ABD’li Şirket, Shiba Inu ve Bu 3 Altcoini Satıyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 2 hafta önce
2.887 görüntülenme
ABD'li Şirket Shiba Inu 3 Altcoin Satıyor

Geçen yıl Terra’nın neden olduğu krizde iflas eden şirketlerden biri olan Voyager, Binance.US’in varlıklarını satın almasına rağmen elindeki Shiba Inu ve bu 3 altcoin’i satmaya devam ediyor.

Voyager, Shiba Inu rezervlerini de boşaltmaya başladı

Kriptokoin.com olarak aktardığımız Voyager, elindeki 5,17 trilyon SHIB tokeni tutmayı tercih ederken Ethereum’ları nakde çeviriyordu. Yeni verilere göre Binance.US’ın varlıklarını satın almasındaki olumlu gelişmelere rağmen bu karardan vazgeçiyor. Şirket, sekiz saatten kısa bir süre önce cüzdanlarının birinden 400 milyardan fazla SHIB, yani 4.45 milyon dolar kullandı.

Toplamda, bugün şirket tarafından iki hesabından merkezi borsalara 38 milyon dolar değerinde kripto para aktarıldı. SHIB’ye ek olarak Ethereum (ETH), Polygon (MATIC) ve Fantom (FTM) da satışa konu oldu.

Voyager, 7 Mart’ta Wintermute aracılığıyla toplam 1.449 ETH’yi nakde çevirdi.

İflas eden şirket en büyük SHIB balinalarından biri olmaya devam ediyor. Son satışlarla birlikte, bilançosunda bugün satılan token hacminin 10 katını temsil eden 4,4 trilyon Shiba Inu daha kaldı.

Binance US-Voyager anlaşması

Satışın bir sonraki turundan birkaç saat önce bilindiği üzere, SEC ve diğer düzenleyiciler karşı çıksa da bir mahkeme, BinanceUS’nin Voyager’ın varlıklarını satın almasına yönelik bir anlaşmayı onayladı. Ayrıca iflas etmiş komisyoncunun müşterilerinin kripto devinin ABD şubesine transferine izin verildi. Anlaşmanın toplam tutarının 1,3 milyar dolar olması bekleniyor.

Yeşil ışık yakılmasına rağmen, şirketler arasındaki anlaşma tamamlanmaktan çok uzak. Varlıklar Binance.US’ye devredilene kadar Voyager’ın satışları devam edecek gibi görünüyor. Bu da SHIB fiyatında süreç boyunca satış baskına yol açacak. Yaklaşan Shibarium çıkış tarihi eşliğinde ralli yapan ekosistem tokenlerine rağmen SHIB durgun kalmaya devam ediyor.

Shiba Inu ekosistemini Shibarium haberleriyle ralli yaptı

Shiba Inu’nun ekosistem tokeni BoneShibaSwap (BONE), son 24 saatte %20 büyüme oranıyla tartışmasız en son Shibarium haberlerinden en çok yararlananlardan biri. BONE şu anda 1.78 dolarlık spot fiyatla işlem görüyor.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere layer-2 çözümü Shibarium için beta duyurusu bugün yapıldı. BONE, protokolü güçlendirmek için belirlenmiş birincil token olarak Shibarium ekosisteminde oynayacak doğrudan bir role sahip olacak.

Bu gelişme, BONE’nin kullanımının artacağı ve token’ın yakın gelecekte artan alımları göreceği anlamına geliyor. BONE, yıllar boyunca ve yıldan bugüne aktif bir fiyat geçmişine sahipti. Yılbaşından bu yana %92,64 büyüme kaydetti ve bu da onu meme coin ekosisteminde en iyi performans gösteren altcoinlerden biri haline getirdi.

Shiba Inu ekosistemi için yeni bir başlangıç

Shibarium protokolünün gelişi, BONE ve Shiba Inu dünyasındaki diğer tüm tokenlar için yeni bir çağın başlangıcını temsil ediyor. BONE, işlem ücretleri ve diğer hizmetler için kullanımında öncü bir rol oynayacak olsa da, ağdaki her işlemde bir kısmı yakıldığı için SHIB daha deflasyonist hale gelecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • U.today

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Vitalik Buterin Etkisiyle Bu Altcoin'den Aldı
Trader, Vitalik Buterin Etkisiyle Bu Altcoin’den Büyük Kâr Aldı! Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, kendisine reklam amacıyla airdrop olarak gönderilen meme coin’leri satmasıyla keskin bir düşüş başlattı. Bu esnada, bir trader neredeyse %100’e varan düşüşten ciddi kar sağlamayı başardı. Vitalik Buterin kaynaklı düşüşten 186 ETH kazandı Gelişmenin...
Buğra Çağlar 2 hafta önce