Bu 3 Altcoin, Çin Yasağına Meydan Okudu: Düşmeyeceğiz!

altco 3
altco 3
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çin’in yeni kripto yasağının etkisi piyasa genelinde hissedilirken REN, CELR ve CVC düşüş tepkisini görmezden geliyor. Son birkaç gündür kripto para ekosisteminde büyüyen yükseliş momentumu, Çin’in kripto para işlemlerini yasakladığı haberlerin sosyal medyada yayılmasıyla, henüz yeni toparlanmaya başlayan Bitcoin’i 45.000 dolardan 42.000 dolara çekmişti. Saatler içinde kaydedilen %10’luk dalgalanmalardan sonra trader’ler düşüşlerde alım yapmakta gecikmedi ve bugünün erken saatlerinde hasarın bir kısmı onarıldı. Şimdi, bu 3 altcoin projesi Çin yasağına meydan okuduğunu ve düşmeyeceğini söylüyor…

Altcoin Ren, DAI ve BTC’yi Arbitrum’a getiriyor

Ren, kullanıcı gizliliğini korumaya yardımcı olan bir dizi karanlık node (darknodes )aracılığıyla farklı Blockchain ağları arasında birlikte çalışabilirliği ve likidite transferini kolaylaştırmaya odaklanan bir Blockchain protokolüdür. Piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen VORTECS Skoru REN’in yükselişte olduğunu söylüyor. VORTECS, REN için geçen haftanın büyük bölümünde yeşil bölgedeydi ve fiyatın sonraki üç gün içinde %58 artmasından yaklaşık iki saat önce 21 Eylül’de 81’e ulaştı. Protokol, Ethereum (ETH) katman-ikinci çözüm Arbitrum üzerinde Bitcoin ve DAI’nin sarılmış (wrapped) formlarını başlattığında REN için olumlu ivme yakalandı.

Altcoin

Celer Network, cBridge 2.0’ı piyasaya sürdü

Celer Network, ağının ölçeklenebilirliğini ve işlem hacmini artırmaya yardımcı olan, off-chain işlem kullanımı yoluyla işlem maliyetlerini düşürme yeteneği sayesinde son haftalarda ivme kazanan bir başka Ethereum katman-ikinci ölçeklendirme çözümüdür. VORTECS verileri, son fiyat artışından önce 20 Eylül’de CELR için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı. İndikatör, sonraki üç gün içinde fiyatı %99 artmaya başlamadan yaklaşık 26 saat önce, 18 Eylül’de yeşile tırmandı ve 20 Eylül’de 74’e ulaştı.

CELR için fiyat ve talepteki artış, Ethereum, Binance Smart Chain ve Arbitrum dahil olmak üzere çoklu Blockchain protokolleri arasında kripto para birimlerinin transferini kolaylaştıran cBridge 2.0 cross-chain token köprüsünün piyasaya sürülmesinin ardından geldi.

Altcoin

Solrise Finance ve Civic ortaklığı

Civic, düzenleyicilerin Müşterinizi Tanıyın (KYC) ve Kara Para Aklamayı Önleme (AML) gereksinimlerini karşılayabilen ve aynı zamanda ağdaki kullanıcıların verilerini ve gizliliğini koruyan Blockchain tabanlı bir kimlik yönetimi çözümü sağlamaya odaklanan bir protokoldür. VORTECS verileri son fiyat artışından önce 21 Eylül’de CVC için yükseliş görünümü tespit etmeye başladı. Civic’in ivme kazanması , protokolün Solana’da ilk izinli merkezi olmayan borsanın (DEX) başlatılmasına yardımcı olmak için Solrise Finance ile ortaklık kurduğuna dair 23 Eylül duyurusunun ardından geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 3 Altcoin, Çin Yasağına Meydan Okudu: Düşmeyeceğiz!