Elon Musk’ın Dogecoin Paylaşımları Bu Adamı Dolar Milyoneri Yaptı

dogecoin
dogecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elon Musk’ın Dogecoin paylaşımları bu yılın belki de en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Çoğu kişi Elon Musk’ın bu paylaşımlarını özellikle takip ederek koin alımı yaptılar.

Her atılan tweet sonrası Dogecoin’de meydana gelen devasa artışlar koine erken bir zamanda girenlere önemli karlar getirdi. Kimileri ise dolar milyoneri oldu. İşte size dolar milyoneri olan bir adamın hikayesi.

Dogecoin İle Dolar Milyoneri Olmak

Glauber Contessoto 33 yaşında Elon Musk hayranlığı ile öne çıkan bir isim. Musk’ın yaptığı Dogecoin paylaşımlarından sonra DOGE almaya karar vermiş. Yaklaşık olarak 225 bin dolarlık DOGE alımı yapmış.

Hayatını Los Angeles’ta Contessoto’nun alım maliyeti ise 0.045 dolar. 5 milyon adet DGE alan Contessoto bu alımı yapabilmek için bankalarda tuttuğu Tesla hisselerinin de tamamını satmış.

Dolar Milyoneri Olmak Sadece 69 Gün Sürdü

Elon Musk hayranı Contessoto, yaptığı yatırımdan sadece 69 gün sonra, 15 Nisan’da Reddit platformu üzerinden bir paylaşım yaptı ve kullanmış olduğu borsadaki hesabına dair bir ekran görüntüsü paylaştı.

Dogecoin

Bu paylaşımda rakam 1 milyon 81 bin 441 dolar olarak gözüküyor. Yani Contessoto’nun DOE yatırımı tam olarak 4 katına çıkmış durumda

Elon Musk’a sadık kaldığını belirten Contessoto, böylelikle bu sadakatinin karşılığını fazlasıyla aldığını belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Elon Musk’ın Dogecoin Paylaşımları Bu Adamı Dolar Milyoneri Yaptı