Efsane Analist: Cardano ve Bu 4 Altcoin’e Bakın! Destansı Fırsat

Efsane Analist: Cardano ve Bu 4 Altcoin'e Bakın! Destansı Fırsat
Efsane Analist: Cardano ve Bu 4 Altcoin'e Bakın! Destansı Fırsat
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında popüler olan bir analist, Cardano (ADA)’nın uzun vadeli boğalar için destansı bir fırsat sunduğunu söylüyor. Ayrıca analist, 4 altcoin projesi için görünümünü güncelliyor.

“Cardano (ADA)’da uzun vadeli bir potansiyel var”

Kripto analist Michaël van de Poppe, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA)’nun uzun vadeli holder’ları için büyük bir yukarı yönlü potansiyel sunacak fiyat alanında gezindiğini söylüyor. Analist, ADA’nın muhtemelen bir ayı piyasası tabanı oluşturma sürecinde olduğunu kaydediyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Yatırımlar için satın alınacak uzun vadeli, devasa bir alan. Bunun ayı piyasasının en düşük seviyesi olması bile mümkün.

Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Cardano (ADA) şimdi, geçen yılki rallinin başladığı seviyeden işlem görüyor. Bu yüzden, Cardano 2021 boğa piyasası kazançlarının tamamını neredeyse sildi. Bu da tam bir geri çekilme ve kripto paranın değerinin sıfırlandığını gösteriyor. Basın zamanında ADA gün içinde sabit olarak 0,40 dolar civarında işlem görüyor.

Analistin radarındaki diğer altcoin’ler: LINK, QNT, RSR ve DOGE

Popüler analist ayrıca merkezi olmayan oracle Chainlink’i (LINK) yakından takip ediyor. Michaël van de Poppe’a göre, LINK, altcoin’in düşük zaman diliminde ayı eğiliminden çıktıktan sonra 9,20 dolarlık bir hedefe doğru toparlanabilecek bir konumda. Bunun için şu ifadeleri kullanıyor:

LINK: Oynaması gerekiyor.

Cardano
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Yazı sırasında, LINK günlük bazda %2,71 düşüşle 7,72 dolardan işlem görüyor.

Analisti daha sonra, Quant (QNT)’ye geçiyor. Van de Poppe, potansiyel bir sıçrama oyunu için QNT için iki temel seviyeye baktığını söylüyor. Buradan hareketle şu seviyelere dikkat çekiyor:

Bazı sıçrama oyunları için aynı seviyelere bakmak lazım. 160 dolarlık alan oynadı. Şimdi yine o destekteyiz. Ya da bir oyun için 140 dolara bakıyoruz.

Cardano
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Michaël van de Poppe’un radarındaki bir diğer altcoin, Reserve Rights Token (RSR). Analiste göre, RSR’nin ani direncini 0,007 dolardan çıkarması halinde yeni bir yükseliş başlatmasını bekliyor. Bunun için de şunları söylüyor:

Bu, paketin ortasında gibi görünüyor. 0,0055 dolar ve ardından 0,007 dolarlık hedef.

Cardano
Kaynak: Van de Poppe / Twitter

Basın zamanında RSR, son 24 saatte %1,23 artışla 0,006246 dolardan el değiştiriyor.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, son günlerin en çok konuşulan kripto parası Dogecoin (DOGE). Dolayısıyla analist DOGE ile de ilgileniyor. Van de Poppe, DOGE’de short pozisyonun iyi bir fikir olduğunu kaydediyor. Bununla birlikte hemen değil diyor. Sonraki günlerde dip seviyelerden satın almak için bekleyeceğini söylüyor.

Analist, daha sonra DOGE için teknik seviyelere dikkat çekiyor. Popüler meme coin’i için 0.15, 0.13, 0.11 ve 0.085 dolar seviyelerinin kritik olacağını belirtiyor. Bu arada analist, büyük long işlemler için özellikle 0,11 ve 0,085 doların ideal olduğunu vurguluyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsane Analist: Cardano ve Bu 4 Altcoin’e Bakın! Destansı Fırsat