Binance Duyurusu ile Bu Altcoin’de Pump ve Dump Alarmı!

Binance Duyurusu ile Bu Altcoin’de Pump ve Dump Alarmı!
Binance Duyurusu ile Bu Altcoin’de Pump ve Dump Alarmı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların hızlı dünyasında Binance’in fiyat hareketleri üzerindeki etkisi, bu kez altcoin Loom Network (LOOM) ile bir kez daha ön plana çıktı. Binance’in LOOM’u vadeli işlemlerde listeleyeceğini duyurması, bir dizi keskin ve değişken fiyat hareketine yol açarak trader ve yatırımcıları diken üstünde bıraktı. İşte detaylar…

Binance duyurusu, bu altcoin fiyatını etkiledi

Kripto para borsası alanında bir dev olan Binance, aldığı kararlarla kripto varlıkların kaderini etkileme kabiliyetiyle biliniyor. Platformdaki altcoin vadeli işlem listeleri tarihsel olarak önemli fiyat dalgalanmalarına yol açtı. Ancak LOOM’un yolculuğu bu kez farklı bir hal aldı. Binance’in LOOM’u vadeli işlemlerde listeleme kararı, kripto topluluğunda şok dalgaları yarattı. LOOM neredeyse anında %10’luk kayda değer bir değer artışı sergiledi. Fiyattaki artış, borsanın duyurularının önemli fiyat hareketlerine yol açabildiği bir fenomen olan Binance etkisinin gücünün bir kanıtı oldu.

Binance’ten 11 Altcoin İçin Sıcak Duyurular: Listeleme de Var!

Bununla birlikte, kripto piyasası öngörülemezliğiyle ünlüdür ve LOOM’un kaderi de farklı olmadı. İlk dalgalanmadan kısa bir süre sonra, altcoin hızlı bir düşüşe tanık oldu ve birkaç saat içinde tüm kazançları sildi. Bu rollercoaster yolculuğu, trader ve yatırımcıları durumu anlamlandırmak için çabalarken bıraktı. Ayrıca kripto para piyasasındaki doğal riskleri ve ödülleri vurguladı. Şu anda LOOM,0.19 dolardan el değiştiriyor. Coin, günlük bazda en yüksek seviyesine 0.20 dolar ile ulaştı.

Loom Network, farklı hizmetler sunmakta

Söz konusu Blockchain platformu Loom Network, Blockchain alanında benzersiz bir değer önerisi sunuyor. Bir Hizmet Olarak Platform (PaaS) çözümü olarak, Ethereum tabanlı uygulamalar için yan zincir geliştirmeye olanak sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Loom’un felsefesi, merkezi olmayan uygulamaların (dApps) fikir birliği mekanizmalarına işaret eder. Ayrıca güvenlik önlemleri söz konusu olduğunda farklı gereksinimlere sahip olduğu fikri etrafında dönmektedir. Bu bağlamda altcoin Loom Network, geliştiricilere kendi kurallarını oluşturma ve uygulama yetkisi veriyor. Yani daha hızlı hale getirir ve daha verimli ölçeklendirmeyi kolaylaştırır.

Başlangıçta, Loom Network öncelikle Blockchain tabanlı sosyal medya ve oyun dApp’lerine odaklı idi. Ancak, o zamandan beri iş modelini, değiştirdi. Özellikle devlet kurumları ve sağlık hizmeti sağlayıcıları için kurumsal Blockchain uygulamalarına odaklandı.  Bu ekosistemde, Loom Network’ün yerel ERC-20 tokenı olan LOOM dikkat çekti. Zira LOOM, platforma güç veren yardımcı token olarak çok önemli bir rol oynamaktadır. LOOM’un yaşadığı keskin fiyat hareketleri, borsa listeleri ve piyasa duyarlılığı gibi faktörlere işaret ediyor. Bu faktörler, hızlı ve önemli dalgalanmalara neden olsa da, altcoin piyasasının dinamik doğasının bir göstergesidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Binance Duyurusu ile Bu Altcoin’de Pump ve Dump Alarmı!