Altın, BTC ve Altcoin Tahminleri: Altın 2.000 Doları Aştığı Gün Patlayacaklar!

340207792 1 3 1 scaled
340207792 1 3 1 scaled
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altın fiyatları, 1.755 dolar seviyesinden işlem görüyor ve yazım sırasında trend yeşilde görünüyor. Bitcoin fiyatı ise 42.000 doların üzerinde yer alıyor. Equity Management Associates’in genel ortağı Lawrence Lepard, önemli altın, Bitcoin ve kripto para öngörülerinde bulundu. Lawrence Lepard, şu anda bazı “sağlam para” varlıklarının değerinin düşük olduğunu ve büyük bir geri dönüş için çok geç kalındığını söyledi.

Lawrence Lepard: Altın fiyatları 2.000 doları aştığı gün hisseler patlayacak!

Equity Management Associates’in genel ortağı Lawrence Lepard, özellikle madencilik hisse senetlerinin büyük ölçüde düşük değerlendiğini belirtti. Aslında analistler, altın fiyatları için ons başına 1.800 doları kullanarak madencilik hisselerindeki değerlemeyi kullanmıyorlar. Lawrence Lepard’a göre, 1.650 dolar indirimli nakit akışı modelleri için normdur.

"Zorlu Günler Geliyor" Usta İsim, Altın Fiyatı İçin Sıradakini Açıkladı!

Lawrence Lepard, altının ons başına 2.000 doları tekrar aştığı gün, bu madencilik hisselerinin “intikamla geri döneceği” zaman olduğunu söyledi. VanEck Vectors Gold Miners ETF (GDX) bugüne kadar %20 düşerken, altın aynı dönemde %9.5 değer kaybetti. Lawrence Lepard’a göre sağlam para, altın, madencilik hisse senetleri, gümüş, petrol ve Bitcoin’i içeriyor. Lawrence Lepard konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bitcoin (BTC)’in büyük bir savunucusuyum ve ne yazık ki altın işindeki birçok insan Bitcoin‘i anlamak ve incelemek için zaman ayırmıyor. Ama bunu yapmalılar.

"Zorlu Günler Geliyor" Usta İsim, Altın Fiyatı İçin Sıradakini Açıkladı!

Lawrence Lepard: Bu muhtemelen bir para biçimi olarak altından bile daha sağlamdır

Ünlü yönetici Lawrence Lepard, yatırımcıların gayri meşru altcoin’leri ayıklaması ve pump ve dump’lara karşı dikkatli olması gerektiğini de sözlerine ekledi. Lawrence Lepard konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bitcoin olan çekirdeğe, temel kripto paralara bakmalı ve teknolojik olarak ne olduğunu anlamalısınız. Söyleyeceğim şu ki bu inanılmaz bir yenilik, çünkü paranın ne olduğunu düşünürseniz, para bir defterden başka bir şey değildir. Altın, para veya başka bir şeye sahip olmadan önce mağaralarda oturduk ve skor tuttuk… Para sadece kimin kime ne borçlu olduğunu takip etmenin bir yolu. Değişmez ve aldatılamaz bir dijital defter oluşturabilirseniz, bu muhtemelen bir para biçimi olarak altından bile daha sağlamdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Altın, BTC ve Altcoin Tahminleri: Altın 2.000 Doları Aştığı Gün Patlayacaklar!