ABD’li Şirket, Shiba Inu ve Bu 3 Altcoini Satıyor!

ABD'li Şirket Shiba Inu 3 Altcoin Satıyor
ABD'li Şirket Shiba Inu 3 Altcoin Satıyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçen yıl Terra’nın neden olduğu krizde iflas eden şirketlerden biri olan Voyager, Binance.US’in varlıklarını satın almasına rağmen elindeki Shiba Inu ve bu 3 altcoin’i satmaya devam ediyor.

Voyager, Shiba Inu rezervlerini de boşaltmaya başladı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Voyager, elindeki 5,17 trilyon SHIB tokeni tutmayı tercih ederken Ethereum’ları nakde çeviriyordu. Yeni verilere göre Binance.US’ın varlıklarını satın almasındaki olumlu gelişmelere rağmen bu karardan vazgeçiyor. Şirket, sekiz saatten kısa bir süre önce cüzdanlarının birinden 400 milyardan fazla SHIB, yani 4.45 milyon dolar kullandı.

Toplamda, bugün şirket tarafından iki hesabından merkezi borsalara 38 milyon dolar değerinde kripto para aktarıldı. SHIB’ye ek olarak Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Fantom (FTM) da satışa konu oldu.

Voyager, 7 Mart’ta Wintermute aracılığıyla toplam 1.449 ETH’yi nakde çevirdi.

İflas eden şirket en büyük SHIB balinalarından biri olmaya devam ediyor. Son satışlarla birlikte, bilançosunda bugün satılan token hacminin 10 katını temsil eden 4,4 trilyon Shiba Inu daha kaldı.

Binance US-Voyager anlaşması

Satışın bir sonraki turundan birkaç saat önce bilindiği üzere, SEC ve diğer düzenleyiciler karşı çıksa da bir mahkeme, BinanceUS’nin Voyager’ın varlıklarını satın almasına yönelik bir anlaşmayı onayladı. Ayrıca iflas etmiş komisyoncunun müşterilerinin kripto devinin ABD şubesine transferine izin verildi. Anlaşmanın toplam tutarının 1,3 milyar dolar olması bekleniyor.

Yeşil ışık yakılmasına rağmen, şirketler arasındaki anlaşma tamamlanmaktan çok uzak. Varlıklar Binance.US’ye devredilene kadar Voyager’ın satışları devam edecek gibi görünüyor. Bu da SHIB fiyatında süreç boyunca satış baskına yol açacak. Yaklaşan Shibarium çıkış tarihi eşliğinde ralli yapan ekosistem tokenlerine rağmen SHIB durgun kalmaya devam ediyor.

Shiba Inu ekosistemini Shibarium haberleriyle ralli yaptı

Shiba Inu’nun ekosistem tokeni BoneShibaSwap (BONE), son 24 saatte %20 büyüme oranıyla tartışmasız en son Shibarium haberlerinden en çok yararlananlardan biri. BONE şu anda 1.78 dolarlık spot fiyatla işlem görüyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere layer-2 çözümü Shibarium için beta duyurusu bugün yapıldı. BONE, protokolü güçlendirmek için belirlenmiş birincil token olarak Shibarium ekosisteminde oynayacak doğrudan bir role sahip olacak.

Bu gelişme, BONE’nin kullanımının artacağı ve token’ın yakın gelecekte artan alımları göreceği anlamına geliyor. BONE, yıllar boyunca ve yıldan bugüne aktif bir fiyat geçmişine sahipti. Yılbaşından bu yana %92,64 büyüme kaydetti ve bu da onu meme coin ekosisteminde en iyi performans gösteren altcoinlerden biri haline getirdi.

Shiba Inu ekosistemi için yeni bir başlangıç

Shibarium protokolünün gelişi, BONE ve Shiba Inu dünyasındaki diğer tüm tokenlar için yeni bir çağın başlangıcını temsil ediyor. BONE, işlem ücretleri ve diğer hizmetler için kullanımında öncü bir rol oynayacak olsa da, ağdaki her işlemde bir kısmı yakıldığı için SHIB daha deflasyonist hale gelecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

ABD’li Şirket, Shiba Inu ve Bu 3 Altcoini Satıyor!