Bu 2 DeFi Coin, Dev Ortaklıklar Duyurdu!

2 DeFi Coin, Dev Ortaklıklar Duyurdu
2 DeFi Coin, Dev Ortaklıklar Duyurdu
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Piyasanın en büyük 2 DeFi coin projesi dev ortaklarını duyurdu. Yeni işbirlikleri kripto meraklılarına pasif gelir konusunda yeni alanlar açıyor.

Devi Revolut, yeni DeFi coin ortağını duyurdu

Dijital bankacılık devi Revolut, DeFi odaklı kripto “Öğren ve Kazan” kursunu tanıtmak için 1inch ile ortaklık kurdu. 1INCH tarafından geliştirilen kursta, kullanıcıların DeFi’nin temellerini anlamalarına yardımcı olacak üç ders bulunuyor. Bu üç ders, merkezi olmayan borsaların (DEX) nasıl çalıştığı, 1inch’in “yol bulucu algoritmasının” nasıl çalıştığı ve merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO) yönetimi dahil olmak üzere DeFi’nin üç koluna odaklanır.

Kullanıcılar ayrıca, sadece eğitimlerini tamamlayarak token kazanma fırsatına sahip olacaklar. Ödüller Revolut kripto cüzdanlarına 1INCH token üzerinden yapılacak.

https://twitter.com/RevolutApp/status/1587072204495360001

Revolut’un kripto genel müdürü Emil Urmanshin, ortaklık hakkında şu açıklamalara yer verdi:

Son derece itibarlı 1inch Network ile geliştirilen yeni bir dizi dersi başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Bu, müşterilere farklı kripto kavramları hakkında daha fazla bilgi verecek.

1INCH şu anda 0.6208 dolardan işlem görüyor. Aynı zamanda 386 civarında bir piyasa değerine sahip. CMC verilerine göre piyasa değeri açısından 91.sırada.

Filecoin, Web3 sektörünün güçlü isimleriyle iş bilirliği yapıyor

Filecoin’in arkasındaki şirket olan Protocol Labs, daha fazla şirketin Web3‘e geçiş yapmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir ittifak duyurdu. Endüstri kuruluşunun kurucu ortakları olarak üç önemli isim var:

  • Bilgisayar donanımı devi Advanced Micro Devices (AMD)
  • Depolama cihazı üreticisi Seagate ve Big 4.
  • Muhasebe ve danışmanlık firması Ernst & Young (EY).

Filecoin, kullanıcıların merkezi olmayan veri depolaması sunan bir ağ üzerinde depolama alanı kiralamalarına olanak tanır. Ortaklık özellikle, Amazon Web Services gibi merkezi depolama sağlayıcılarına büyük rakip bir doğruyor.

Filecoin ve ortakları, merkezsiz depolama ihtiyaçlarının karşılamasına yardımcı olacak geliştirme standartlarının temelini hazırlıyor. Ayrıca, Web2’den Web3‘e geçişi yavaşlatabilecek diğer belirli sorunları çözmek için çalışma grupları oluşturacaklar. EY Blockchain’in ortağı ve müdürü James Canterbury basın açıklamasında şunları kaydetti:

Küresel veri ve depolama pazarları hızlanırken, merkezi olmayan depolama teknolojilerinin benimsenmesinde bir gecikme var

Bu arada kurucu ortaklar kripto alanında yeni değil. AMD’nin merkezi ve grafik işleme birimleri (CPU’lar ve GPU’lar) kripto madencileri tarafından uzun süredir kullanılmaktadır. Seagate, ağı doğrulamak için madencilerin kullanılmayan bilgisayar depolama alanını kullanan bir Blockchain olan Chia nedeniyle geçen yıl bir satış artışı yaşadı. EY, ürünlerini Ethereum ağına yerleştirmek için Eylül 2021’de Polygon protokolü ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. EY ve Polygon ortaklığına Kriptokoin.com‘un bu makalesinde yer verdik.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu 2 DeFi Coin, Dev Ortaklıklar Duyurdu!