Shiba Inu Ekibi Gizemli Paylaşım Yaptı! Neler Olacak?

Shiba Inu Ekibi Gizemli Paylaşım Yaptı
Shiba Inu Ekibi Gizemli Paylaşım Yaptı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu ekibi resmi Twitter hesabından kurucusu Ryoshi ile ilgili gizemli bir tweet yayınladı. Daha öncede olduğu gibi tweet topluluğun ilgisini çekmeyi başarıyor.

Shiba Inu ekibinden kayıp kurucusu için gizemli tweet

Kurucu ‘Ryoshi’, geçtiğimiz Mayıs ayında tüm tweet ve blog gönderilerini sildikten sonra topluluktan ayrılmıştı. Tıpkı Satoshi Nakamoto gibi, Ryoshi de anonimliğini koruyor. Şimdi, Shiba’nın resmi Twitter hesabından gelen yeni bir tweet Ryoshi tekrar gündeme getirdi. Aşağıdaki teaserda, ekip bu sefer cevabı tahmin etmek topluluğu teşvik ederken “Ryoshi…” diye tweet attı.

Tweet topluluktan hemen birkaç yanıt topladı. Bir kullanıcı “sizsiniz” yanıtını verdi. Bir başkası, “Shiba yatırımcılarıdır” yanıtını verdi. Tweet’in içeriği şu anda belirsizliğini koruyor.

Bunun nedeni, Shiba Inu’nun ürün lansmanlarından, sürümlerinden veya büyük duyurularından önce sık sık teaser yayınlamasıdır. Ancak bu sefer farklı. Ayrıca Shiba Inu ekosisteminde yaklaşan büyük duyurularla kesişiyor.

Ryoshi hakkında bildiklerimiz

Shiba Inu’nun Ryoshi lakaplı kurucusu, bu yıl 30 Mayıs’ta tüm tweet’lerini ve Medium blog gönderilerini silerek sosyal medyadan ayrıldı. SHIB kurucusu, en son Mayıs 2021’de SHIB’nin ilerlemesini uzaktan izlerken tweet attı. “All Hail the Shiba” başlıklı blog yazısında Ryoshi, bir gün ortadan kaybolacağını söylemişti. Ryoshi ayrıca SHIB’in liderine ona “inanan” biri olarak atıfta bulunarak kimsenin SHIB’den sorumlu olmadığını belirtti.

Ryoshi’nın ayrılmadan önce son sözleri şunlardı:

  • “Shiba ile, başından beri kimsenin sorumlu olmadığını açıkça belirttik. Sorumlu kimse yok, sorumlu kimse yok ve krallığın anahtarları yok. Bunun sonucu, sorumlu sensin.”
  • “Shiba Shiba’dır. Hepsi bu. Gelen ve Shiba’yı onurlandıran herkes benimle eşit yürüyor. Bu yüzden bu (belki felsefi) mesajı yazmamın nedeni, siz sevdiklerimi kaçınılmaz olana hazırlamak ve bir vizyon sunmaktır.”

Mevcut haliyle, Ryoshi’nin Twitter hesabı hala çalışıyor, ancak tüm veriler silindi. ShibArmy’ye veda ettiği iki blog yazısı hala Medium’da duruyor.

Habere balina işlemleri eşlik ediyor

WhaleStats’ın yakın tarihli bir tweetine göre, Ethereum’daki en büyük 500 cüzdan, SHIB zulalarına yaklaşık 6 milyon dolar değerinde Shiba Inu ekledi. Şu anda 133.187.605 dolar değerinde SHIB tutuyorlar. 26 Ekim’de, dolar cinsinden değerlendirilen SHIB miktarı toplam 127.046,308 dolara. Çarşamba günü, Shiba Inu’nun işlem hacmi fiyatı yükselmeye başladığından % 211’lik büyük bir artış gördü. Bugün %2 artarak yeşil bölgede işlem görüyor. Ancak şimdiye kadar fiyat biraz düzeltme gördü. Yine de dört sıfırlı fiyatta kalmayı başarıyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, SHIB şu anda 0.00001083 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Shiba Inu Ekibi Gizemli Paylaşım Yaptı! Neler Olacak?