Popüler Analist Çıldırdı: Bu 5 NFT Coin’i 50x Yapabilir!

Un nino de 12 anos gano 380.000 dolares vendiendo su arte en NFTs
Un nino de 12 anos gano 380.000 dolares vendiendo su arte en NFTs
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çılgın bir analist ve NFT coin listesiyle karşınızdayız. Popüler trader Alex Becker, bu 5 NFT projesinin bu hafta 20 ile 50 kat patlama ihtimalinin olduğunu söylüyor. Bu beklentinin nedeni elbette sınırlı sayıdaki dijital eserler. Ancak bazı projelerin arkasında Epic Games, Blizzard, EA ve Riot gibi şirketlerin oyun endüstrisinde görev almış uzmanlar var. Hız kesmeden başlayalım…

Alex Becker’ın ilk NFT Coin seçimi: Doge Pound

Listede ilk sırada Profesör Elon tarafından özenle seçilmiş 10.000 sanat eseri olan Doge Pound var. Analistlere göre, Ethereum Blockchain üzerinde yatan çeşitli NFT’lerin eşsiz bir dijital koleksiyonu. Her biri özenle tasarlanmış, özel olarak seçilmiş ve kusursuz bir şekilde şekillendirilmiştir. Alex Becker projeyi özetliyor:

Uzun zamandır ortalıkta. Fiyat genel olarak sabittir. Uzun vadeli bağlantıları ve yardımcı programları var. Örneğin, Dogepound sizi daha önce birçok başka NFT’ye sokmak için bir fırlatma rampası olarak hizmet verecek. Yaklaşan çok sayıda NFT airdrop’u var… ve ayrıca Dogepound sahipleriyle, dağıtımlardan ve satışlarından elde edilen karları paylaşacaklar. Yani bunun anlamı şu ki, bunlardan birine sahipseniz pasif gelir elde edeceksiniz.

nft coin

CyberKongz ikinci sırada

Alex Becker’ın ikinci seçimi CyberKongz oluyor. Proje, Metaverse ve yakında The Sandbox ile birlikte çalışabilirlik için benzersiz ve rastgele oluşturulmuş 2D/3D NFT Sosyal Avatarlarıdır. Analiste göre, CyberKongz’a önümüzdeki on yıl boyunca günde 10 token (BANANA) pasif olarak üretme yeteneği veren hodl’lar için pasif gelir elde etmenin yanı sıra, proje ayrıca çok özel bir oyun alfasına sahip.

Gas ücretlerinden kurtulun: NFT coin Moody Krows

Moody Krows, Ethereum Blockchain üzerinde bir Katman 2 çözümü olan Immutable üzerinde rastgele oluşturulmuş 10.000 Moody Krow NFT koleksiyonuyla yeni başlatılan bir NFT projesidir. Becker’in dediği gibi, seri IMX platformundaki ilk PFP koleksiyonudur. Proje hakkında şunlar bilinmelidir:

Bu, normal MetaMask cüzdanınızı ve ETH’nizi gas ücreti olmadan kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu 10.000 Moody Krow, Krowmunity’leri için yapılmış etkileyici bir koleksiyon avatarıdır.

Becker’ın ünlü influencerlarla olan büyük ortaklığının yanı sıra bu projeyi seçmesinin ana nedeni, Moodey Krows’un Ethereum’un en büyük sorunu olan devasa gas ücretini çözmüş olmasıdır. Becker, bunun nasıl değerlendirilebileceğine dikkat çekiyor:

Yani bu, temelde NFT’leri gas’sız satın almamıza izin veren başka bir katmana koyuyor. Bu yüzden kitlelerin, özellikle
Immutable’da böyle NFT’leri süper kandırmaya başlayacaklarını düşünüyorum ve Moody Krows için gerçekten heyecanlıyım.

Dördüncü sırada Jungle Freaks var

Jungle Freaks NFT coin, efsanevi Hustler Mag Karikatürist George Trosley’nin %100 elle çizdiği bir koleksiyondur. Bu 10.000 Freaks, Ethereum Blockchain’de yaşıyor. Alex, bu projenin arkasındaki iyi hikayeden etkilendiğini söylüyor:

Tamamen elle çizilmiş. Bir sınırı var, arkasındaki ünlü sanatçı ve arkasındaki topluluk gerçekten çok iyi görünüyor.

Son olarak BigTimes

Big Time, NFT koleksiyonlarını ve yüzlerce oyuncunun birlikte oyun oynaması ve kesmesiyle tarihe yayılan bir macerayı birleştiren, oynaması ücretsiz bir çevrimiçi oyundur. Oyundaki tüm NFT öğeleri kozmetiktir ve kazan-öde olmayan bir oyun sağlamak için takas edilebilir, kiralanabilir ve diğer oyunculara satılabilir.

Trader’e göre Big Time Studios, Epic Games, Blizzard, EA ve Riot gibi oyun endüstrisi gazilerinden oluşan bir yıldız ekibini işe aldı. Ayrıca proje, Fortnite, God of War, Call of Duty  ve  Overwatch dahil olmak üzere oyun tarihinin en sevilen serilerinden bazılarına katkıda bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Popüler Analist Çıldırdı: Bu 5 NFT Coin’i 50x Yapabilir!