Reklamı kapat

Tron Artık 200 Bin Mağazada Ödeme İmkanı Sunan Bitcoin Superstore’da Geçerli

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 14 Ağustos 2018
41 görüntülenme

Piyasa değerine göre en büyük 12. dijital para olan Tron (TRX), Bitcoin Superstore’da yeni bir ödeme seçeneği olarak eklendi.

https://twitter.com/BitcoinSuperst1/status/1028585686218235905

Oy verdin ve dinledik!

Müşteriler artık neredeyse tüm çevrimiçi satıcılardan #TRON ile satın alabilir! #cryptocommunity eklenmemiz hakkında ne düşünüyor? #Tronix #Tronics #TRX $ TRX @Tronfoundation @justinsuntron @TronNews

Amazon ve Starbucks Dahil

Şirket, kullanıcılara kripto para kullanarak Amazon ve Starbucks dahil olmak üzere 200.000 mağazada ödeme yapmanın yolunu sunuyor.

Amazon’dan ürün satın almak için, müşteriler Bitcoin Superstore’a giriş yapıp, istedikleri öğenin URL’sini yapıştırdıktan, gönderim detaylarını girer ve seçtikleri kripto para birimini kontrol edebilirler. Bitcoin Superstore gerisini hallediyor ve gerekirse iadeleri de yapıyorlar. Şirkete açıklama yaptı:

“Müşterilerimiz Amazon, Google Express, Walmart.com ve üyelik ücreti talep etmeyen diğer online perakendecilerden satın alabilirler. Ekibimiz perde arkasında, sipariş alma, satın alma, nakliye ve teslimatın sorunsuz geçmesini sağlıyor. Başlangıçtan sona kadar müşterilerimizin arayüzüyüz.”

Şirket ayrıca Starbucks, Nike, Gamestop ve Best Buy gibi yerler için de hediye kartları satıyor.

Bitcoin Superstore, Bitcoin, Bitcoin Cash, Dash, Ethereum ve Litecoin’a ek olarak XRP’yi de kabul etti.

Tron bu yazı yazıldığı esnada 0,017 dolardan işlem görüyor. Son bir haftada %39 düşen Tron’un pazar payı 1,162 milyar dolar seviyesinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Piyasa Kan Ağlıyor: Market Cap 200 Milyar Doların Altına Düştü! Ağustos ayı kripto pazarı için çalkantılı bir ay olmaya devam ediyor. Son bir haftada piyasadan çıkan para tamı tamına 65 milyar dolar! Geçen hafta 256 milyar dolar seviyesinde olan piyasa kapitalizasyonu yayın saati itibariyle 191 milyar dolar...
Mert Kaya 14 Ağustos 2018