Tron Artık 200 Bin Mağazada Ödeme İmkanı Sunan Bitcoin Superstore’da Geçerli

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasa değerine göre en büyük 12. dijital para olan Tron (TRX), Bitcoin Superstore’da yeni bir ödeme seçeneği olarak eklendi.

https://twitter.com/BitcoinSuperst1/status/1028585686218235905

Oy verdin ve dinledik!

Müşteriler artık neredeyse tüm çevrimiçi satıcılardan #TRON ile satın alabilir! #cryptocommunity eklenmemiz hakkında ne düşünüyor? #Tronix #Tronics #TRX $ TRX @Tronfoundation @justinsuntron @TronNews

Amazon ve Starbucks Dahil

Şirket, kullanıcılara kripto para kullanarak Amazon ve Starbucks dahil olmak üzere 200.000 mağazada ödeme yapmanın yolunu sunuyor.

Amazon’dan ürün satın almak için, müşteriler Bitcoin Superstore’a giriş yapıp, istedikleri öğenin URL’sini yapıştırdıktan, gönderim detaylarını girer ve seçtikleri kripto para birimini kontrol edebilirler. Bitcoin Superstore gerisini hallediyor ve gerekirse iadeleri de yapıyorlar. Şirkete açıklama yaptı:

“Müşterilerimiz Amazon, Google Express, Walmart.com ve üyelik ücreti talep etmeyen diğer online perakendecilerden satın alabilirler. Ekibimiz perde arkasında, sipariş alma, satın alma, nakliye ve teslimatın sorunsuz geçmesini sağlıyor. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizin arayüzüyüz.”

Şirket ayrıca Starbucks, Nike, Gamestop ve Best Buy gibi yerler için de hediye kartları satıyor.

Bitcoin Superstore, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum ve Litecoin’a ek olarak XRP’yi de kabul etti.

Tron bu yazı yazıldığı esnada 0,017 dolardan işlem görüyor. Son bir haftada %39 düşen Tron’un pazar payı 1,162 milyar dolar seviyesinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Tron Artık 200 Bin Mağazada Ödeme İmkanı Sunan Bitcoin Superstore’da Geçerli

Yorumlar kapalı.