıda bulunan faktörler oldu.

Bunun yanı sıra ShibaSwap’ta 10.000 Shiboshis’in piyasaya sürüldüğünün duyurulması, yakım mekanizmasının yürütülmesi ve token sahiplerinin sayısındaki artış önemli faktörler de ekosistemdeki büyümenin arkasındaki katalizörler olarak karşımıza çıkıyor.

BTC, DOGE ve ETH Bakakaldı: Bu 5 Altcoin Tırmanıyor!

WAVES ve RVN ivme kazandı

İkinci olarak, merkezi olmayan uygulamalar (DApp’ler) ve akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere çeşitli kullanım durumlarını destekleyen çok amaçlı bir Blockchain platformu olan Waves’in WAVES tokenı yüzde 13.29 arttı. Waves, son zamanlarda NFT alanında Waves Ducks serisiyle metaverse haline gelmeyi başardı. Ayrıca Waves Blockchain tabanlı merkezi olmayan borç verme protokolü Vires.Finance’ın piyasaya sürüldü. Ayrıca uzun bir zamandır beklenen Ledger’ın piyasaya sürülmesiyle Ekim ayında, Waves Blockchain’inde bir token çıkaran projelerin fon toplayabileceği bir yer olan Launchpad’de kazanmak mümkün oldu.

Son olarak, geliştiricilerin projeleri hakkında yapıcı geri bildirim almalarını sağlamak için tasarlanmış, Ethereum Blockchain’i tabanlı token incelemeleri için çevrimiçi bir platform olan Revain’in REV tokenı yüzde 9.75 değer kazandı. Revain, geçtiğimiz günler boyunca bir şarkı yarışması gerçekleştirdi. Yarışmanın kazananı 20 RVN alacak.

https://twitter.com/Revain_org/status/1447468216532537346

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Büyükler Çökerken Bu 3 Altcoin Boğalarla Dans Ediyor!